قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
جن زدگی
تایید پدیده جن زدگی توسط یک روانپزشک برجسته آمریکایی
آبان ۲۶, ۱۳۹۷
قدرت همدلی
انواع افراد دارای قدرت همدلی
آبان ۲۷, ۱۳۹۷

تشخیص داشتن استعداد ماورایی در کودکان

تشخیص داشتن استعداد ماورایی در کودکان

همه افراد دارای استعدادهای مختلف ماورایی هستند ولی بسیاری از آنها به دلیل مادی گرایی و فراموشی هویت خود، این استعدادها را بیدار نمی کنند. ولی افرادی هم هستند که از همان کودکی توانایی های ماورایی خود را شناخته اند و با آن بزرگ می شوند.

این کودکان چنین نشانه هایی دارند:

– تمایل زیادی به دوست بازی ندارند و اوقات خود را در تنهایی و تخیلات و حتی صحبت با دوستان خیالی خود می گذرانند و یا کتاب های ماورایی زیادی را می خوانند تا دانش و مهارت خود را در آنها بیشتر کنند. این در حالی است که شاید خانواده آنها اصلا اهل چنین موضوعاتی نباشد و رفتار کودک یک تقلید سادا از والدین نباشد. همچنین آنها با دوستان خیالی خود راحت تر از انسانهای واقعی هستند و گاهی هم چیزهای جدید و جالبی به صورت تله پاتی از آنها یاد میگیرند.

 

استعداد ماورایی در کودکان

 

– نسبت به سن خود بزرگتر هستند و چیزهای زیادی را از عالم و آگاهی و روابط انسانی درک می کنند.

– افراد کنجکاوی هستند که دوست دارند پدیده های ناشناخته را بهتر بشناسند که البته اگر در این کار افراط کنند ممکن است از وظایف مربوط به سن خود همچون انجام تکالیف مدرسه باز بمانند و والدین باید مراقب چنین فرزندانی باشند.

– شدیدا به درد دیگران حساس هستند و اگر کسی را در درد فیزیکی مشاهده کنند خودشان هم همان علائم را نشان می دهند.

– کودکان ماورایی علاقه زیادی به دانستن در مورد مرگ و زندگی پس از آن دارند و به مسائل روح شناسی توجه زیادی نشان می دهند.

– این کودکان معمولا رویاهای شفاف و واضحی دارند و این ناشی از آگاهی بالا در آنها است. به خاطر همین ممکن است کابوس های بیشتری را هم به خاطر بیاورند.

– کودکان ماورایی به راحتی می توانند دیگران را به شکل صحیحی قضاوت کنند و والدینشان را از نیت ها و مقاصد افراد دیگر به خوبی آگاه کنند.

– آنها میل زیادی به گردش و هماهنگی در طبیعت دارند و معمولا به راحتی با حیوانات دوست می شوند. حیوانات هاله انرژی قدرتمند آنها را تشخیص داده و به سمت آنها جذب می شوند.

– اگر کودک شما در مورد مشاهدا هاله نورانی در اطراف دیگران و همچنین مشاهده موجودات نامرئی خبر داد احتمالا دارای توانایی غیب بینی است.

– کودکان ماورایی ممکن است از دسته شفاگرها باشند. آنها با غم و مشکلات دیگران شریک می شوند و سعی می کنند آنها را برطرف کنند.

عده ای از این توانایی های ماورایی نه تنها برای کودکان مشکل ساز نیست بلکه می تواند آنها را به افرادی خاص و شفاگر تبدیل سازد ولی اگر از بروز چنین حالاتی نگران هستند و آرامش ندارند در این صورت ممکن است درگیر انرژی هایی باشند که با وجود آنها سازگار نیست و لازم است ارتباط خود را با الهیات ببشتر کنند.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار