تشخیص انواع موجودات اختری و صبحت با آنها در پرواز روح

پرواز روح

تشخیص انواع موجودات اختری و صبحت با آنها در پرواز روح

تشخیص سه نوع انسان در پرواز روح

حالا حتما می گين مگه ما پرواز روح رو ياد گرفتيم که بيايم انواع و اقسام انسان ها رو هم از هم تشخيص بدیم به هر حال برای بعدا به دردتون می خوره.
برای اينکه بفهميم افرادی که تو برون فکنی باهاشون رو به رو می شيم روح انسان های خواب يا برون فکنی کرده يا مرده هست می شه اين کار رو انجام داد:
دسته اول: روح کسایی که شب خوابيدن و غيرارادی مثل همه برون فکنی کردن
اين دسته از روح ها مثل کسایی که مست کردن از اطرافشون بی خبر هستند و وقتی می بينينشون مثل آدمای کودن دارن اطرافشون رو با تعجب نگاه می کنند. مثل ذره غذایی که تو آب افتاده با جريان های اختری غلت می خورند و به جاهای ديگه منتقل می شند. معمولا به اشارات شما جواب نمی دند و وقتی ازشون سوال می پرسی گيج می زنند و چرت و پرت جواب می دند. وقتی با يه نفر آشنا ملاقات می کنی تو رو نمی شناسه و وقتی بيدار شد فقط يادش می ياد در موردت خواب ديده.
دسته دوم: روح هایی که با آگاهی برون فکنی کردند
اين افراد موقعی که ازشون سوال می پرسی به دقت جواب می دند و جواباشونم درست و منطقيه. اونا می تونند تو جهان اختری بهتون کمک کنند.
البته بعضی هاشونم برای مقاصد کثيفشون برون فکنی کردند و به کسی کمک نمی کنند مثل جادوگران سياه و شاگردانشون.
دسته سوم: روح مرده ها
اونا هم مثل دسته دوم دارای هوشياری کامل هستند و می شه ازشون سوالاتی رو در مورد زمان مرگ و قرنی که توش زندگی کردند پرسيد. وقتی مرده ای رو تو خواب می بينيم يعنی روح ما و اونا تو جهان اختری به خاطر روابط عاطفی تنگاتنگ با هم ارتباط برقرار کرده. بعضی روح ها ماموريت خودشون رو تموم کردند و فقط به جهان های پايين می ياند تا بقيه رو کمک کنند.
در نتيجه با مشاهده رفتارهای اين سه دسته و سوال و جواب کردن اونها می شه اونها رو از هم تشخيص داد.

نحوه مکالمه با موجودات اختری در پرواز روح | صحبت با موجودات اختری

وقتی برون فکنی می کنيم مکالمه با موجودات اختری از طريق انتقال فکر يا تله پاتی صورت می گيره. چون عادات روزانه مون بهمون ياد داده برای حرف زدن از حنجره و لب ها استفاده کنيم پس گاهی به خاطر همون ممکنه تو عالم اختری هم با استفاده از کلمات صحبت کنيم که اين کار لازم نيست. استفاده از تله پاتی به اين معنيه که هر روحی می تونه روح ديگه رو بدون استفاده از زبان مادری و محلی درک کنه. همه ارتباطات با افکار و کلمات انجام میشه.
اين نوع ارتباط می تونه بين ما و هر موجود زنده اختری ديگه چه انسان و چه غير انسان باشه و کاری هم با زبان مادری طرف نداره.
خوبی اين نوع مکالمه اين هست که می تونيم تو کسری از ثانيه اطلاعات زيادی رو تبادل کنيم. از اونجا که کلمه ای رد و بدل نشده پيام ها خيلی دقيق دريافت می شند و احتمال سو تفاهم خيلی کم می شه.

 

درباره ردای سیاه (ادمین):

تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)


 1. الهام گفت:

  ادمین جان وقتی کسی برونفکنی میکنن حالا چه ارادی و چه برای همیشه یعنی مرده دیگه آیا روحشان از نظر شخصیتی مثل همون زمان زنده بودنش هست ؟ یعنی اگه کسی بدجنس باشه روحشون بد و شروره؟ و آیا ممکنه در برونفکنی با لوحهایی که از کرات یا بعدهای دیگه هستن برخورد و تبادل افکار داشته باشیم و آیا اونها هم روح هستن ؟

  • admin گفت:

   اوایل ممکنه شخص اصلا نفهمه مرده و همون کارهای عادی و با همون تفکرات و شخصیتها رو داشته باشه ولی بعدش پذیرش مرگش براش قابل هضم میشه و ممکنه شروع به تغییر کنه ولی تغییراتی که تو این دنیا میتونه ایجاد کنه خیلی خیلی سریع تر از اون دنیاس و پیشرفت معنوی و اصلاح خلق اونجا کندتره.
   در مورد سوال دوم هم بگم که امکان دیدن روح تو برون فکنی خیلی کمه مگر اینکه بتونید به عوالم بالاتر سفر کنید یا اونها فرود بیان.

 2. امیر گفت:

  به نظر من هیچ خطری نداره برون فکنی همون طور که میگن نباید در این حالت به کار های منفی فکر کرد و انجام داد ( چون خدا نمی زاره ولی بهتره بگیم اون دنیا هم مثله این دنیای فیزیکی قوانین خودشو داره مثه این که توی این دنیا شما اجازه ندارین بعضی کار ها رو انجام بدین و اگه انجام بدین محکوم به تنبیه هستید توی دنیای اختری هم همینطوریه ) پس کسی اجازه نداره توی اون دنیا مزاحم شما بشه و اگه بشه خودش محکوم به تنبیه میشه همونطور که اگه خودمون کاره منفی انجام بدیم که خدا جلومونو میگیره .

  البته من اینو با فکر خودم فهمیدم و هیچ منبعی نداره و منبعش خودم هستم | چون بعضی چیزا نیاز به فکر داره نه حتی به تجربه

  اگه صحبتام درست بود یا ممکنه درست باشه خوشحال میشم پاسخ داده بشه

  • admin گفت:

   بستگی داره منظور از خطر چی باشه. خطر جانی و فیزیکی مسلما نداره. ولی امکان از دست دادن موقتی انرژی و ترس و فریب اطلاعاتی وجود داره.

   • امیر گفت:

    ببخشید من یه سری سوال دارم شاید جاش اینجا نباشه ولی میپرسم اگه دونستین پاسخ بدید

    توی دنیای اختر چه اتفاقایی میوفته ؟
    افکارمون فرق داره اونجا ؟ چون اونجا مغزی وجود نداره و اصلا چیزه دیگری هستیم
    غیر از اختر بعد های دیگری هم هستند دیگه ۱۰۰% بی نهایت هستند درسته ؟ خیلی بعد داریم
    یکم بیشتر در مورد موجودات اختر واسمون توضیح بدین که ببینیم چه کاره هستند و مشغول چه کار هایی هستند و چرا اون کار ها رو انجام میدن
    اونجا خبری از درد و احساس و ترس واقعا هست ؟؟؟

    من هر شب با امید واقعیییی اینکه امشب انجامش میدم میخوابم یک سری نصف شب یه لحظه بیدار شدم و با خودم گفتم بزار همین الان انجامش بدم (برون فکنی )و وقتی مشغول تمرینش بودم یه هو بدنم قفل کرد و ضربان قلبم بالا رفت و دقیقا دمه گوشم صدای باد میومد صدای باد کم هم نبود زیاد هم نبود و صدا های عجیبی میشنیدم و وقتی اینجوری شدم ترسیده بودم و انگشت پامو تونستم تکون بدم و به حالت عادی برگشتم بعدش تا ۲ روز کلا تو فکرش بودم

    اگه میشه راحنماییم کنید و در مورد اتفاقی که واسم افتاد توضیح بدین

    • admin گفت:

     حالت ضربان قلب مال چاکرای قلب هست که داره انرژی زیادی رو در خودش به گردش در میاره و خطری برای قلب فیزیکی شما نداره. این نشانه در بین افرادی که تازه میخوان برون فکنی کنن رایج هست. صدای باد و وزوز هم مال تغییر فرکانس عالمی هست که میخوایم بهش وارد شیم. مثل امواج رادیو که وقتی میخوای عوضش کنی اولش صدای خرخر میاد. تا وقتی بترسید و تمرکز فکرتون رو از دست بدید موفق به برون فکنی نمیشید.
     افکار و احساسات ما تو عالم اختری دقیقا مثل الان ما هست منتها گاهی شدیدتر هستن. آگاهی ما وابسته به مغزمون نیست و مهم نیست مغز ما باشه یا نه. به همین خاطره که بعد از مرگ هم ما همچنان دارای آگاهی هستیم.
     موجودات اختری انواع زیادی دارن از موجودات عناصر چهار گانه تا انرژی خواران و موجوداتی که توسط ذهن و احساسات ما ساخته شدن و فانتوم نام دارن. همچنین اگرگورهایی که ساحران اون رو میسازن. موجودات عوالم دیگه هم میتونن موقتا به عالم اختری بیان ولی امکان رفتن یک موجود پست به عوالم بالاتر ممکن نیست. پس اگر ارواح و فرشتگان و … رو هم دیدید تعجبی نداره. جنها هم میتونن به اونجا وارد شن و اتفاقا بیشتر اونها رو خواهید دید.
     درد و ترس همچنان اونجا وجود داره منتها ماهیتش فرق داره. درد معمولا به صورت امواج الکتریسیته حس میشه. ترس البته به حدی نیست که باعث سکته قلبی بشه و کلا ما اونجا شجاع تر هستیم.

     • امیر گفت:

      یعنی ترس ما توی اختر کاملا فرق میکنه پس اینو من خیلی دوست داشتم بدونم که بهم گفتید ممنونم

      فقط اونجا به نظرتو چند برابر الانه خودمون شجاع تر هستیم ؟ ( من توی این دنیا به خودم تلقین کردم که از چیزی نمیترسم ) جوز چیزای عادی مثله ترس از ارتفاع ولی رو ترس از تاریکی هم رو خودم غلبه کردم و مشکلی ندارم

      به نظرتون پس مشکلی پیش نمیاد که ؟

     • admin گفت:

      شما ممکنه تو رویابینی و پرواز روح هزاران غول و دیو و جن ببینید و باهاشون چای بخورید و نترسید و تازه لذت هم ببرید ولی اگه یکی از اونها رو تو بیداری ببینید ممکنه سکته قلبی کنید. میزان شجاعت ما به خاطر تفاوت جزئی در میزان آگاهی و ترشح نشدن هورمون آدرنالین برای تعقیب و گریز و خواب بودن بخش هایی از مغز متفاوته. البته اولش ممکنه کمی هیجان داشته باشید ولی به مرور زمان برطرف خواهد شد.

 3. سارا گفت:

  سلام من یه هفته است تمرین رویا بینی رو شروع کردم شب اول دوم موفق شدم نیمه های شب بیاربشم وبدون تکان دادن عضلاتم شروع به رویابینی کردم وخواب قبلی ام رو که دیده بودم صحنه هاش رو مرور کردم وخودم با اشتیاق تمام چیزهایی رو بهش فکر کنم با تصور اضافه کردم نمی دونم این از نوع رویابینی بوده یانه چون خودم فکر میکنم فقط همون خواب قبلی رو تو خیالم دوباره کم وزیاد کردم ولی از یه چیزی خیلی مطمئنم در هر دو شبی که این اتفاق برام افتاد من صدای خاصی رو شنیدم صدایی شبیه به زوزه باد که خیلی برام جالب بود واصلا نترسیدم چون بسیار مشتاقم که در این زمینه رشد کنم چون یکی از بستگانم رو از دست دادم ودوست دارم با روحش ارتباط برقرار کنم میشه لطف کنین راهنماییم کنین واینکه ایا ارتباط با ارواح اموات امکان پذیره؟

  • admin گفت:

   سلام. بله تجربه شما رویبابینی بوده. ممکنه صداهای مختلفی شنیده که مال حالت هیپنوگوگیک و عوض شدن سطح آگاهی و اصطلاحا شبیه تغییر فرکانس هست. ارتباط با ارواح مرده خیلی سخته و حتی اساتید برون فکنی با اینکه هزاران بار موجودات غیر ارگانیک دیگه رو دیدن ولی شاید به تعداد انگشت شمار تونسته باشن روح واقعی رو ببینن و کلا جهان اونها از ما جداست. اگر شخص تو احضارات پیشرفته نباشه و نتونه روح رو از موجودات دیگه تشخیص بده در این صورت موجودات موذی دیگه خیلی راحت میتونن خودشون رو جای روح مورد نظر جا بزنن.

 4. سارا گفت:

  سلام تو متن بالا درباره دسته سوم ارواح نوشتین بعضی ارواح ما موریت خودشون رو تموم کردن وفقط به جهانهای پایین می ایند تا ماموریتشان رو تمو م کنند،ایا منظور شما اینجا روح مرده هاست؟ وبعد اینکه ماموریت این روحها چی هستش؟ که نوشتن ماموریت خودشون رو تموم کردن وفقط به جهانهای پایین می آیند.

  • admin گفت:

   سلام. اونها ارواح مرده ای هستن که دیگه کاری با زمین ندارن و پیشرفت کافی رو تو عالم مادی داشتن و ماموریت خاصی برای درس گرفتن از دنیای زمینی ندارن و اگر هم به دنیای زمینی نزدیک بشن برای کمک به افراد زنده هست.

 5. سارا گفت:

  سلام .ممنون از پاسخهایتان. افرادی که درهنگامه مرگ قرارمیگیرند بعضی هاشون درروزهای آخر عمرشون دارای اضطراب بیش از حد میشن علت این اضطراب چیه؟ آیا ترس علت اضطراب شونه ؟یا انرژی خاصی درشون فعال شده؟

  • admin گفت:

   سلام. این حالت در همه افراد دیده نمیشه و گاهی هم برعکسش مشاهده میشه و این بستگی به شخصیت طرف داره ولی با توجه به مشاهداتم معمولا افرادی که قراره در اثر مرگهای ناگهانی و دلخراش مثل تصادف و قتل از دنیا برن از چند مدت قبل اضطراب ناشناخته ای اونها رو فرا میگیره. در واقع ناخودآگاه اونها از این موضوع باخبر میشه ولی به سطح آگاهی شون نمیرسه و خودشون علت اضطرابشون رو نمیفهمن. ولی اگر منظورتون افرادی هست که خودشون از مرگشون اطلاع دارن و در بستر بیماری هستن و میدونن که قراره چند روز دیگه بمیرن در این صورت علتهای روانشناسانه مثل ترس از ناشناخته ها و ترک عادتهای این دنیا و … داره که کاملا طبیعی هست.

 6. فاطمه گفت:

  سلام دوستان منم یه تجربه ای داشتم ولی نمیدونم پرواز روح بوده یا چی . من تصمیم گرفتم تمرینات برون فکنیو انجام بدم و اینکارم کردم یه شب بعد تمرین وقتی ک خوابم برد طول شب چند بار بیدار شدم و به همین برون فکنی فکر میکردم که تو خواب دودی رو میدیم که ازش سوال میپرسیدم ولی هیچ جوابی نمیشنیدم که لحظه ای که داشتم از خواب بیدار میشدم خودمو میدیدم که بیدارم وهرچقد سعی میکنم داد بزنم نمیتونم. و بعد اون شب احساس میکنم خوابایی که میبینم واقعی تر شده چون من اصلا خواب نمیدیدم قبل این اتفاقا. به نظرتون این اتفاقا ربطی به برون فکنی داره؟

  • admin گفت:

   سلام. ممکنه باشه ولی این اتفاقات تو رویابینی هم رخ میده. اینکه سعی کردید داد بزنید نشده به خاطر فلج عضلات هست که هر شب به طور طبیعی رخ میده منتها چون آگاهی مون موقع خواب از بین میره متوجه فریز شدن بدنمون نمیشیم.

 7. عاطفه گفت:

  سلام
  من دختري ٢٩ساله هستم كه پدر و مادرم فوت كردن و تنها زندگي ميكنم چند بار در عالم خواب ديدم كه روحم تو آسمون در حال پروازه و داره از زمين دور ميشه و خودم آگاه بودم و مدام تو خواب با خودم تكرار ميكردم كه اين روحمه كه داره پرواز ميكنه ولي نميتونستم كنترلش كنم كه جاي خاصي بره امروز براي اولين بار خواستم تمرين برونفكني كنم بعد از حدود ١٥دقيقه ضربان قلبم بشدت زياد شد و تمام بدنم ميلرزيد و بدنم سنگين شد ترسيدم سكته كنم چشمامو باز كردم لرزش ادامه داشت تا خدود ده دقيقه بعد كه عادي شدم

  ميشه كمكم كنيد بهم بگيد ككاي كارم ايراد داره؟

 8. حسین گفت:

  سلام ادمین جان
  متاسفانه من نتونستم در رویابینی هیچ موفقیتی کسب کنم.اگر براتون مقدوره راهنمایی بفرمایید

 9. Moein گفت:

  سلام
  من چند ماه پیش که خیلی معمولی (زیاد جدی نبودم) میخواستم موقع خواب روحم رو جدا کنم ولی خوابم برد و صبح وقتی بیدار شدم یادم افتاد که دیشب داخل خواب یا با روحم رفتم سمت یکی از اتاق های خونمون و وقتی وارد اتاق شدم یه موجود سیاه رو جلوم دیدم و فرار کردم سمت جسمم و نمیتونستم وارد جسمم بشم و همین موقع یه زن اومد کمکم کرد که و من برگشتم به جسمم و دیگه هیچی یادم نیست.
  سوال اینه که الان این تجربه خوا بوده یا برون فکنی؟ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار