قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – حس انرژی (نوشته جهانگرد)
آذر ۱۸, ۱۳۹۷
ارتباط مصرف الکل و جنزدگی در باورهای مختلف جهان
آذر ۱۸, ۱۳۹۷

تجربه ماورا – تجربه ملاقات با خود برتر (نوشته سحر)

تجربه ماورا – تجربه ملاقات با خود برتر (نوشته سحر)

با سلام.

من مدتی دنبال احضار موجوداتی مثل روح و جن بودم تا اینکه دیدم نتیجه نمیده و رفتم سراغ روشهای راحت تر مثل ارتباط با خود برتر. روش اونو از همین سایت یاد گرفتم و هر روز که بیشتر تمرین می کردم نه تنها در شرایط خلسه ای که واردش می شدم بلکه حتی موقع رانندگی و کارهای دیگه روزانمم مشورت ها و ایده هاش رو تو دلم دریافت می کردم. اول شک می کردم که شاید حرفهای باطنی خودم باشه ولی ایده هایی که بهم الهام میشد خیلی دورتر از ذهن من بود و مشخص بود که یک هوش خیلی بالاتر از من که تجربه بیشتری داره مشغول راهنمایی منه.

راهنمایی هایی که می کرد اون قدر درست بود که منو شوکه می کرد چون چیزهایی هم از آینده به دلم میومد.

وقتایی که از دست دوست و همسایه عصبانی میشدم سعی می کردم با خودبرتر ارتباط برقرار کنم و کمتر از چند ثانیه طول می کشید تا نصیحتهاش رو داخل قلبم حس کنم و باهاش آروم میشدم.

خودمم بیکار ننشستم و کتابای بیشتری در مورد خودبرتر خوندم تا باورم رو بهش بیشتر کنه هر چند واقعا قبولش داشتم.

یه روش دیگه ای که یاد گرفتم ارتباط با اون موقع خلسه بود. یعنی وقتی میخواستم بخوابم مکالمه مو با اون شروع می کردم و وقتی داشت خوابم میبرد صداش واضح تر میشد و حتی چیزهایی هم از ظاهرش فهمیدم و انگار خانم بود. چند شب دیگه هم تمرین کردم و تعدادی پیام هشدار دهنده تو دلم احساس کردم انگار از دستم ناراحت بود چون راه زندگیم رو اشتباه می رفتم و اون می خواست کمکم کنه.

سوالاتی رو در مورد مشکلاتم پرسیدم و مثل همیشه خوب و منطقی جواب به دلم میومد. البته اگه وارد خلسه شده باشم با اینکه جواب هام رو واضح تر دریافت می کنم ولی چون بعدش خوابم می گیره دیگه چیزی یادم نمی مونه و لازمه از این به بعد یادداشت کنم.

خودبرتر من اون قدر مهربونه که حتی موقع هایی که اتصال عمدی باهاش ندارم اگر شرایط خطرناکی برام پیش برام شدیدا بهم اخطار میده و مثلا بهم تله پاتی کوتاه میکنه که فلان جا نرم یا از فلان کس دوری کنم.

خیلی دوست دارم رویابینی یا پرواز روح رو هم یاد بگیرم تا بتونم مستقیم تر با خود برتر ارتباط داشته باشم چون ارتباط با اون تا حالا در حد تله پاتی و پیام درونی و یا شنیدن صدای کم و تصویر ناواضح موقع خلسه بوده.

 

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …

6
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
علی خانی (تیم مدیریت) sara.... نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
sara....
مهمان
sara....

سلام..جدیدا خواب های عجیبی میبینم چهره های عجیب وسردرد های بد…..یک شب ساعت ۳ یه موجود عجیب رو دیدم مطمئن بودم بیدارم اون از من چیزی خواست ومن نمیدونم چی ومن از حال رفتم. مثلن ی بار صدایی شنیدم گفت بسته دیگه از خدا دور شدی برو نماز بخون … همیشه چیزای عجیب میبینم همیشه همش هم احساس خاصی دارم…همش صدای زنگ وسوت میشنوم اعصابم خورد شده.یا هر چیو حدس میزنم درست از اب در میاد میفهمم نزدیکانم به چه چیزی فکر میکنن حتی اگه فاصله شون ازمن دور باشه هر فکریچه با انرژی بد و چه خوب یعنی هر… بیشتر »

رفتن به نوارابزار