قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

تجربه ماورا – یکی از قویترین روشهای شکستن طلسم و سحر و جادو (نوشته مریم بوشهری)

احساس انرژی بین دو نفر
احساس انرژی بین دو نفر
خرداد ۲۹, ۱۳۹۸
هیپنوتیزم
شکستن مقاومت افراد در برابر هیپنوتیزم شدن توسط روش Non-Awareness Set
خرداد ۳۰, ۱۳۹۸

تجربه ماورا – یکی از قویترین روشهای شکستن طلسم و سحر و جادو (نوشته مریم بوشهری)

تجربه ماورا

تجربه ماورا – یکی از قویترین روشهای شکستن طلسم و سحر و جادو (نوشته مریم بوشهری)

به نام خداوند قدرتمند و توانا
با سلام و احترام خدمت مسئول محترم سایت و دوستان عزیزم
می نویسم فقط بخاطر رضایت خداوند و بخاطر کمک به دختران و پسرانی که به نوعی طلسم و سحر و جادو شده اند.
من به مدت ۱۵ سال بیشتر هست که در مورد نحوه شکستن طلسمات و رهایی از سحر و جادو و تاثیرات بد انرژی های منفی مطالعه و تحقیق دارم.
روشی که برای خودم بسیار بسیار عالی جواب داده و ازش نتیجه گرفتم استغفار هست….
در واقع هر نوع طلسم شامل انرژی های منفی هست که در درون شخص جمع میشوند و باعث بروز مشکلات جسمی و روحی زیادی میشوند .بعضی طلسمات توسط انسانهای شیطان صفت یا بهتر بگویم شیطان های انسان نما نوشته میشوند…..بعضی انسانها که من خودم با یکنفر سالها رفت و آمد داشتم و بعدها متوجه شدم با گروه ابلیس کار میکنه. …این زن به عنوان مدیوم کار میکنه و میگفت من با گروه پنج تن آل عبا کار میکنم با گروه ابوالفضل العباس ع با گروه محمد مصطفی کار میکنم…..در واقع رمزی که هنگام احًضار اجانین بکار میبرد ترکیبی از نام ۵ تا از امامان و پیامبران بود که در اینجا از گفتن آن رمز خودداری میکنم چرا که هر وقت این رمز به زبان جاری بشه گروههای جن این خانم جادوگر احضار میشوند. حتی خودم هرگز اون رمز را به زبونم نمیارم و از آوردن نام اون زن شیطان صفت خودداری میکنم به حدی من از طریق این زن ضربه خوردم که از به یاد آوری خاطراتش تنم میلرزه. ….
فقط از شما جوانان خواهش میکنم برای حل مشکلات خود از مراجعه به هر دعانویس یا پیشگویی خودداری کنید و قبلش در موردش تحقیق کنید اگر برای دیگران کارهایی مثبت انجام داده بعدا شما مراجعه کنید البته من روشی برای حل هر نوع طلسم و مشکلات روحی و افزایش رزق و روزی دارم که اگر با اعتقاد کامل انجام بدین نیازی به هیچ نوع دعانویسی ندارین.
من تا مدتها فکر میکردم این خانم واقعا با اجانینی کار میکنه که مسلمان هستن و کارهای خدا پسندانه انجام میدهد….بعدها از رفتارش و کارهایی که در حق دیگران و خودم انجام داد متوجه شدم مستقیما با گروه ابلیس کار میکرده. …و مشتریها را طلسم میکرده که مدام به منزلش مراجعه کنند و فقط اونها را سرکیسه کنه…..من با مراجعه به استادی بزرگ توانستم از شر این زن جادوگر نجات پیدا کنم که خودش داستان مفصلی داره…..
در این پست فقط میخواهم شما را با نحوه نجات یافتن از انواع طلسمات و سحر و جادو مطلع کنم.
طلسم از هر نوعی که باشه چه توسط شخصی نوشته شده باشه. …یا اینکه به مرور زمان ممکنه بر اثر چشم زخم و یا بدگویی و حسرت و حسادت اطرافیان و حتی بر اثر نفرین ممکنه شخصی در مرحله ای از زندگی دچار طلسم شود و به مشکلاتی جسمی، روحی ، ازدواجی ،احساسی یا کم شدن رزق و روزی گرفتار شود. تمامی این دلایل میتوانند باعث تجمع انرژی های منفی درون شخص شوند و مشکلاتی در حرکت انرژی در بدن و اختلالاتی در چاکراها بوجود بیاورند که علاوه بر مشکلات بالا باعث بیماریهای روحی روانی مثلا اسکیزوفرنی و بیماری دو قطبی و بیماریهای ناشناخته دیگری شوند.
به هر حال همه این مشکلات به یاری خداوند قابل حل هستند…..روشی که من خودم انجام دادم و نتیجه هم گرفتم استغفار هست که دانشمندان متعددی به عنوان تکنیک تبسم از آن یاد میکنند…..
با تکنیک تبسم در واقع ما تمام انرژی های منفی که در درونمون قرار دارد را پاکسازی میکنیم و درونمون کاملا تمیز میشه و به خداوند نزدیک و نزدیکتر میشویم…..
من این تکنیک را به هر شخصی توضیح دادم اولین حرفی که میزنند اینه که من چرا باید استغفار کنم ….من گناهی مرتکب نشدم….من هیچ تقصیری در بوجود آمدن این مشکل خاص ندارم….
ببینید بچه ها استغفار فقط به معنی اینکه من گناهکار هستم و خدایا منو ببخش نیست….. استغفار و تکنیک تبسم معنایی بسیار عمیق تر و ژرف داره…..
بعضی مواقع مثلا درسته که دیگران در مورد ما حسادت میکنند و ما به نظر خودمون تقصیری نداریم….ولی وقتی خیلی دقیق به قضیه دقت کنیم در بیشتر مواقع ما خودمون ناخواسته باعث برانگیخته شدن حس حسادت دیگران میشویم. …خودمون باعث میشویم اینقدر در زمینه ای به چشم بیاییم که دچار چشم زخم بشویم. ….مثلا من در جمعی قرار میگیرم که اونها توانایی های منو ندارن و من مدام از خودم تعریف تمجید میکنم یا باعث میشوم دیگران خیلی بهم توجه کنند و عده ای که این توانایی ها را ندارند آزرده خاطر میشوند و حسرت میخورند ایکاش به جای من بودن…..ایکاش من وجود نداشتم و اونها در واقع حتی آرزوی مرگ منو میکنند حتی ممکنه نفرین کنند…. بطور کلی در خیلی مساّئل ما خودمون باعث جذب انرژی های منفی محیط میشویم ولی ممکنه خبر نداشته باشیم و بدون قصد و منظور هم باشه ولی اینکه ما بپذیریم که به نوعی در بوجود اومدن مشکلمون مقصر و دخیل هستیم خودش شهامت بالایی میخواهد.
بعضی مواقع مشکلات ما و انرژی های منفی درون ما حتی به ما و خانواده ما و اطرافیان ما ربطی نداره. ….بصورت برنامه ای هست در ناخودآگاه ما قرار گرفته و از نسل های گذشته به صورت ارثی در وجود ما و ذهن و یا روح ما قرار گرفته است……
طلسمات …..سحر ، جادوی سیاه، چشم زخم ، بیماریها ی روحی روانی، ناکامی های احساسی و عشقی، مشکلات مالی و کم شدن رزق و روزی همه اینها از طریق استغفار قابل برطرف شدن هستند ….
مهم نیست شما در چه وضعیت وخیمی قرار دارین از همین لحظه شروع کنید به استغفار….
در واقع من این تکنیک را از استاد محمد افلاکی آموختم و مطالعاتی که انجام دادم متوجه شدم ایشون هم این تکنیک را از دکتر جو ویتالی آموخته اند. که این تکنیک در واقع متعلق به بومیان هاوایی بوده است….
البته در دین اسلام در مورد اهمیت استغفار بسیار تاکید شده است ….و با گفتن جمله
💝 استغفرالله ربی اتوب علیه 💝
در واقع همان پاکسازی درونی و نزدیک شدن به خداوند صورت میگیرد…..هر چقدر بیشتر این جمله را به زبان جاری کنیم تاثیراتش بیشتر نمایان میشوند و به سرچشمه زلال هستی و پروردگار جهانیان نزدیکتر میشویم..
در همه ادیان و مکاتب الهی استغفار به نوعی وجود داره و هدف پاکسازی درونی انسان است.
حالا تکنیک تبسم به چه صورتی هست؟؟؟؟
تبسم مخفف ۵ کلمه است :
اول …توبه میکنم متاسفم و مسئولم بخاطر این مشکلی که دارم ( نام مشکل را بگویید ) یا حتی بدون ذکر نام مشکل….در واقع شما و کائنات مطلع هستید که تبسم را برای چه مواردی دارین انجام میدین. …اگر ذکر نام مشکل به شما آرامش میدهد بهتره ذکر کنید.
دوم …..ببخش خدایا منو ببخش بخاطر این وضعیتی که دارم
سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم که منو می بخشی
ممنونم و دوستت دارم خدایا ….دوستت دارم خدایا❤❤❤
گفتن این جملات باعث پاکسازی درونی ما از هر نوع انرژی های منفی طلسمات و چشم زخم و زبان بد و حسرتها و تهمت‌ها و ناکامی ها و اضطراب های درونی و …….. میشود. و هر چه بیشتر استغفار و تکنیک تبسم را انجام بدهیم به قول دکتر جو ویتالی به نقطه صفر نزدیکتر میشویم …نقطه صفر یعنی نقطه ای خالی از هر نوع مشکلات روحی روانی و انرژی های منفی که مانع رسیدن ما به اهدافمان میشوند…..نقطه ای که بدن و روح و ذهن ما کاملا پاکسازی میشوند.هر چه بیشتر استغفار یا تکنیک تبسم را انجام دهیم درون ما و روح ما و وجود ما بیشتر پاکسازی میشود.
نکته بسیار مهم در استغفار و تکنیک تبسم اینه که در ابتدا به دلیل برون ریزی انرژی های منفی ممکنه اتفاقات بدی بیوفته یا اوضاع وخیم تر بشه ولی به هیچ عنوان نترسید بعدا همه چی به روال عادی برمیگرده و شرایط هر روز بهتر و بهتر میشود و کلا به سمتی حرکت میکنید که شاهد معجزات زیادی خواهید بود….
با توکل بر خداوند استغفار و تکنیک تبسم را شروع کنید و هر چه بیشتر تبسم و استغفار کنید بیشتر به نقطه صفر و خداوند نزدیک میشوید و اون موقع هست که درون شما اینقدر زلال شده است که هر چه از خداوند بخواهید اجابت میکند…..
خداوند بزرگ میفرمایند: بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را……
پیش زمینه اجابت دعاهای ما پاکی و زلالی درون و روح ما است. با استغفار و یا همان تکنیک تبسم به این پاکسازی درون میرسیم.
با آرزوی بهترین ها برای شما دوستان عزیزم.

 

 

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …

7 دیدگاه ها

 1. مینو گفت:

  روش خوبیه. ولی تا یه جایی میشه جلوی حسادت بقیه رو گرفت. بعضیا به خونه و ماشین خیلی معمولی بقیه هم حسودی میکنن. اصلا اینکه ببینن یکی داره نفس میکشه حسادت میکنن.

 2. maryam_b گفت:

  سلام خانم مینو
  با روش تبسم کاملا میتونید این انسانهای کوته فکر حسود را از زندگی خود دور کنید ….امتحان کنید و نتیجه آنرا مثل معجزه ببینید.
  به این روش تبسم کنید و بگویید ….
  ❤توبه میکنم متاسفم و مسئولم که من این عامل حسادت را به سمت خودم جذب کردم
  ❤ببخش خدایا منو ببخش بخاطر این عامل که در درون من است و باعث شده این عامل حسادت را جذب کنم.
  ❤سپاسگذارم خدایا که این عامل را از من دور میکنی.
  ❤متشکرم و دوستت دارم خدایا.
  هر چقدر بیشتر این تبسم را تکرار کنیم پاکسازی بیشتری انجام میشه و همه عوامل منفی از ما دور میشود و ما به نقطه صفر که خالی از هر نوع انرژی منفی هست نزدیکتر میشویم و به خداوند نزدیکتر میشویم و اجابت خواسته های ما سریعتر انجام میشود.
  موفق باشید

 3. مجتبی گفت:

  این روش که نام اون رو تبسم گذاشته اید درواقع همان روش هوانوپونوپونوی معروف هست که در آن از این چند جمله کلیدی استفاده میشه و اینکه چقدر در درمان طلسم میتونه مفید باشه جای تردید هست چون در طلسم درواقع انگل های مختلف انرژیک وارد کالبدهای متافیزیکی فرد شده و از طریق مرذاکز انرژی یا همان چاکراها شروع به انرزی دزدی میکنند و برای ادامه این دزدی انرژی هم به روش های خاصی متوسل میشوند تا این انرژی های منفی و احساسات و عواطف و خاطراتی که باعث تولید انرژی های سیاه و آلوده میشوند را بازتولید و یا افزایش بدهند . هوانوپونوپونو درواقع یک تکنیک پاکسازی هست و البته روش های پاکسازی بسیار زیاد دیگری هم هستند که هاله شخص رو پاکسازی میکنند . واقعیت اینکه درستی این گفته جای تردید هست و انگل های انرژی بسیار سخت حاضر به ترک اشخاص گرفتار میشوند و درست مانند یک کرم آسکاریس یا یک شپش یا یک کنه تنها با از بین رفتن و یا روش هایی که واقعن آنان را فراری میدهد حاضر به ترک میزبان خود هستند . روش های مختلف پاکسازی که یا خود شخص انجام بدهد و به مرور هاله و چاکراها و فکر و ذهن او پاک بشوند و یا اینکه شخصی با سطح انرژی بالا برای درمان به فرد گرفتار انرژی منتقل کند که آنهم امری تخصصی است و در توان هر کسی نیست با درود

  • با سلام. چون خود مریم خانم در کامنت گذاشتن مشکل پیدا کردند (گاهی اوقات برای سایت پیش می آید) پاسخشان را برای شما ارسال می کنم:
   سلام
   آقا مجتبی این روش تبسم را من به این نام نامگذاری نکردم شما کتاب هواوپونوپونو محدودیت صفر نوشته جو وایتلی را مطالعه کنید در آن کتاب روش پاکسازی بومیان هاوایی را توضیح میدهد و در آن کتاب این روش را به نام تبسم نامگذاری کرده اند …. این روش مورد تایید روانشناسان و دانشمندان زیادی است.
   و من خودم شخصا این روش را انجام داده ام و نتیجه گرفتم….
   شما فقط در مورد طلسم و قدرت طلسمات منفی صحبت میکنید و اعتقاد دارین که طلسمات سیاه و منفی هیچ وقت از بین نمی روند این طرز فکر شما هست و در مورد خودتون صدق میکند قدرت ذهن بسیار بالاست به هر چه فکر کنید اتفاق میوفته سعی کنید نگرش خود را تغییر دهید .
   خبر ندارین که قدرت طلسم بستگی به تلقین شخص طلسم شونده دارد ….و همه چیز به ذهن انسان برمیگردد. …
   روش تبسم بسیار قدیمی هست و مربوط به بومیان هاوایی میشود…..
   و بوسیله این روش میتوان انواع طلسم ، سحر، جادو ،چشم زخم و مشکلات مربوط به رزق و روزی را پاکسازی کرد….
   موفق باشید.

   • مجتبی گفت:

    درود و سپاس از پاسختون . واقعیت اینکه در مورد روش هواوپونوپونو اینطور هست که درواقع این تکنیک اولین بار توسط دکتر لن برای درمان یک سری بیماران اعصاب و روان در یک مرکز روانی انجام شد و بعد هم جو ویتالی از آقای لن یاد گرفت و این کتاب رو دربارش نوشت و همینطور افرادی مثل دکتر هولن و یا مابل کتز هم در موردش خیلی نوشته اند و اون رو آموزش دادند و در ایران هم برای اولین بار این تکنیک توسط اقای فرهاد فروغمند ترجمه و آموزش داده شد و بعد هم یک سری افراد در ایران آمدند و همین تکنیک رو برای تجاری سازی و برند کردن به نام خودشون اسامی مثل تبسم ویا پاکسازی کوانتومی روش گذاشتند . نکته این هست که متاسفانه در ایران چون از نظر دانش متافیزیک و شاخه های مختلف درمانی اون خوب کار نشده و یا به نوعی سعی در محصور نگه داشتن اون شده خیلی از روش هایی که در دنیا مثلن شناخته شده هستند و یا به راحتی و آزادی کار میشن در ایران یا بد معرفی میشن و توسط افرادی برای جذب مخاطب به نام و کام خودشون به نوع دیگری معرفی میشن و یا اینکه خود این افرادی که این تکنیک ها رو آموزش میدن در ایران و سمینار برگذار میکنند و کسب درآمد میکنند اصلن خودشون به خوبی آموزش ندیدند و لزومن سعی میکنند این تکنیک ها رو در غالب هایی مثلن غالب مذهبی و عرفی جامعه بگنجونند تا هم مخاطب جذب کنند و هم دولت مانع کارشون نشه و هم بعد معنوی به اون بدن و به اسم خودشون اونها رو نامگذاری و معرفی میکنند و این یکی از مشکلات فراگیری دانش متافیزیک و یا شاخه های مربوط به اون در ایران هست . در مورد کارائی اون در هر نوع برطرف کردن اثر طلسم و جادو و سحر و چشم زخم و انواع انرژی های منفی و پاکسازی ها هم خوب اول از همه باید بدونید که هر کدوم از اینها در واقع یک بیماری نیستند و هر کدوم متفاوت از دیگری هستند و برای همه نمیشه یک نسخه درمانی یکسان پیچید و اصولن درک درست از این موضوع زمانی اتفاق می افته که شخص واقعن خودش درگیر اینگونه موضوعات بوده و تمامی روش های درمانی که میتونسته و شده رو رفته و انجام داده . واقعیت در مورد شخص خود من این هست که من سالها درگیر این موضوع بودم به شدتی که حقیقتن در پانزده سال اون واقعن حتی یک شب نمیتونستم بخوابم با هیچ قرص و داروئی و یا هیچ دعا ونوشته ای و فکر نمیکنم در ایران دیگه دعانویس و رمال و جنگیری مونده بود که من نرفته باشم حداقل آنهائی که میشناختم رو رفتم و یا باهاشون صحبت کردم ولی هیچ کدام درمان نکردند و تمام این روش هایی که در اینترنت به وفور پیدا میشه نمیدونم فلان سوره رو چند بار بخون فلان آیه رو چند بار و فلان نماز رو بخون و … هم هیچ کدام موثر نبودند ! برای درمان طلسم میبایست ماهیت اون رو به درستی شناخت و شاید من خیلی خوش شانس بودم که با فردی اشنا شدم که هر آنچه در طی این مدت پانزده سال که نتونستم بخوابم دعانویس و دکتر و روانپزشک و هیپنوتراپ و رمال و جنگیر و حلقه عرفان و … نتونستند انجام بدن برای من انجام داد و از ایشان یک سری روش های درمانی رو آموختم . به همین خاطر عرض میکنم که موضوع درمان طلسم واقعن پیچیده و خاص هست و نیاز به تخصص و تجربه داره . طلسم حقیقتن تمامی لایه های کالبد انرژیک فرد رو درگیر میکنه و شدت و قدرت اون متفاوت با هر نوع مشکلات و ضربه های روحی دیگه ایه و در مورد درمان منظورم نه اینکه درمان نشه البته اونهم با توجه به مهارت و تخصص و تجربه شخص درمانگر بلکه درست مانند یک زخم چاقو اگر بر بدن فردی وارد بشه اگر هم درمان بشه ولی اون شخص هیچ وقت مثل روز اولش نمیشه یا دستی که شکسته بشه اگر هم اتل و درمان بشه ولی ممکنه با یک سرما و گرما دوباره درد بگیره و هیچ وقت مثل دست سالم روز اول نمیشه . اثر و شدت طلسم هم به نحویه که حتی اگر آن درمانگر قابل هم پیدا بشه که در ایران حداقل کم هستند و یا اگر هم هستند خیلی مشخص نیستند و بیشتر رمالان و دعانویسان و جنگیر ها هستند که جولان میدن باز هم شخص مثل روز اولش نمیشه . در مورد روش شما هم که به نام تبسم اون رو معرفی کردید که البته اگر همان نام اصلی و مشخص خودش رو به کار میبردید بهتر بود راستش فکر نمیکنم بتونه در مورد طلسم درمان کنه و پیچیدگی و اثر روحی و روانی طلسم به حدی ایست که با این روش ها درمان نمیشه و این رو کسانی متوجه میشن که خودشون واقعن درگیر این موضوع باشند با درود

 4. با سلام. خانم rah.fa هم از شما سوالی داشتند که به دلیل خرابی افزونه کامنت گذاشتن که الان برطرف شد نتوانستند مستقیم پیام بگذارند:

  سلام وقت بخیر.
  مریم جان ممنون از اینکه تجربیاتت رو با ما به اشتراک گذاشتی من وقتی این پست رو خوندم از فرداش شروع کردم به گفتن ذکر استغفار و هرتایمی بیکار میشدم ذکر میگفتم بعد حدودا سه الی چهار روز یه حالت ناراحتی خاصی پیدا کردم انگار افسرده شدم و چون موقع امتحانای دانشگاهم بود و باید درس میخوندم از فرداش این ذکر رو نگفتم و بهتر شدم و حالت ناراحتی ای که چند روز قبل داشتم از بین رفت ولی تصمیم گرفتم بعد امتحاناتم دوباره شروع کنم ایا این اتفاق برای خودتونم افتاده و طبیعیه و بعد مدتی خوب میشه یا هروقت بگیم دچار حالت قبض و ناراحتی میشیم؟

  موفق باشید

  • با سلام. پاسخ خانم مریم:

   به نام خدا
   باسلام و احترام خدمت آقای علی خانی محترم
   در خصوص سوال rah.fa خانم

   سلام rah.fa جان
   در روش تبسم یا همون استغفار در ابتدا به دلیل پاکسازی درونی که انجام میشود شخص در ابتدا برون ریزی انرژی های منفی را دارد. و ممکنه در ابتدا همه چی بهم بریزه و تجربیات ناخوشایندی را داشته باشد .
   دقیقا برای خودم در ابتدای شروع تبسم این تجربیات اتفاق افتاد…..ممکنه عصبی و تند خو بشوید یا افسرده و یا مثلا شخصی تبسم را برای عالی شدن رزق و روزی انجام میداد در ابتدا شرایط مالیش بدتر شد ولی دوباره وضعیت خوب و به مرور بهتر و بهتر شد ….
   شما میتوانید کتاب حضور در وضعیت صفر نویسنده جو وایتلی را دانلود کنید دقیقا این روش پاکسازی را توضیح داده.
   من خودم این روش را از این کتاب آموختم. ….و دقیقا توضیح داده شده که در ابتدا به دلیل برون ریزی انرژی های منفی شخص تجربیات ناخوشایندی را دارد…..مثلا فرشی که سالها گرد و غبار گرفته برای تمیز کردن باید ابتدا فرش تکانده شود و گرد و خاک زیادی به راه میوفته. … درون انسان نیز به همین صورت هست باید ابتدا پاکسازی شود و ابتدای شروع پاکسازی ممکنه احساسات بدی را تجربه کنید.
   در مورد شما بعد از اتمام امتحانات میتوانید دوباره به این روش پاکسازی ادامه بدهید.
   حتما به روش تبسم که جملات مربوط به آنرا توضیح دادم انجام بدهید و در آخر بگویید خدایا دوستت دارم؛ خدایا دوستت دارم؛ خدایا دوستت دارم……گفتن این جملات مخصوصا جمله❤ دوستت دارم خدایا ❤باعث آرامش درونی خاصی میشود. ….و روح انسان را جلا میدهد…
   با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیزم.

   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار