قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – انجام اشتباه حرکات جذب انرژی (نوشته محمد)
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۸
هیپنوتیزم
مشکلاتی که با هیپنوتیزم قابل حل هستند
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۸

تجربه ماورا – چرا گاهی شهود ما کم می شود (ترجمه شده)

شهود

تجربه ماورا – چرا گاهی شهود ما کم می شود (ترجمه شده)

فعالیت من در زمینه مشورت دادن به مشتریان بر اساس ارتباط با راهنمایان آنها و استفاده از قدرت شهود است. بسیاری از کسانی که به من مراجعه می کنند خود دارای قدرت شهود بسیاری هستند ولی گاهی هر چه تلاش می کنند نمی توانند جوابی از این قدرت و یا راهنمایان روحی خود دریافت کنند. آنها تصور می کنند که توانایی شهودی آنها کم شده و در نتیجه به من مراجعه می کنند تا به آنها در تصمیم گیری هایشان کمک کنم.

ولی شاید این موضوع به عدم شناخت نحوه ارتباط با بعد دیگر و حتی درست مطرح کردن سوالات باشد. یک مثال می زنم. یکی از مشتریان من به اسم امیلی که توانایی های ماورایی زیادی داشت از قدرت شهود خود سوال کرد که آیا باید به کانادا برود و یا در انگلیس بماند؟ او هر چه قدر روی سوال خود فکر می کرد هیچ پاسخ شهودی به ذهن او نمی آمد. انگار که ابرهای زیادی در مغز او جمع شده باشند و اجازه ندهند که او به خوبی با بعد دیگر ارتباط برقرار کند. همچنین هیچ جوابی هم از راهنمایان خود دریافت نکرد.

در حالی که ناامید بود پیش من آمد تا به او کمک کنم. من به محض ارتباط با او مشکل را متوجه شدم. روشی که او پرسش خود را مطرح کرده بود اشتباه بود و راه را برای دریافت پاسخ شهودی سخت می کرد.

اولین مشکل این بود که به جای آنکه بپرسد او باید به کانادا برود یا در انگلیس بماند، لازم بود سوال خود را چنین مطرح کند. چه اتفاقی می افتد اگر به کانادا رود؟ چه اتفاقی می افتد اگر در انگلیس بماند؟ او باید هر دو سوال را در ذهن خود جداگانه مطرح می کرد و منتظر پاسخ می ماند. این نوع سوال کردن شفافانه می تواند تغییرات زیادی در نتیجه ایجاد کند.

دومین مشکلی که در سوال او وجود داشت استفاده از کلمه “باید” بود. هیچ بایدی برای بعد دیگر معنا ندارد. همه چیز بر اساس انتخاب و گرفتن نتیجه متناسب با آن انتخاب است. وقتی از راهنمایان خود می پرسید که چه کار باید انجام دهید دست آنها را برای پاسخ دهی می بندید چون شاید به نظر آنها هر دو راه برای شما مناسب باشد. به جای این کار به آنها اجازه دهید که آزادانه نظر خود را در مورد هر مسیر بگویند و اتفاقاتی که می تواند در هر راه بیفتد را با شما در میان بگذارند و سپس خود شما از بین آنها یک راه را انتخاب کنید.

وقتی این مسائل را با امیلی در میان گذاشتم او بسیار تعجب کرد و گفت: مگر راهنمایان دارای نظر شخصی نیستند؟ یعنی نمی توانند به من بگویند چه کار کنم؟ مگر نباید این گونه با آنها مشورت کنیم؟

به او گفتم نه. تو فقط می توانی از آنها اطلاعاتی را در مورد راه های پیشنهادی خود بگیری. آنها هیچ گاه تو را مجبور به کاری نمی کنند و مسئولیت نهایی هر کار فقط با تو است. بعد از آنکه مسیر خود را انتخاب کردی می توانی از آنها بپرسی که چگونه در این مسیر قدم بگذاری تا موفق تر باشی و یا چگونه از موانع و سختی های آن بهتر عبور کنی و … ولی قرار نیست راهنمایان تو برایت تصمیم بگیرند.

امیلی با رعایت نکاتی که به او گفتم از آن پس توانست روی پا خود بایستد و بدون نیاز به غیب بین دیگر، به تنهایی با قدرت شهود و راهنمایان خود مشورت کند و بهترین انتخاب ها را انجام دهد.

 

 

سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار