قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
شهود و تخیل
تفاوت شهود و تخیل خود را چگونه متوجه شویم؟
خرداد ۱۵, ۱۳۹۸
غمگین
باورهای ذهنی مخرب و از بین برنده خوشحالی
خرداد ۱۷, ۱۳۹۸

تجربه ماورا – طوری که من موجودات دیگر را می بینم (ترجمه شده)

موجودات غیر ارگانیک و ارواح

تجربه ماورا – طوری که من موجودات دیگر را می بینم (ترجمه شده)

در این دنیای بزرگ و با وجود دنیاهای موازی و دنیاهای معنوی تر، اقسام زیادی از موجودات مختلف دیده می شود که اگر اندکی بر دید ماورایی خود کار کنیم شاهد برخی از آنها خواهیم بود.

من نمی توانم بگویم که چشم سوم من کاملا باز است. اتفاقا فقط تا درجات معمولی روی آن کار کرده ام. با این حال توانسته ام تجارب ماورایی جالب توجهی داشته باشم و روش های خود را به بقیه نیز آموزش دهم.

من به سه طریق می توانم موجودات غیر ارگانیک را ببینم. روش اول اینکه بعد از کمی مراقبه نور فضای اتاق را کم می کنم. سپس به غلظت هوای اطراف و وجود حالات موج یا حالاتی شبیه بخار آب در هوا توجه می کنم. آنها پیکره این موجودات هستند که تا حدودی قابل مشاهده است. هر چه قدر ارتعاش آنها بیشتر باشد یعنی موجودات عالی تری هستند و از حضور آنها آرامش پیدا می کنم. اگر به شکل غلیظ تری ظاهر شوند شبیه حالت مه هم پیدا می کنند.

نوع دیگری که آنها را مشاهده می کنم توسط تصویر ذهنی است و در هنگام مراقبه شدید می توانم تصویر مربوط به آنها را که در داخل ذهم منعکس می شود ببینم. به نظرم این کار به خاطر گیرندگی چشم سوم است.

نوع سومی که موجودات غیر ارگانیک را می بینم به شکل فلشی از نور است. درست مثل انعکاس نور که در آب یا آینه می افتد و لحظه ای به چشمان ما می خورد و توجه ما را جلب می کند. من این نورها را بیشتر توسط دید جانبی و از سمت راست چشم خود مشاهده می کنم. هنگامی که به ارواح رفتگان خود فکر می کنم این نورها بیشتر می شوند و به من این احساس را می دهند که کنارم هستند و مرا مشاهده می کنند. زمانی که توجه بیشتری به چشم سوم خود کردم این نورها بیشتر شدند. رنگ آنها می تواند متفاوت باشد ولی اغلب سفید رنگ هستند.

اینها شیوه های دیدن موجودات غیر ارگانیک توسط من بودند ولی در کنار آن می توانم توسط حس لامسه خود امواج گرما یا سرمای آنها را هنگامی که به آنها توجه می کنم احساس کنم.

 

 

سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار