قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – اجبار به طلاق (نوشته رویا)
اکتبر 14, 2019
تجربه ماورا
تجربه ماورا – تسخیرشدگی دختری جوان (نوشته بهروز کالج)
اکتبر 17, 2019

تجربه ماورا – تله کینزی و شیطان (نوشته نورا)

تجربه ماورا

تجربه ماورا

تجربه ماورا – تله کینزی و شیطان (نوشته نورا)

مثل خیلی از کسانی که به ماوراء علاقه دارن، من هم در این رابطه خیلی مطالعه می‌ کردم. یک ماه پیش، بطور اتفاقی توی تلگرام با موضوع تله کنیزی یا حرکت دادن اجسام با قدرت ذهن مواجه شدم و توجهم رو به خودش جلب کرد.. همیشه فکر می‌ کردم حرکت دادن اجسام، شعبده بازیه و واقعیت نداره بااینحال کنجکاو شدم و تصمیم گرفتم تمرینهایی که داده بود رو دنبال کنم. در ابتدا با یه هرم کاغذی کار رو شروع کردم… شرط لازم برای اینکار باز شدن چاکرای دستها و نیروی تمرکز ذهن با مدیتیشن و مراقبه بود.
به همون ترتیب چند روزی تمرینها رو انجام دادم و جالب اینجاست که خیلی زودتر از اونی که فکر می‌ کردم تونستم انرژی دستم رو به هرم کاغذی منتقل کنم و با نیروی ذهنم حرکتش بدم… به این صورت که تمرکز کردم و بین ۲تا دستم گرما رو احساس می‌ کردم و دقیقا مثل برنامه‌های کارتونی، یه گوی دایره ای رو بین دستام حس می کردم .یه نیروی مغناطیس پیدا کرده بودم، یه چیزی شبیه آهنربا.
اولین باری که اینکارو کردم شب و قبل از خواب بود، و خیلی هیجان زده شده بودم، ولی عجیب تر از اون مواردی بود که بعدش پیش اومد.، وقتی تصمیم گرفتم بخوابم به محض اینکه چشمامو بستم یه چهره شیطانی واضح جلوی چشمام دیدم و از همون موقع هم احساس می کردم یه نفر با تلنگر به وسایل اتاقم ضربه می‌زنه، خیلی واضح صدای ضربه ها رو می‌شنیدم و از طرفی هیچ توجیهی براش نداشتم.. خلاصه اینکه سعی کردم زیاد اهمیت ندم و به خواب رفتم، نصف شب توی خواب یه چیزی مثل بختک که خیلی واضح می‌دیدمش کنار خودم احساس می کردم.. با این تفاوت که من توی خواب نبودم.در واقع اون توی اتاق من بود ، شاید خنده دار باشه ولی تو عالم خواب به زور می‌خواست بالشتم رو ازم بگیره و من وحشت زده با صدای جیغ خودم از خواب پریدم. خیلی ترسیده بودم و البته همه اتفاقهایی که از دیشب افتاده بود از ضربه هایی که به وسایلم زده می‌شد و چهره شیطانی قبل خواب و خواب وحشتناکم همه رو یه جورایی به تله کنیزی ربطش می دادم.. البته نه به این معنا که چیز بدی باشه برعکس حرکت دادن اجسام نشانگر قدرت ماورایی انسان هست و هرکسی هم با تمرین میتونه بهش دست پیدا کنه، مخصوصا که زمان مغناطیس شدن آدم خیلی راحتتر میتونه خواسته هاشو جذب کنه ، استنباط من از اون اتفاقات، واکنش و مقاومت ضمیر ناخودآگاه بود که در واقع وظیفه‌ش مقاومت در برابر هر آنچه که براش تازگی داشته باشه هست.. با این برداشتی که داشتم من دست از تمرینها برنداشتم و شبهای بعد اون مواردی که گفتم دیگه اتفاق نیفتاد و یه جوارایی ضمیر ناخودآگاهم باهاش کنار اومد و اتفاقا بعد از اون تمرینها قوه جذبم خیلی بهتر عمل میکنه و به نتایج خوبی دست پیدا کردم.

 

 

4+
علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی (مشاور سایت)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 نظر دهندگان
Ho3en نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
Ho3en
مهمان
Ho3en

اول از همه هرم کاغذی یه هقس که دلیل علمی داره بعدشم بختک خواب یه چیز طبیعیه من خودم چند بار اینجوری شدم حتا خودم خودمو بختک کردم ادم فکر میکنه یه چیزی روش نشسته و داره خفش میکنه اینم به این خاطره که عضلات کار نمیکنن و نمیتونی خوب نفس بکشی و خواب ترس ناکم که همه میبینن من خودم خواب میدیم تسخیر جن شدم اما از خواب بیدار شدم و احمیتی بهش ندادم

1+
رفتن به نوار ابزار