قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورا – جن در خانه (نوشته شقایق)
تیر ۱۶, ۱۳۹۸
مشورت با ندای قلب
مشورت با ندای قلب (پست ویژه)
تیر ۱۷, ۱۳۹۸

تجربه ماورا – تجربه کاری یک فالگیر (ترجمه شده)

فالگیر

تجربه ماورا – تجربه کاری یک فالگیر (ترجمه شده)

من بیش از چهل سال است که به طور حرفه ای کار فالگیری و خواندن زندگی افراد را انجام می دهم و مشتری هایی از سرتاسر جهان دارم. من عمیقا به مشتری ها و کارم احترام می گذارم و به همان میزانی که اوایل کار می کردم همچنان هم کار می کنم.

من در اینجا قصد دارم تجربه شخصی در مورد روش کار خودم را بازگو کنم که ممکن است با فالگیرهای مختلف فرق داشته باشد. برای من، عمل خواندن ماورایی زندگی افراد مثل قدم زدن در زندگی شخصی یک نفر در طول زمان جلسه است. انگار که کنار آنها ایستاده ام و انسانها و شرایط موجود در زندگی آنها را می بینم. حتی احساسی که آنها دارند را هم حس می کنم.

من تا به حال هزاران مشتری در طول این سالها داشته ام و هنوزم برایم شگفت انگیز است که چگونه با دقت و روشنی فراوان می توانم جزئیات زندگی افراد و موقعیت هایی که برای آنها پیش می آید را غیب گویی کنم.

برای من مهم است که مشتریان من در طول جلسه احساس راحتی کنند. من سعی می کنم از همان ابتدا با مشتریانم صمیمی برخورد کنم که البته اگر مشتری برای اولین بار به من مراجعه کرده باشد اندکی طول می کشد تا احساس راحتی کرده و به عواطف گوناگون خود غلبه کند و آماده شنیدن شود.

من در ابتدای جلسه ابتدا دعا می خوام و چند دقیقه سکوت می کنم و سپس نیت می کنم که بتوانم به اطلاعات زندگی مادی و عاطفی مشتری دست پیدا کنم. همیشه به مشتریانم می گویم که صدای من را ضبط کنند تا بعدا آن را به شکل موشکافانه تری گوش دهند. همچنین از آنها می خواهم که با خود عکس کسانی که می شناسند و یا موقعیت های مکانی که برایشان مهم است را با خود بیاورند تا فورا بتوانم بگویم که منظورم چه کسی یا چه مکانی است. البته فرقی هم ندارد اگر این لوازم را بیاورد و من همچنان توصیفات دقیق این افراد را می دهم و خودشان باید در ذهن خود جزئیات را به مسائل مربوطه در زندگی ربط دهند.

گاهی اوقات تصور مهم بودن مطرح کردن یک پرسش توسط مشتری اشتباه از آب در می آید و اطلاعاتی به ذهن من می رسد که از موضوع مطرح شده توسط آنها مهم تر است و ابتدا لازم است که به آن رسیدگی شود. به آنها می گویم که سوالهای خود را در لیستی یادداشت کنند تا کار من تمام شود و چیزهای لازم را بگویم. سپس می توانند پرسش های خود را که یادداشت کرده اند و یا به ذهنشان آمده را تک تک بپرسند.

کارهایی که من می توانم برای آنها انجام دهم مختلف بوده و از شفای گذشته آنها گرفته تا پیشگویی تقریبی آینده آنها و کمک کردن به رفع مشکلات آنها در زمان حال.

برای من فرقی نمی کند که چه قدر به اسرار آنها دست پیدا کنم. من می توانم از رازهای خصوصی آنها که به هیچ کس نگفته اند سر در بیاورم و یا زندگی زمان حال آنها را کامل توصیف کنم البته این کار را در صورتی انجام می دهم که مشتری راضی به این کار باشد. حتی می توانم در مورد زندگی همسر، خانواده و دوستان آنها هم چیزهایی مطرح کنم که به وضعیت مشتری ام کمک کند.

خواندن ماورایی زندگی افراد و فال گیری برای آنها یک کار خصوصی است بنابراین رازداری هم از شرایط مهم آن است.

 

 

سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی

4 دیدگاه ها

  1. علی گفت:

    من فکر نمیکنم فال گیری جزو توانایی های ماورایی باشه! یه جورایی کار پَستی هست!

  2. عارف گفت:

    سلام چطور میتونم با این پیش گو عزیز ارتباط برقرار کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار