قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
فرستادن پیام ذهنی با مدیتیشن | مدیتیشن تله پاتی
مرداد ۲۹, ۱۳۹۷
تمرکز فکر و موفقیت تحصیلی
تمرکز فکر و موفقیت تحصیلی
مرداد ۲۹, ۱۳۹۷

تجربه ماورایی – پرواز روح با کافئین (تجربه رضا)

تجربه ماورا

تجربه ماورایی – پرواز روح با کافئین (تجربه رضا)

عرض سلام به شما خوانندگان عزیز. نمی توانم بگویم روش پرواز روح من یک ابداع جدید است. به خاطر اینکه دانشجوی رشته پزشکی هستم و از کارکردهای ذهن و بدن در حالت فلج عضلات و تاثیر محرکهای خوراکی روی آن اطلاع دارم روشی که حداقل جایی آن را مشاهده نکردم را به شما هم آموزش می دهم.

ببینید بدن و ذهن می توانند دو حالت متفاوت هوشیاری را تجربه کنند. معمولا وقتی بدن به خواب رود و عضلات ارادی آن فلج موقت شوند ذهن هم به دنبال آن و حتی زودتر از بدن هوشیاری اش را از دست می دهد تا خواب کامل هم جسمی و هم ذهنی ایجاد شود. می شود این هماهنگی بین بدن و ذهن را از بین برد. یعنی اگر ذهن به خواب رود و بدن بیدار شود حالت خوابگردی یا سومنامبولیسم پیش می آید و اگر این کار برعکس شود حالت فلج عضلات پدیدار می شود.

روش من این طوری است که بدنم را در روز خسته می کنم و ورزشهای سخت بدنسازی انجام می دهم. روز بعد هم کم میخوابم تا خستگی در بدنم بماند (مثلا ۳ ساعت خواب). شب بعد اگر حس کنم واقعا خیلی خسته شدم و گام از گام نمی توانم بردارم می فهمم که بدنم واقعا به خواب نیاز دارد. قاعدتا ذهن من هم خسته است ولی من قصد دارم فقط بدنم را به خواب بفرستم ولی ذهنم بیدار بماند و فلج عضلات بگیرم. اگر فقط به روش تمرکز تکیه کنم صد در صد خوابم خواهد برد. بنابراین تا می توانم چای و قهوه که کافئین دارند مصرف می کنم. مقدار دقیق آن را نمی گویم چون نمی خواهم این روش را به کسی آموزش دهم چون برای سلامتی بدن اصلا خوب نیست و شما باید همیشه خواب منظم داشته باشید. بعد از این کارها روی تخت خوابم ولو می شوم و نفس های آرام می کشم. کافئین نمی گذارد ذهن من بخوابد ولی بدنم خسته است و نیاز به خواب دارد. کمی ریلکس می کنم تا جسمم بخوابد ولی ذهنم به خاطر کافئین بیدار است. معمولا بعد از یک ربع فلج عضلات می گیرم و پرواز روح می کنم. ولی معمولا تجارب خوبی پیدا نمی کنم که شاید به خاطر خستگی و کم انرژی بودن بدنم است. در کل این قضیه را به کسی توصیه نمی کنم و فقط خواستم تجربه ماورایی خودم و شیوه رسیدن به آن را برای شما دوستان عزیز بازگو کنم.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

5
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 نظر دهندگان
ناصر علی خانی (تیم مدیریت) امیر مهدی نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
مهدی
مهمان
مهدی

یه تستکی بزنم؟!؟

امیر
مهمان
امیر

آخ جون من رفتم کافئین بجوم😂😂😂

امیر
مهمان
امیر

حالا دور از شوخی پنج شب پیش یه پرواز روح با آگاهی شصت درصد داشتم شایدم کم گفتم درصدشو ولی نمیخام اشتباه کنم حدودی گفتم نسبت به این چند باری ک اومدم از بدنم بیرون این دفعه حدودا شصت درصد آگاهی داشتم. حدوده بیست دقیقه زدم بیرون تا فهمیدم بیرونم د درووو برا همینم یکمی آگاهیم شرتکی شد و لی خیلی حال داد جاتون خالی .اینقدر شیطونی کردم ک روح های رهنمودم دیدن بابا من اصلا آدم نیستم گرفتن کشیدنم تو😬😬😬😬 ای واااااایییییی چقدر حال داد خدا وکیلی .اونایی ک مثل من ذوق پرواز دارند و تجربش کرده باشند میدونند… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. ممنون از اشتراک تجربه تان. یک کیلو قهوه؟ بهتر است کمی در مورد این روش مطالعه کنید و ببینید واقعا چه قدر باید مصرف شود تا آسیبی به خودتان نزنید. کافئین بیش از حد می تواند منجر به بالا رفتن شدید ضربان قلب و خطر سکته قلبی شود. حتی اگر آب هم زیاد مصرف شود می تواند خطرناک باشد.

ناصر
مهمان
ناصر

اطلاعاتت خیلی خوبه نکات خاصی گفتی ولی چرا اینجوری ای؟

رفتن به نوارابزار