قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
فالگیر
فرق یک فالگیر واقعی و تقلبی
فروردین ۳, ۱۳۹۸
سوء استفاده
چگونه مورد سوء استفاده قرار گرفتن باعث افزایش حس ششم می شود؟
فروردین ۴, ۱۳۹۸

تجربه ماورایی – قانون جذب و همسر (نوشته مریم)

تجربه ماورایی – قانون جذب و همسر (نوشته مریم)

با عرض سلام

من هم مثل بقیه تحت تاثیر قانون جذب در زمان اوج معروفیتش که شاید ده سال پیش بود قرار گرفته بودم. فیلم راز رو هر شب هر بار از اول تا آخر نگاه می کردم. اون زمان خیلی چیزها می خواستم که مهمترینش جذب همسر با قانون راز بود. البته سن من مناسب ازدواج نبود و فهمی از شرایط یک مرد ایده آل و مناسب نداشتم. معیارم فقط قیافه بود. شاید بگید مگه قیافه هم برای خانمها مهمه؟ بله صد در صد چهره و ظاهر همسر می تونه برای خانمش از اولویت های ازدواج باشه. اگر مهم نبود کسی عاشق گلزار و هنرپیشه های مثل اون نمی شد.

من اون موقع دوست داشتم با مردی آشنا شم و ازدواج کنم که شبیه آقای گلزار باشه. هر شب موقع خواب قوانین جذب رو مرور می کردم تا چنین شخصی توی زندگیم پیدا بشه. این موضوع خیلی به زندگیم لطمه زد چون خورد و خوراک نداشتم و عاجزانه از کائنات می خواستم مردی شبیه اون پا به زندگیم بذاره.

چند ماه بعد با یکی داخل چت روم یاهو آشنا شدم. کراش عجیبی بهش پیدا کردم. وقتی ازش عکس خواستم فکر کردم عکس گلزار رو برداشته تغییر داده ولی خودش بود. البته با اندامی ریز تر و قیافه ای دو درجه سطح پایین تر از آقای گلزار ولی همونم برام عالی بود.

عاشقانه باهاش چت می کردم و فکر می کردم همسر آینده منه. موقع ملاقات حضوری با هر زحمتی که شد خانوادم رو پیچوندم تا ببینمش. از نزدیک شبیه گلزاری بود که گوشت کوب زده باشن به صورتش ولی باز هم بد نبود. ولی صداش خیلی بد بود انگار از ته چاه حرف می زنه. آدم سردی بود و زیاد حرف نمی زد. خیلی خودخواه بود و همش از خودش تعریف می کرد. می گفت دخترهای زیادی می خوان باهاش باشن ولی به دنبال بهترینه. من قیافم معمولیه و نمی دونم چرا منو انتخاب کرد. البته این فهم اون موقع من بود و الا می دونم که حتما هر دختری به این جماعت پا بده براشون دم تکون میدن.

قرار ملاقات هامون خیلی سرد و بی روح بود ولی من انگار کور شده بودم و فقط عاشق قیافش بودم. بیشتر خودم حرف می زدم. خیلی هم خوشحال بودم که قانون جذب عمل کرده. خیلی ازش تعریف می کردم و با حرف های من پر رو شده بود. دیر فهمیدم که از مرد جماعت نباید تعریف کرد.

چند روز بعد گفت خونه ما خالیه بریم اونجا حرف بزنیم. استرس زیادی بهم دست داد. از یک طرف دوستش داشتم ولی از طرف دیگه احساس می کردم حسی به من نداره. حتی زبون هم نمی ریخت. انگار انتظار داشت به خاطر قیافش بهش تعظیم کنم. گفت اگه نیای باهات کات می کنم. چون بهش وابسته شده بودم خیلی ناراحت شدم و گریه کردم.

احساس کردم دختر بدی ام که چنین خواسته هایی ازم داره. از کائنات خواستم بهترین راه رو بهم نشون بده. خواب دیدم پسری زیبا تصادف کرده و صورتش له شده و اون قدر چندش آور شده که نمیشه نگاهش کرد. معنیش برام این بود که زیبایی ظاهری زود گذره.

من از قانون جذب سواستفاده کرده بودم و چیزی رو خواسته بودم که واقعا احمقانه بود. با اینکه اون پسر لعنتی رو دیگه ندیدم و واقعا هم منو همون روز اول که نرفتم خونش فراموش و بلاک کرد ولی خاطرش تا چند سال آزارم می داد. بعد از اون نسبت به همه مردها بدبین شدم و احساس می کنم اگه به خواسته هاشون تن ندم بی ارزش هستم. به خاطر همین ازشون دوری می کنم. تا حالا هم نتونستم ازدواج کنم چون هنوز نتونستم خاطره قبلی رو فراموش کنم. از هوس رانی خودم بدم میاد. مگه من پادشاهم که کنیزه های زیبا رو دور خودم جمع کنم؟ می دونم اخلاق مهم تره ولی نمی تونم مردی با قیافه زشت رو تحمل کنم. دست خودم نیست.

از اون موقع از قانون جذب برای رسیدن به خیلی چیزها استفاده کردم. چیزهای با ارزش تری که برام بمونن.

 

 

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …

4
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 نظر دهندگان
علی خانی (مسئول روابط عمومی) مبین علی اصغر نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
اصغر
مهمان
اصغر

این دفعه دنبال همزاد امین حیایی بگرد شاید کیس بهتری گیرت بیاد. گلزارا بیشترشون مغرورن.

علی
مهمان
علی

شما باید به خدا بسپارید تا همسر آیندتون با هر چهره و اخلاق و…. درست پیدا بشه (چون گفتم خداوند تو مسیرتون همسر قرار بده و این یعنی فقط همسر خوب منظورمه قرار داده بشه برای شما چون دلتون پاک و همسر آیندتون هم با لطف خداوند پاک باشه)و شما دخالتی در چهره و اینا فردی که قراره بیاد نداشته باشین و بسپارین به خالق(دخالت آشکار نداشته باشین… به طور نهان و اون هم معنوی فقط تأثیر گذار باشین با عشق به خداوند)…موفق باشین

مبین
مهمان
مبین

واقعا از تجربه ای که گذاشتی ممنون عالی بود . خوب کاری کردی خونشون نرفتی اگر من الان دختری رو واقعا دوست داشته باشم و بهش نظر داشته باشم در کوچه ای خلوت می گم بیا حرف می زنیم و ملاقات می کنیم نه در خونه . این آقا حتما نیت بدی داشته و الا نمی گفت بیا خونه و لی خدایی خوب کاری کردی نرفتی . دوباره از تجربه ای که گذاشتی خیلی ممنون منم تجربه خودم رو می نویسم : منم از ته دلم همون طوریکه به خودم و به خدا و به دین اسلام اعتقاد دارم. ده… بیشتر »

رفتن به نوارابزار