قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
ارتباط با خود برتر دیگران
ارتباط با خود برتر دیگران (پست ویژه)
اسفند ۲۴, ۱۳۹۷
چگونه بدانیم که با خود برتر در ارتباط هستیم و نه چیز دیگر؟
اسفند ۲۴, ۱۳۹۷

تجربه ماورایی – شکل انرژیکی افکار خودکشی (ترجمه شده)

افکار خودکشی

تجربه ماورایی – شکل انرژیکی افکار خودکشی (ترجمه شده)

من به عنوان روشن بین که هاله هزاران نفر را بررسی کرده ام نکات مشترکی بین الگوهای انرژی افرادی که افکار خودکشی دارند پیدا کرده ام. برای مثال:

۱- اثر بر چاکراها

چاکراهای افراد سالم دارای اندازه نرمال و با درخششی از نور است. ولی کسانی که افکار خودکشی در سر دارند معمولا چاکرای تحلیل رفته و با رنگ کم و نور کم سو دارند. انگار چاکرای آنها مثل شعله ای است که در نبود اکسیژن در حال تلف شدن و خاموش شدن است.

همچنین کسانی که افکار سالمی دارند ارتباطاتی بین چاکراهای آنها دیده می شود و هر چاکرا با چاکرای مجاورش تماس دارد و جریان حیات در آنها دیده می شود ولی در افرادی که افکار خودکشی دارند ارتباط هر چاکرا با دیگری قطع شده و جریان حیات متوقف شده. ممکن است قطع شدگی انرژی در هر کسی به نوع متفاوتی دیده شود و یا چاکراهای خاصی بسته تر شوند. مثلا کسی که اعتماد به نفس خود را برای هر کاری از دست داده چاکرای سوم او دچار گرفتگی شدید است.

۲- تصاویر سمبلیک

گاهی با دید درونی ام تصویر سمبلیک مربوط به خودکشی را در چنین افرادی مشاهده می کنم. مثلا یک مرتبه این تصور در جلوی چشمانم می آید که آن فرد خود را حلق آویز کرده و یا از کوهی پرت می شود.

برای افراد سالم راه های جدید و امکان تصمیم گیری های تازه می بینم ولی کسانی که افکار خودکشی دارند را معمولا غمگین و تکیه داده بر دیوار و گریان مشاهده می کنم.

 

افکار خودکشی

 

۳- طناب های انرژی

افراد سالم دارای طناب های انرژی درخشان متصل به دیگران مخصوصا کسانی که دوستشان دارند هستند. ولی در افرادی که تمایل به خودکشی دارند این طناب ها در حال محو شدن است و درخشش خود را از دست داده و هیچ ارتباط انرژیکی بین آنها و اطرافیان نزدیک خود نیست و نسبت به بقیه سرد شده اند.

۴- انرژی های فرشته گونه

معمولا در اطراف هاله کسانی که قصد خودکشی دارند انرژی های فرشته گونه می بینم که از آنها محافظت می کند. اگر این لایه محافظتی نباشد این افراد به زودی از پا در می آیند. آنها خودشان از حضور این انرژی با خبر نیستند.

دلیل خودکشی افراد می تواند به خاطر مشکلات مالی، عاطفی، درد های فیزیکی و دلایل دیگر باشد.

اگر مشکل چاکرایی دارند سعی کنند با مراقبه و تصور شارژ چاکراها و اتصال آنها به هم دوباره جریان حیات را برقرار کنند.

اگر مشکل قطع طناب های ارتباطی دارند در این تعدادی از افرادی که می دانند حمایت کننده و دوستار آنها هستند را انتخاب کنند و طناب هایی از عشق را تصور کنند که بین خودشان و آنها ایجاد می شود. همچنین می توانند این طناب را به منبع روشنایی و عشق مطلق ارتباط دهند.

(البته افرادی که افکار خودکشی دارند باید در کنار اینها به درمان شدن نزد روانپزشک و روانشناس نیز بپردازند).

 

 

سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار