تجربه ماورایی شاهین (هیدروکینزی)

ماورا

تجربه ماورایی شاهین (هیدروکینزی)

من استاد شاهین هستم و با توجه به اینکه مرد اول ماورای ایران هستم قصد دارم تجربه گرانقدر خودم از هیدروکینزی را به شما شاگردانم بگم.

هیدروکینزی یعنی کنترل آب با قدرت فکر و دست. شاگردان زیادی به من عجز و لابه میکنن کینزی بهشان یاد بدم ولی من فقط به شاگردان مستعد که خون جن درشون باشد اموزش میدهم.

دو سال گذشته شاگردی داشتم که نسلش به جنهای بنی عنعام میرسید. صدایش کردم و گفتم من استادی هستم که منتظرش بودی تا هیدروکینزی یاد بگیری. او هم گفت ذهن من رو از کجا خواندید ولی من لبخندی زدم و از او دور شدم. میخواست دنبالم راه بیفتد که من را ندید چون خودم را نامریی کردم.

به تلگرامش پیام دادم و باز تعجب کرد من چه طوری شمارش را دارم. محل قرار را بهش اعلام کردم و اون دو ساعت زودتر سر قرار امد چون خیلی به دیدنم مشتاق بود. گفت چند ساله سعی میکند هیدروکینزی کند ولی موفق نمیشود. من با یک اشاره آب را تکون دادم و ترسید. اون قدر ترسید که فرار کرد. با یه نگاه نگهش داشتم تا فرار نکند.. التماس کرد ولش کنم و من هم قبل از رها کردنش بهش تذکر دادم که بی خودی وقت ما اساتید را نگیرد و پیام ذهنی به ما ندهد. او هم درس گرفت و کلا هیدروکینزی را فراموش کرد.

 

درباره ردای سیاه (ادمین):

تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)


 1. امیر گفت:

  کلاغ زاغی هم نیستی چه برسه به استاد شاااااهین

 2. عطارد123 گفت:

  سلام شاهین جطوری رفتی دکتر پیش روانپزشکت راستی کی از تیمارستان اومدی بیرون چه زود مرخص شدی زنجیرتو چطور پاره کردی با تله چیز

 3. devil گفت:

  وقتی آواتار رو با جنگ ستارگان با هم ببینی اینجوری میشه

 4. محمد گفت:

  سلام استاد شاهین من محمد مهدی هستم
  میتونید علمتون روبه من یاد بدید
  من خیلی دوست دارم که شما استاد من باشید
  و سالها است که دارم دنبال استاد میگردم

 5. امین گفت:

  این چ وضعیه
  از این سایت بعیده از این چرت و پرتا بزاره?
  لطفا اینو حذف کنید

 6. ALI گفت:

  ای کاش منم می تونستم شاگردش باشم

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار