قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
امکان شهود کاذب در رویاها
تصاویر شهودی را چگونه ترجمه کنیم؟ (پست ویژه)
شهریور ۲۷, ۱۳۹۸
همدل
آیا همدل های ماورایی می توانند حضور موجودات دیگر را حس کنند؟
شهریور ۳۰, ۱۳۹۸

تجربه ماورایی – دیدن نقطه های نور (ترجمه شده)

تجربه ماورا

تجربه ماورایی – دیدن نقطه های نور (ترجمه شده)

من به این باور رسیدم که جهانی سوپر نچرال و ساخته شده از انرژی در پس این دنیای فیزیکی وجود دارد. وقتی چاکرای چشم سوم فعال و باز شود اینها را به عینه می بینید.

من با شرکت در دوره های خانم جینی چیزهای زیادی یاد گرفتم. اینکه اگر روی چشم سوم وقت بگذارم قادر خواهم بود هاله ها، نورها، فرشته ها و ارواح را ببینم. از همه مهمتر دیدن نقطه های نور است که نشانه حضور فرشته هاست و اگر آنها را صدا کنید این نقطه ها ها بیشتر می شوند.

دیدن ستون هایی از نور هم به حضور فرشتگان و ارواح پاک مربوط می شود. اگرچه دیدن آنها ریلکس کننده و دلگرم کننده است ولی همین طوری نمی توان از آنها راهنمایی خواست.

من که از دیدن این نقاط و خطوط نورانی لذت می برم ولی اگر شما دوست ندارید آنها را ببینید در این صورت از فعالیت چشم سوم خود کم کنید. فعال کردن عمدی چاکرای ششم با انجام مراقبه، انجام کارهای خلاقانه، تجسم کردن و بعضی حرکات یوگا است پس می توانید این فعالیت ها را کم کنید تا نتیجه معکوس شود.

حتی می توانید چشم سوم خود را با تمرکز بیشتر بر چاکراهای پایینی و دوری از انجام فعالیت های شهودی ببندید تا دیگر این نقطه ها را نبینید. کار کردن بر سه چاکرای اول می تواند انرژی را به مقدار زیادی از چشم سوم خارج کرده و به سمت پایین ببرد.

اما بهتر است از این نورها فاصله نگیرید. بارها شده هنگام سختی ها و لحظاتی که احساس کرده ام به بن بست خورده ام عبور خطوط نورانی از برابر چشمهایم به من امید و انگیزه و انرژی جدیدی داده است. دیدن آنها به من اطمینان می بخشد که تنها نیستم و موجوداتی مهربان مراقب من هستند.

دوستان دیگر من در کلاس خانم جینی، سایه های سیاهی را هم می بینند که من هیچ وقت آنها را ندیده ام. جینی می گوید که ارتعاشات تو بالا است که قلمروهای نورانی تر را می بینی ولی دوستان تو به خاطر سنگینی های روحی که خود دارند مسبب جذب موجودات منفی و دیدن جهان هایی مملو از چیزهای آزار دهنده هستند.

با این حرف های او خیالم راحت شد که اگر بیشتر بر چشم سوم خود کار کنم نگرانی از جهت دیدن موجودات وحشتناک ندارم و فقط چیزهایی را می بینم که با ارتعاشات من هم سنخ باشند.

 

 

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …

2 دیدگاه ها

  1. Romina گفت:

    چچوری ادم میتونه ارتعاشاتش رو بالا ببره که ففط نور فرشته ها رو ببینه؟ 🙁

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار