قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجربه ماورا
تجربه ماورا – خسته شدم و بریدم تا اینکه خود برتر نجاتم داد (نوشته رضا)
دی ۲۴, ۱۳۹۸
مقالات اعضا
چیستی یا ماهیت ذات احدیت (نوشته محمد.و)
دی ۲۷, ۱۳۹۸

تجربه ماورایی – ختم قرآن (نوشته ملیحه)

تجربه ماورا

تجربه ماورایی – ختم قرآن (نوشته ملیحه)

عرض سلام دارم خدمت یکایک شما دوستان.
ماجرای من مربوط به زمانیه که من و مادرم آخر هفته ها خونه یکی از اقواممون می رفتیم تا علاوه بر دعا و سفره انداختن، برنامه ختم قرآن بگیریم. من هیچ وقت توی برنامه های ختم قرآن شرکت نمی کردم چون همیشه قرآن رو به فارسی میخونم و پیش خودم گفتم شاید این طوری کار من مورد قبول خدا نباشه و حق بقیه ضایع شه چون من مسئول خوندن چند تا سوره هستم و ثوابش قراره بین همه ما پخش بشه.
یه روز یکی از خانمهای اونجا که قبلا تعریفش رو خیلی شنیده بودم و به زهد و تقوا و احاطه علوم مذهبی معروف بود به من گفت که چرا توی برنامه ختم قرآن شرکت نمی کنم. دلیلم رو گفتم. من اون موقع خیلی هم مغرور بودم و امکان نداشت فکر کنم اشتباه می کنم.
به من گفت اگه این طوره یه برنامه قرآنی مخصوص برای من داره. کنجکاو بودم ببینم چیه. بهم گفت یه ختم سی روزه قرآن با زبان فارسیه. یعنی هر روز یه جزء قرآن رو فقط از روی معنای فارسیش بخون. البته عربی خوندن قرآن چیز دیگس و بهش قول دادم بعدا عربی و فارسی آیات رو با هم بخونم ولی برای این برنامه می تونستم موقتا فقط فارسی بخونم. گفتم ثواب این کار چه قدره؟ یه دفترچه بهم نشون داد و گفت این روش ختم قرآن رو به خیلی ها یاد داده و هر کدوم نتیجه این ختم سی روزه رو بهش گفتن و اونم تجربه همه شون رو نوشته. مثلا یکی تونسته بود بدهی هاش رو بده. یکی مشکل ازدواجش حل شده بود. یکی کنکور تونسته بود رتبه خوب بگیره. اون قدر برام تجربه عجیب از ختم قرآن سی روزه گفت که خیلی مشتاق شدم منم انجامش بدم.
از فردای اون روز شروع کردم به خوندن سوره ها هر روز یک جزء قرآن. بعد از یه هفته خوابهای عجیب می دیدم. نفسم در نمیومد تو خواب. سایه های سیاه میومدن سراغم و توی روشنایی هم چشمام اذیت می شد. این موضوع رو از همون خانم پرسیدم گفت که اینها طبیعیه. وقتی یه انسانی می خواد کار خوب جدید کنه و به خدا نزدیک شه شیاطین بهش امان نمیدن و بیشتر آزارش میدن ولی خدا بزرگتره پس به خدا پناه ببر و از تجربه هات نترس. اگه آدم معمولی و غافل از یاد خدا بودی اون وقت شیاطین چه دلیلی داشت تو رو آزار بدن؟ اصلا چه ارزشی داشتی که برات وقت بذارن؟ اونها سراغ بنده های خوب خدا میرن مثل حضرت ایوب که آخر آزمایشهای الهیش، شیطان حتی به صورتش فوت آتشین می کرد و حضرت رو آزار می داد.
قانع شدم و یه کم آروم گرفتم. هر طور که شده بود باید ختم سی روزه قرآن رو انجام می دادم. هفته دوم بیشتر اذیت شدم و کابوس بیشتری می دیدم. موقع تلاوت قرآن هم صداهای زیادی از دیوار میومد و حواسم رو پرت می کرد.
حقیقتش نتونستم طاقت بیارم و هفته سوم، ختم رو رها کردم. شیاطین دیگه آزارم ندادن ولی حالا عذاب وجدان دارم. حتی روم نشد به اون خانم بگم که نتونستم کارم رو تموم کنم. دیگه هم با مامانم نمیرفتم مجالس هفتگی تا اون خانم رو نبینم و شرمنده نشم.
من واقعا ضعیفم و از خودم خجالت می کشم. دوست دارم بشینم و گریه کنم که چرا این قدر ترسو هستم و قولم رو با خدا به خاطر تجربه چند تا چیز جزئی به هم زدم.😢
مادرم گفت اون خانم همش سراغ منو می گیره و نگرانمه و میخواد با من صحبت کنه ولی من نمی تونستم باهاش حرف بزنم.
اگه شما فکر می کنید به این ختم قرآن نیاز دارید حتما انجام بدید. خیلی ها ازش معجزه دیدن ولی من بدبختانه به خاطر ترسو بودنم از شیاطین شکست خوردم. به قدری ترسو هستم که حتی یه فیلم ترسناک هم نمی تونم ببینم. شیطان هم دست منو خونده بود و با نقطه ضعفی که داشتم کاری کرد نتونم ختم قرآنم رو تموم کنم.
اگه با این روش ختم به نتیجه خوبی رسیدید بهم بگید.

 

 

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی (مسئول روابط عمومی)
علی خانی، علاقه مند به حوزه ماورا و موضوعات عرفانی و روحی شرقی و غربی از جمله مدیتیشن، انرژی درمانی، طب سنتی، یوگا، خواب بینی، سفر روح و …

9 دیدگاه ها

 1. maryam_b گفت:

  با سلام به شما ملیحه عزیز.
  تجربه جالبی بود.
  شیاطین فقط میخوان ذهن شخص را درگیر کنند و تمرکزش را بگیرند و از ادامه مسیر درست منحرف کنند.
  یکی از دوستان من بیماری خاصی داشتن برای درمان تصمیم گرفتن ختم‌ قرآن و نماز جعفر طیار بخونن…ایشون هم موقع خواندن قرآن خیلی اذیت میشدن و اینقدر صداهایی می شنیدند و بهش بدوبیراه می گفتند که دست از خواندن نماز میکشید.
  ولی به ختم قرآن و خواندن نماز ادامه داد تا بالاخره راه حلی برای درمان بیماریش بدست آورد.
  البته من زیاد شنیدم اشخاصی هستن که با خواندن قرآن و روزه گرفتن و عبادت زیاد ، دچار توهم شنیداری و دیداری و ترس میشوند . دلیلش دقیقا مشخص نیست چرا!!!!!
  امیدوارم اساتید سایت و دوستان مطلبی در این مورد در سایت قرار دهند.
  امیدوارم همیشه خداوند حامی شما باشد و موفق باشید.

  • با سلام.
   اگر منبع اطلاعاتی موثقی در مورد علت چنین حالاتی پیدا کردیم حتما در مورد آن مطلبی تهیه می شود.
   موفق باشید

  • (M(v گفت:

   سلام خانم بوشهری ارجمند بخش پایانی نظرتون در مورد وحشت افرادی از خواندن مثلا قران جالب بود چون یکی از دختران بستگان هم از کودکی وقتی صدای اذان یا تلاوت قرآن می آمد شدیدا وحشتزده شده و گریه میکرد.من در چارچوب تناسخ جوابی به ذهنم میرسه که طبق قوانین و آموزه های سایت و نیز دینمان تناسخ مردوده ولی با وجود اعتقادم به دین اسلام عقل و منطقم تناسخ را تایید میکند.و مطمئنم در قرآن جواب قانع کننده ای پیدا میکنم

 2. Romina گفت:

  ممنون از اشتراک تجربه تون
  به نظرم هروقت انرژی و آمادگی روحی براتون پیش اومد دوباره شروع کنید واقعا نتایج زیبا و خاصی میگیرید
  منم چهله قران نگه داشتم البته نه ختم کامل قران برخی از سوره های قران که خواص قوی کردن هاله انرژی بدن رو خیلی زیاد میخوندم
  اوایل کابوس میدیم و حتی توی بیداری هم یه چیزایی میدیدم و حس میکردم که واقعا ترسناک بود
  حتی یادمه برای چند روز دیگه ادامه ندادم اما بعدش این مدلی به دلم افتاد
  که با تمام وجود و با حضور قلب و توجه کامل تمام ترسا و نگرانی هام رو به خدا و فرشته نگهبانم سپردم… و دوباره ادامه دادم… کم کم بعد یه مدت کوتاه تمام اون کابوس‌ها و حالات ترسناک توی بیداری برام محو شد

 3. (M(v گفت:

  سلام
  ملیحه خانم خواهر گرامی اسمتون برام غمها و شادیهای گذشترو زنده کرد.و شاید زخمی سر باز کرد بماند.
  کی گفته دیدن کابوس یا شنیدن صدا های آزار دهنده نباید ترسناک باشه؟منم بودم میترسیدم.شرمندگی و عذاب وجدان نداره که.بابا یارو شبو روز گناهو جنایت میکنه ککشم نمیگزه شما که یه عمل مستحب نه واجب رو شروع کردی وهمین یعنی اراده ،قدرت.ولی در مورد چنین مستحبات و یا چله هایی(دوره) اگر شروع میکنیم بهتره به پایان برسونیم.پس تکمیلش کنید نمیخوام وارد جزئیاتش بشم.از طرفی یه نکته میخواستم خدمت دوستان عرض کنم شاید خیلیها بگن دوس داریم فقط معنی فارسی قرانو بخونیم.کسی نمیتونه ایراد بگیره بکارتون.ولی زبان عربی زبان گسترده و خاصیه و اکثر ترجمه های فارسیش حق مطلب رو ادا نمیکنه و ناقصه.من خودم تعصب زیادی به کشور و زبانمون دارم ولی تا حدودی با زبان عربی و اصول فقه آشنام.مثلا ما وقتی میخوایم سوار یه تاکسی بشیم میگم مستقیم.درسته؟حالا کسی میتونه جای این کلمه عربی معادل فارسیشو به راننده بگه؟من که واژه ای پیدا نکردم.جالبه بعضی از دوستان در حوزه فرهنگ و ادبیات فارسی واژه «سیخکی»رو پیشنهاد داده بودن چقدر ضایع!دونستن قواعد و زبان عربی و مخصوصا قرآنی(چون در قرآن کلمه به کلمش مدبرانه بکار رفته که بسیار جالبه)میتونه درک و فهم صحیحی از آیات بده که حتی با کمی تدبر حقایقی شگفت و شاید هم غیر قابل فاش کردن برای فرد روشن میشه.
  بیخود نیست که حضرت مولانا گفته:
  ما ز قرآن مغز را برداشتیم
  مابقی پوست را بهر خران بگذاشتیم

 4. Annihilation گفت:

  سلام خواهر عزیزم، دوستان همه به درستی حق مطلب را ادا کردند. حرفهای من تکرار مکررات خواهد بود. فقط عرض کنم که اصلا و به هیچ وجه عذاب وجدان نداشته باشید. چه اشکالی داره دوباره شروع کنید؟! مگر باید همون بار اول موفق بشیم؟ البته نمیخوام تحت فشار واقع شید. هر وقت خودتون خواستید شروع به خواندن کنید. اگه بازهم کامل نکردید اشکالی نداره. این شمارو قویتر میکنه و بالاخره یه روزی قرآن را به این روش ختم خواهید کرد. امیدوارم به زودی زود دستاوردی که از ختم قرآن به دست خواهید آورد را برایمان بنویسید.
  موفق و سلامت باشید

 5. 3aaa گفت:

  سلام
  ببخشید سوره ای تو قران وجود داره که هاله دفایی رو قوی کنه ؟ اگه هست اسمش چیه ؟

  • با سلام.
   چون تا به حال کسی سوره های قرآن را با مفاهیم انرژیکی مطابقت نداده و درست هم نیست این کار صورت بگیرد بنابراین بهتر است ابتدا هدف خود از ایجاد هاله دفاعی را مشخص کنید. اگر قصد شما دور کردن موجودات مزاحم است در این صورت خواندن سوره هایی مثل جن و ناس و فلق موثر هستند.
   موفق باشید

  • (M(v گفت:

   سلام ۳aaa
   من خودم آیت الکرسی روم خوب جواب میده.در مورد سوره یس هم شنیدم قوت قلب زیادی میاره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار