قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

تجربه ماورایی – تکان خوردن اجسام توسط موجودات غیرارگانیک (ترجمه شده)

تجربه ماورا
تجربه ماورا – نجات معجزه آسای من در چند مورد از مرگهای حتمی (نوشته محمد.و)
دسامبر 20, 2019
تجربه ماورا
تجربه ماورا – فرد بی اعتقاد و منکر (نوشته محمد.و)
دسامبر 20, 2019

تجربه ماورایی – تکان خوردن اجسام توسط موجودات غیرارگانیک (ترجمه شده)

سایکوکینزی

سایکوکینزی

تجربه ماورایی – تکان خوردن اجسام توسط موجودات غیرارگانیک (ترجمه شده)

من تجارب زیادی در مورد تکان خوردن اجسام توسط ارواح و موجودات غیرارگانیک در خانه شخصی ام دارم. برای مثال بعضی وقت ها صدای حرکت اشیای مختلف را در اتاق دیگر می شنوم. کانال تلویزیون من گاهی خود به خود عوض می شود و وسایل برقی برای مدتی از کار افتاده و مجددا شروع به کار می کنند. من در مورد این اتفاقات واقعا گیج شده ام و نمی دانم اینها کار ارواح است و یا ناشی از انرژی خودم؟

من این موضوع را به یک مدیوم روحی گفتم و او پاسخ داد که بله ارواح و سایر موجودات غیرارگانیک می توانند وسایل را حرکت دهند. دلیل و نحوه انجام این کار کاملا مشخص نیست ولی این اتفاقات به قدری زیاد تکرار شده اند که در صحت آنها شکی نیست. علت آن می تواند این باشد که موجودی دیگر قصد جلب توجه شما را دارد.

او گفت خود من هم چند تجربه شخصی در این مورد دارم. یک بار عمه ام به پیش من آمد و با حیرت گفت که از وقتی پدربزرگ فوت شده است ساعت مورد علاقه او دیگر کار نمی کند. با هم به خانه او رفتیم و برای روح متوفی دعا خواندیم. در همان موقع ساعت شروع به کار کرد. شاید روح او با این کار خواسته توجه ما را جلب کرده و از ما تشکر کند.

تجربه دیگر مربوط به خاله دوستم می شود که در اثر سرطان سینه فوت شد. مادر او به من گفت که چند مدت بعد از فوت او، کتابی در مورد سرطان سینه خود به خود از قفسه کتابها جا به جا شده و در وسط اتاق دیده شده است. یک کتاب به تنهایی نمی تواند جا به جا شود.

گاهی موجودات دیگر هم با اتصال به بخشی از هاله انسان و دریافت انرژی می توانند اجسام مختلف را حرکت دهند. اگر آنها به مدت زیادی در یک محیط بمانند به قدری انرژی جمع می کنند که می توانند آشفتگی های زیادی در جریان برق و یا خود اجسام به وجود آورند.

برای مثال درها خود به خود باز و بسته می شوند. کانال های تلویزیون بدون دلیل عوض می شوند. لامپ ها خاموش و روشن می گردند. گاهی هم اجسامی که از مدت ها قبل گم شده بودند به طرز ناگهانی پیدا می شوند. مثلا یکی از دوستانم گفت که لباس مهمانی خود را ماه ها گم کرده بود و هر چه قدر دنبال آن گشته بود قادر به یافتن آن نشده بود تا اینکه یه روز مشاهده کرد که آن لباس در چوب لباسی به طور مرتبی آویزان شده است. او که زنی مرتب و وسواسی بود امکان نمی داد که خودش این لباس را گم کرده باشد و اتفاقی مجددا آن را دیده باشد.

برای دور کردن این موجودات ابتدا باید تشخیص داد که از چه نوعی هستند. اگر ارواحی هستند که هنوز به تملکات مادی وابسته هستند در این صورت باید به آنها کمک کرد تا راه معنوی اخروی خود را دنبال کنند. دعا کردن و انجام کارهای خیر از عوض آنها و اطمینان دادن به آنها از اینکه بدون آنها هم قادر به ادامه حیات هستید و هر زمان دوست داشتند می توانند به ملاقات شما بیایند می تواند دلبستگی و نگرانی آنها را نسبت به شما و این دنیا کم کند. اگر هم موجودات غیرارگانیک مزاحم در خانه شما وجود دارند لازم است که روش های پاکسازی محیط تا مدتی که دیگر اثری از آنها دیده نشود انجام گردد.

 

 

3+
سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
علی خانی (مسئول روابط عمومی)محمد.و نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
محمد.و
مهمان
محمد.و

سلام در اکثر مواقع اصولا ارواح متوفی نه به قصد اذیت بلکه بدلیل خاصی مثل برقرای ارتباط و انتقال پیامی که مهم میدانند ویا خواسته هایی دیگر مثلا طلب رحمت و یا بعضا ارواح سرگردانی که نمیخواهند اتمام زندگیشان در دنیا را قبول کنند و هنوز به مادیات تعلق خاطر شدیدی دارند این اعمال را انجام میدهند البته در این بین موجودات دیگر مانند اجنه نیز میتوانند دخیل باشند که این مورد بندرت پیش می آید.همانطور که میدانیم پس از مرگ تا مدتی روح به طور کامل رشته های متصل به جسدش قطع نمیشود و هنوز هم از لحاظ خاصی… بیشتر »

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام.
ممنون از شما. آیا در مورد ارواح سرگردان و ارواحی که قصد ندارند از تعلقات مادی دست بکشند در منابع اسلامی مرجعی را سراغ دارید؟ چون برای خودم هم سوال است و فقط می دانم که به عالم برزخ انتقال داده می شوند و فقط با اجازه خدا و همراهی فرشتگان می توانند به انسانها سر بزنند. ولی در ادیان دیگر به این ارواح سرگردان زیاد اشاره شده. سپاس از شما
موفق باشید

3+
رفتن به نوار ابزار