قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تنفس قلبی، راهی برای افزایش ارتعاشات
تنفس قلبی، راهی برای افزایش ارتعاشات
فروردین ۲۴, ۱۳۹۸
الهامات
تمایز افکار خود از الهامات
فروردین ۲۶, ۱۳۹۸

تجربه ماورایی – اشتباهات من در شروع فال گیری (ترجمه شده)

فال گیری

تجربه ماورایی – اشتباهات من در شروع فال گیری (ترجمه شده)

من مدت هاست کار فال گیری را شروع کرده ام ولی کسی را نداشتم که به من اشتباهات رایج در زمان شروع فال گیری و خواندن زندگی افراد را بگوید. البته معلم دلسوزی در این زمین داشتم ولی نمی توانستم همه بار مسئولیت را بر دوش او بگذارم.

در اولین شروع روز کاری فال گیری حرفه ای، معلمم مرا به داخل دفتر مخصوص خود خواند. ضربان قلب من بسیار تند می زدند و استرس شدیدی داشتم. وارد دفتر شدم. کنار من یک صندلی بود تا مشتریان روی آن قرار بگیرند. اولین نفر دوست خودم بود و با دیدن او استرس هایم از بین رفت. مشتری پس از مشتری را راه می انداختم و همزمان که به آنها کمک می کردم پولی هم در می آوردم.

من تا زمانی که مبتدی بودم اشتباهات فاحشی هم انجام دادم که البته درس گرفتن از آنها کمک زیادی به روشنی راهم کرد. حالا من بازنشسته شده ام و کار ترتیب نیروهای جدید فال گیر را انجام می دهم و می توانم بگویم تا به حال برای حدودا ۳۰۰۰ نفر فال گرفته ام!

من به تعدادی از اشتباهاتی که در زمان شروع کارم انجام دادم اشاره می کنم تا شاید چراغ راهی برای شما باشد:

۱- نداشتن تمرین کافی که این موضوع به راحتی در عملکرد شما مشخص می شود

۲- تکیه بیش از حد بر تفسیر موجود در کتاب ها و اعتماد نکردن به شهود خود

۳- نداشتن یک روش مشخص و موثر برای فال گیری

۴- تمایل به گفتن چیزهایی که مشتریان دوست دارند بشنوند و نه چیزی که شاید اوقات آنها را تلخ کند.

درس های بیشتر

اعتماد به نفس و دقت در فال گیری و خواندن زندگی افراد فقط در اثر تمرینات بسیار زیاد به دست می آید. اوایل من به شدت به کارت های تاروت نگاه می کردم و حرکات عجیب مخصوص به آن را که باعث تعجب مشتری می شد انجام می دادم ولی پس از مدتی این کار را کنار گذاشتم و بیشتر به معانی کارت ها توجه کردم و کمتر به روش های قانونمند کتاب های تاروت عمل کردم.

کم کم احساس کردم هر کدام از کارت ها با زبان شهودی با من صحبت می کنند. این باعث شد که به قدرت شهودی خود اعتماد کرده و کمتر به حفظ کردن دقیق هر کارت از روی کتاب بپردازم. البته یادگیری معنای کارت های تاروت از روی کتاب نقطه شروع خوبی است ولی پس از مدتی به این نتیجه می رسیم که دقیق ترین تفاسیر، از قدرت شهود و احساس درونی ما بر می خیزد.

تجربه مهم دیگرم اینکه به مشتری اجازه دهید که بداند چگونه کار می کنید و چه انتظاری باید داشته باشد. مهم نیست روش فال گیری شما چیست. شاید حتی بخواهید بدون ابزار فال گیری و فقط با اتصال به انرژی های او، اطلاعات را استخراج کنید ولی به هر حال اجازه دهید بداند شما چه کار می کنید و نتایج به چه شکلی باید گفته شوند.

 

 

سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار