قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
خرد درون در رویاها
خرد درون در رویاها (پست ویژه)
آوریل 9, 2019
تلقینات پس هیپنوتیزمی
رموز القای تلقینات پس هیپنوتیزمی موفق
آوریل 9, 2019

تجربه ماورایی – اثر مخرب الکل بر پیشرفت روحی من (ترجمه شده)

اثر مخرب الکل بر پیشرفت روحی

اثر مخرب الکل بر پیشرفت روحی

تجربه ماورایی – اثر مخرب الکل بر پیشرفت روحی من (ترجمه شده)

(مترجم: در اسلام مصرف مشروبات الکلی حرام اعلام شده و شاید فکر کنید این کار غیر منصفانه است ولی تجربه ای که در این پست ترجمه شده از زبان یک استاد معنوی غیر مسلمان در فرهنگی است که مصرف الکل در آن امری رایج است)

من سالهای زیادی است که به علوم روحی و انجام مرتب تمرینات مربوط به آن التزام دارم. تا سالها قبل فکر می کردم مصرف الکل نه تنها مشکلی برای پیشرفت روحی من ایجاد نمی کند بلکه شادی آور و دلگرم کننده است. ولی خلاصه تحقیقاتم نشان داد که مصرف نوشیدنی های الکلی نه تنها هیچ تاثیر مثبتی در پیشرفت معنوی ما ندارد بلکه باعث کاهش ارتعاشات و ایجاد حفره در هاله و تضعیف انرژیکی ما می شود. من اینها را از نزدیک لمس کرده ام چون متاسفانه خودم هم زمانی الکلی بودم.

مصرف الکل نه تنها برای بدن مضر است بلکه بر بدن اثیری و پیشرفت های روحی هم تاثیر منفی می گذارد و سبب جذب موجودات منفی می شود.

 

اثر مخرب الکل بر پیشرفت روحی

 

البته در جامعه ای که من زندگی می کنم رسانه ها تبلیغات سودجویانه ای در مورد مشروبات الکلی می کنند. برای مثال صحنه هایی از مهمانی هایی را نشان می دهند که مهمانان با نوشیدن کمی الکل دگرگون می شوند و احساس آرامش و انرژی آنها را فرا می گیرد. این احساس با مصرف سیگار هم ممکن است ایجاد شود ولی آیا سیگار که عامل درجه یک بروز بسیاری از سرطان ها است برای ما مفید است؟

ترک کردن الکل برای من چند ماه طول کشید. متاسفانه در بیشتر مهمانی ها مجبور بودم با دوستانم کمی نوشیدنی الکلی بنوشم ولی همان مقدار کم هم کار خود را می کرد و همان لحظه احساس بدی نسبت به اتفاقاتی که در کالبدهای انرژی و هاله من می افتاد آگاه بودم در حالی که ظاهرا جسم من راحت و آرام بود.

ولی چرا ما با اینکه می دانیم الکل مضر است باز هم آن را مصرف می کنیم؟ چرا وقتی تلاش آگاهانه برای ترک آن داریم باز هم در ضمیر نا خودآگاه خود احساس نیاز به الکل را داریم؟

حتی اگر به طور آگاهانه بخواهید مشروبات الکلی را ترک کنید نا خودآگاه شما همچنان باور دارد که الکل چیز خوبی است چون در رسانه ها این طور دیده می شود. مثلا به فیلم ها نگاه کنید. هر کجا مردم الکل مصرف می کنند ظاهرا اوقات خوش بهتری دارند.

چگونه با ترک الکل به بالاترین سطح ارتعاشات خود رسیدم؟

من به این باور رسیده ام که اگر می خواهید واقعا در مسیر روحی خود پیشرفت کنید و هویت واقعی خود را پیدا کنید در این صورت الکل جایی در زندگی شما ندارد. هر چند شاید ببینید کسانی در حالی که الکلی هستند تجربه های معنوی دارند ولی من در مورد راه استادی و مسیری که شما را به خوشبختی نهایی برساند صحبت می کنم.

هر زمان که الکل می نوشید ارتعاشات شما افت پیدا می کند. بیشتر از ده روز طول می کشد تا ارتعاشات شما به حالت قبل برگردد.

مثلا اگر هفته ای یک بار یک جام مشروب می نوشید ارتعاشات شما درجه به درجه افت پیدا می کند و مدتی طول می کشد تا ترمیم شود.

چگونه مصرف الکل را ترک کردم؟

تا چند مدت پیش من مشروبات الکلی را در حد متوسط مصرف می کردم چون هنوز نا خودآگاه من با خودآگاهی من تطابق پیدا نکرده بود. کتابی که به من کمک کرد تا الکل را کنار بگذارم کتاب ذهن برهنه اثر آنی گریس بود.

علاوه بر آن می توانید از فرشتگان نگهبان و راهنمایای خود بخواهید تا شما را در امر ترک الکل کمک کنند و اجازه ندهند موجودات انرژی خواری که از آسیب هاله شما بهره می برند نزدیکتان شوند.

بعد از ترک الکل چه احساسی پیدا کردم؟

بعد از اینکه به طور کامل مصرف الکل را کنار گذاشتم به طرز عجیبی پرانرژی تر، خوشحال تر و شارژ تر شدم. توانایی های ماورایی من قدرت پیدا کرده اند و خیلی خوشحال هستم که پیشرفت سریع تری در مسیر روحی خودم دارم و می توانم جریان عشق و ارتعاشات بالا را در خودم به راحتی حس کنم.

 

 

1+
سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی

3
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
علی خانی (مسئول روابط عمومی)نایت کینگ نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
نایت کینگ
مهمان
نایت کینگ

با سلام و درود به همتون,
آقای موسوی می تونید تجربه هایی از فرشته ها هم بزارید؟

0
علی خانی (مشاور سایت)
ادمین

با سلام. حتما به ایشان اطلاع داده خواهد شد. ممنون از پیشنهادتان.

0
YASMIN
مهمان
YASMIN

نظر من این هست که مشروبات الکلی ترکیبی از اسید و باز هست و ترکیب اسید و باز هیچ وقت ترکیب خوبی نبوده

0
رفتن به نوار ابزار