قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
سوء استفاده
چگونه مورد سوء استفاده قرار گرفتن باعث افزایش حس ششم می شود؟
فروردین ۴, ۱۳۹۸
تجربه ماورا
تجربه ماورا – نیروهای تاریکی (نوشته مریم)
فروردین ۶, ۱۳۹۸

تجربه ماورایی – اثر دستان ناشناس (ترجمه شده)

تجربه ماورایی – اثر دستان ناشناس

تجربه ماورایی – اثر دستان ناشناس (ترجمه شده)

من قبلا در مورد اینکه ارواح و شیاطین می توانند صداهایی ایجاد کنند و یا با چشم دیده شوند خوانده بودم. حتی به اینکه آنها می توانند اجسام را جا به جا کنند و بشکنند هم باور داشتم ولی خیلی آنها را جدی نمی گرفتم تا اینکه اتفاق مشابهی برای خودم افتاد.

تجربه من در مورد مشاهده اثرات دست موجودات غیرارگانیک بر روی آینه و دیوار است.

آیا برای شما هم اتفاق افتاده که جای دستی را بر روی میز یا پنجره و ماشین ببینید و یک موجود غیر ارگانیک را مسبب آن بدانید؟ این اتفاق برای من افتاده و برای اثبات آن عکس هایی هم گرفته ام. ولی چگونه چنین چیزی ممکن است؟ منظورم این است که چه طور ممکن است یک جن یا روح بتواند اثر فیزیکی به این واضحی بر روی اجسام ایجاد کند و ماندگار باشد؟ اصلا با این کار چه هدفی دارند؟ آیا می خواهند وجود خود را اثبات کنند یا ما را بترسانند؟

ما می دانیم که این موجودات می توانند باعث تغییر دما شوند. محققان علوم روحی این را با کمک دماسنج های حساس ثابت کرده اند. شاید خودتان هم هنگام احضار یک موجود ماورایی احساس سرما کرده باشید. محققان برای توجیه این اثرات دست بر روی شیشه می گویند که وقتی حرارت دست ما به خاطر حضور آنها پایین می آید می تواند باعث مه آلود شدن چیزهایی که به دما حساس هستند (مثل شیشه) شوند. بنابراین اثری مه و غبار روی شیشه ایجاد می شود. این یک تئوری جالب است ولی اگر این طور بود آن اثر دست ها باید پس از مدتی از بین می رفتند و یا روی اجسام سخت مثل دیوار ایجاد نمی شدند.

من در خانه ای زندگی می کنم که مشکوک به تسخیرشدگی است و اتفاقات عجیب زیادی در آن رخ می دهد. چند سال پیش من متوجه وجود اثر انگشت و دست در آینه حمام طبقه زیرین خود شدم. در همان موقع پسر من خوابهای عجیبی در مورد حمله موجودات ماورایی می دید. محل اثر دست بر روی آینه در جای عجیبی بود و محلی نبود که ممکن باشد یکی از اعضای خانواده به آنجا دست بزند. به علاوه اثرات ایجاد شده فاقد اثر انگشت بودند و شیاری در آن دیده نمی شد. (عکس زیر)

 

تجربه ماورایی – اثر دستان ناشناس

 

در روزهای بعد تعداد اثرات دست در پایین آینه بیشتر می شد. بعد از اینکه این عکس ها را در فیس بوک خودم منتشر کردم یک محقق روحی سرشناس که کارش بررسی مناطق جنزده بود با من تماس گرفت. اسم او بیل بود. او به خانه ما آمد و ۴ ساعت مراسم پاکسازی را انجام داد. او گفت اگر این کار را انجام نمی داد این آینه می توانست پورتالی برای ورود موجودات بیشتر به خانه ما شود. بیل توانست باعث رفع بسیاری از علائم مشکوک در خانه ما شود. تمام انرژی های منفی خانه را ترک کردند البته با ایجاد سر و صدای زیاد. از آن پس هر کس به خانه ما می آمد می گفت جو خانه بسیار سبک و آرامش بخش شده است.

این اوضاع خوب تا چند ماه ادامه داشت تا اینکه نه تنها در آینه حمام بلکه بر روی دیوار هم اثرات دست مجددا ایجاد شدند و دوباره جو سنگین به خانه ما بازگشت. شاید آن موجودات می خواستند به من بگویند که هیچ گاه از دست ما خلاص نمی شوی (عکس زیر).

 

 

 

سید عرفان موسوی
سید عرفان موسوی
مترجم تجارب و داستان های ماورایی خارجی

3
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 نظر دهندگان
علی خانی (مسئول روابط عمومی) مبین نایت کینگ نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
نایت کینگ
مهمان
نایت کینگ

ادامه نداره ابن نوشته؟ لطفا بزارید ادامش رو ☺☺

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. فکر نکنم ادامه داشته باشد چون شماره ندارد و بخش بندی نشده و متن هم کامل است.

مبین
مهمان
مبین

واقعا جالب بود. خیلی ممنون از تجربه ای که گذاشتی.

رفتن به نوارابزار