قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
بسته بودن چاکرا
دلیل بسته بودن چاکرا
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷
فرق پاکسازی چاکرا و باز کردن چاکرا
فرق پاکسازی چاکرا و باز کردن چاکرا
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷

برون ریزی در حین پاکسازی چاکرا

برون ریزی در حین پاکسازی چاکرا

برون ریزی در حین پاکسازی چاکرا

وقتی شروع به روند پاکسازی چاکرا ها می کنیم و برای مثال آنها را در معرض انرژی ای با فرکانس بالاتر از وضعیت فعلی آنها قرار می دهیم تا به تدریج با آن هماهنگ شده و ارتعاش بیشتری پیدا کنند در این صورت قفلها و گرفتگی های انرژی از بین رفته و انرژی جدید در چاکراها و بدنهای لطیف تر ما جریان پیدا می کنند.

منتها انرژی های قدیمی که قبلا در داخل هر یک از چاکراها محبوس شده اند محتویات خود را مجددا به سطح آگاهی ما می رسانند و انگار که دوباره از اول در همان موقعیت و تجربه ناراحت کننده قبلی هستیم. پس تعجبی ندارد اگر در طی این پاکسازی، ترسها، خشمها و دردها قبل از پاکسازی کامل چاکرا، برای آخرین بار ظاهر شوند. ممکن است در هنگامی رویارویی با آنها احساس ناراحتی، عصبیت و خستگی کنیم ولی این حالت موقتی بوده و با ورود انرژی جدیو به داخل چاکراها و مسیرهای انرژی، می توانیم بلافاصله احساس شادی و آرامش عمیق پیدا کنیم.

از این رو چنین پاکسازی هایی نیاز به شهامت و تحمل بالا دارند. برخی از افراد به خاطر اطلاعات کم تصور می کنند که پاکسازی باید همه اش آرامش بخش باشد و رویارویی با زخمهای کهنه عاطفی را نوعی شکست می دانند. اما چه بخواهیم و چه نخواهیم زمانی پیشرفت می کنیم که بتوانیم بدون قضاوت به افکار و احساسات سرکوب شده که معمولا به صورت خود به خودی ظاهر می شوند نگاه کرده و در نهایت آنها را رها کنیم.

برای درک بهتر این ظهور افکار ناخودشایند قدیمی به سطح آگاهی مثالی می زنم. آیا شده است که مثلا در حال استراحت و لذت بردن از مناظر اطراف باشید و یک مرتبه یک خاطره بسیار شرم آور خود به خود به یادتان بیاید و نفستان بگیرد و عرق شرم بریزید و بدنتان را منقبض کنید تا آن خاطره زودتر از آگاهی شما محو شود؟ برای مثال در کودکی یک سوتی خیلی بدی داده باشید و ظهور مجدد خاطره آن در ذهنتان یک مرتبه شما را غافل گیر کرده و حتی هی به خودتان بگویید عه نه! تمومش کن….

خب آیا با سرکوب کردنش آن را تمام می کنید یا دوباره سر جای اصلی خود بازگشته و در فرصتی دیگر شما را مجددا اسیر می کند؟ به علاوه فراموشی موقت آن خاطره نشان دهنده پاک شدن انرژی های آن در وجود شما نیست بلکه ۲۴ ساعته به صورت انرژی سرکوب شده در ژرفای وجود شما مانده و بر رفتارهای شما را به صورت ناخودآگاه تاثیر می گذارد. بنابراین لازم است که شهامت این را داشته باشید که یک بار برای همیشه با این احساسات فروخورده رو به رو شده و اجازه بدهید که کاملا وجودتان را ترک کنند.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار