قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
تجسم
ارتباط تصویرسازی ذهنی و انجام امور ماورایی
بهمن ۲۷, ۱۳۹۶
علم ناقص
جهل بهتر است یا علم ناقص؟
اسفند ۲, ۱۳۹۶

بررسی نقش خلسه برای احضارات

بررسی نقش خلسه برای احضارات

خلسه به زبان ساده یعنی حالت بین خواب و بیداری. حالتی که ما هوشیاری عادی رو ندارم و افکار ما به آرامی میگذرن و انگار ذهن ما تنبل شده و در عوض تمرکز بالایی داریم. میل ما برای حرکت کردن کم هست و اگر صدایی از بیرون شنیده بشه به صورت لرزش در اندامها هم حس میشه. ممکنه تصاویری گذرایی هم بیان و برن و یا حس پرش اندام و مور مور شدن رو داشته باشیم. در کنار اینها ما همچنان بیدار هستیم و کاملا نسبت به اطرافمون هوشیاریم و اگر کسی صدامون کنه بهش جواب میدیدم. این حالت به دلیل اینکه هم آگاهی ما برای کنترل مسائل وجود داره و هم اینکه ذهنمون از محسوسات فیزیکی جدا شده و راحت تر میتونه به عوالم دیگه هم دست داشته باشه برای اموری مثل احضار مناسب هست. در خلسه امکان دریافت شهود و القاهای موجودات دیگه بالا هست و حتی برخی از دانشمندان از اون برای ایده گرفتن در اختراعاشون استفاده میکردن. برای مثال یکی از مخترعین بزرگ، در یک قاشق تعدادی گوی فلزی رو قرار میداد و اگر به خواب میرفت گوی ها به داخل کاسه میریخت و اون رو بیدار میکرد. در واقع میخواست با این کار به خلسه عمیق بره و ایده های اکتشافی رو دریافت کنه.

بنابراین ما تو خلسه داریم ما منبع های دیگه ای از آگاهی شریک میشیم و موجودات غیر ارگانیک هم یکی از اونها هستن.

همچنین میزان گردش انرژی در چاکراهای ما خود به خود بالا تر میره و چشم سوم ما فعال تر میشه و میتونیم چیزهای مختلفی رو در حالت خلسه تجربه کنیم مثل مشاهده نورهای مختلف و یا حتی اشکال گوناگون که البته برای افراد مبتدی به تمرین نیاز داره.

کاربرد آینه و خلسه در احضارات

یکی از روشهای احضار و مشاهده موجودات غیر ارگانیک مختلف استفاده از آینه سیاه (آینه ای که با رنگ سیاه پوشیده شده تا عکس تصاویر ناخواسته اتاق رو انعکاس نده) هست. ممکنه ابزارهای جایگزین مثل گوی سیاه و یا کریستالی و یا ظرف آب سیاه هم استفاده بشه و فرد با خیره شدن به اونها میتونه اشکالی رو مشاهده کنه. در واقع اون ابزارها وسیله ای هستن برای کمک به فرد برای رفتن به خلسه و قرار نیست خودشون واقعا داخلشون چیزی باشه و یا جن بره داخلشون. اونها تنها مکمل ذهنی ما هستن و نقطه ای برای تمرکز و مثل پرده ای هستن که قراره چیزها رو در اونها مشاهده کنیم.

برخی آینه رو مقابل چهره خودشون می ذارن و در صورتی که تغییراتی در صورت اونها پدید اومد فکر میکنن شکل جن ظاهر شده ولی اون فقط یک خطای دید هست. وقتی شما مدت زیادی به تصویرتون در آینه زل میزنید چشماتون ممکنه برخی از پشتی و بلندی چهره تون رو تشخیص نده و مغز میاد جای اون تصاویر خالی رو به سلیقه خودش تصاویر دیگه اضافه میکنه تا تصویر شما رو کامل کنه و به خاطر همین ممکنه خودتون رو به صورت کج و هیولاگونه ببینید و این ربطی به مشاهده جنها نداره. اما این حالت نشون میده که شما وارد خلسه مورد نیاز برای احضار شدید و در واقع این سطح ذهنی که بهش رسیدید چیزی هست که مورد نیاز برای قدم های بعدی هست. برای مثال از دفعات بعد یک شمع رو جلوی آینه بذارید و اجازه بدید انعکاس اون در آینه سیاه بیفته. به اون خیره شید. ممکنه عکس انعکاس فرق کنه ولی اون مهم نیست بلکه مهم تصاویر جانبی هست که در کنار اون ظاهر میشه مثل صورت های مختلف که اونها مربوط میشن به موجودات مختلف غیر ارگانیک. در واقع تصویر شمع با یک صورت اون قدر فرق داره که دیگه نمیتونه خطای دید باشه و شما با ورود به عالم خلسه تونستید اون موجود رو ببینید. دفعات اول قرار نیست اتفاقی بیفته و مسلما به تمرین زیاد و تمرکز بالا نیاز داره.

 

آینه سیاه

 

مسلما تصویر داخل آینه رو فقط شما میتونید ببینید چون فقط شما تو اون شرایط ذهنی مناسب قرار گرفتید و خود جن متجسد نشده مگر اینکه توانایی دادن انرژی به اون موجود رو داشته باشید تا برای اطرافیان هم قابل دیدن بشه.

 

روش ایجاد خلسه:

اما چه طوری وارد خلسه بشیم؟ کلا در علوم ماورا دو نوع روش برای ایجاد خلسه داریم:

۱- روش های بازدارنده: تو این روش ذهن به کمک تمرکز روی یک چیز (مثل آینه، سیجیل، نیت و …) خاموش میشه و میتونه از طریق روشهایی چون مدیتیشن، نگهداری تنفس، گرسنگی های شدید، محرومیت از خواب، هیپنوتیزم، تمرکز روی اجسام و …. به دست بیاد.

۲- روشهای هجانی: تو این حالت ذهن به شدت به هیجان آورده میشه و تحریک میشه ولی همچنان روی یک چیز تمرکز داره. از روشهای دست یابی به این نوع خلسه میشه به کارهای ی چون رقص، درد، سرودخوانی، ارگاسم، تخلیه هیجانی شدید و … اشاره کرد.

در روش احضارات توسط آینه سیاه بهتره که از نوع اول استفاده بشه.

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

3
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
admin کیا نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
کیا
مهمان
کیا

سلام استاد استاد میشه روش دقیق تر و پستی برای ورود به خلسه بزارید روش های زیادی وجود داره اما میخوام بدونم پیشنهاد شما چیه و بهترین راه ورود به خلسه چیه؟

کیا
مهمان
کیا

سلام استاد سوالی داشتم استاد من وقتی که تو حالت خلسه هستم ضربه های به دیوار خونه و میز های خونه وارد میشه و هرچه خلسه عمیق تر میشه صدا ها هم بلند تر میشه هم نزدیک تر به من استاد دلیلش چیه

رفتن به نوارابزار