قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

باطل کردن نفرین و طلسم از طریق راه های ذهنی

بالا بردن ارتعاشات
روش هایی برای بالا بردن ارتعاشات و احساس شادمانی بیشتر
آذر ۱۲, ۱۳۹۷
فلج عضلات
انواع بختک یا فلج عضلات، علل و درمان
آذر ۱۲, ۱۳۹۷

باطل کردن نفرین و طلسم از طریق راه های ذهنی

باطل کردن نفرین و طلسم

باطل کردن نفرین و طلسم از طریق راه های ذهنی

چه بخواهیم و چه نخواهیم طلسم و نفرین در سراسر دنیا استفاده می شود و قربانیان زیادی را می گیرد. این صدمات از بروز حالات عجیب روانی شروع شده و حتی تا مرز مختل کردن امورات زندگی نیز پیش می رود.

باطل کردن نفرین و طلسم چگونه است؟

راه های زیادی برای ابطال آنها است از دعادرمانی تا راه کارهای انرژیکی و … ولی در این پست در مورد راه های ذهنی دور کردن اثرات منفی طلسم و نفرین صحبت می شود.

ممکن است برای عده ای تشخیص مشکلات درونی و روانی خودشان از طلسم شدگی سخت باشد. اگر مشکلات عجیبی در زندگی شما رخ داده ابتدا به درون خودتان مراجعه کنید و مشکلات و بی حوصلگی هایتان را از نزدیک بررسی کنید. آیا شغلی دارید که نه علاقه ای به آن دارید و نه آینده ای دارد؟ آیا اخلاق زننده ای دارید که باعث دوری جنس مخالف می شود و تصور می کنید کار طلسم است؟ آیا ثبات رفتاری ندارید و مدام از این شاخه به این شاخه می پرید و آن را گردن جادوگران می اندازید؟

بیشتر افرادی که ادعا می کنند طلسم یا نفرین شده اند فقط از حالات ملایم تا حاد اختلالات روانی و عدم دریافت اصول تربیتی صحیح رنج می برند و نمی توانند خود را با شرایط جامعه وفق دهند. همچنین برخی شکست ها می تواند مقدمه پیروزی باشد و حتما به خاطر نفرین دیگران نیست.

 

باطل کردن نفرین و طلسم

 

به هر حال اگر شواهد زیادی نشان داد که طلسم یا نفرین شده اید می توانید به توصیه های زیر برای خلاصی از اثرات منفی نفرین و طلسم و جادو عمل کنید:

– بالا بردن ارتعاشات خود

هیچ تاریکی ای نمی تواند بر نور غلبه کند. وقتی شما دارای ترس، حسادت، طمع و نگرانی هستید با ضعیف کردن هاله خود و پایین آوردن ارتعاشاتتان راه را برای ورود انرژی های منفی ناخواسته باز می گذارید. در واقع درون خود را سیاه می کنید و از همین رو کوچکترین انرژی منفی می تواند به راحتی بر شما اثرگذار باشد.

برعکس، اگر با اصلاح افکار، داشتن افکار مثبت، افزایش عشق عمیق به خود و دیگران و بالا بردن سطح اعتماد به نفس باعث افزایش ارتعاشات خود شوید در این صورت هاله شما هم نورانی و درخشان و قدرتمند شده و انرژی های منفی نمی توانند از آن عبور کنند و برگشت می خورند.

– تقویت اراده

نزاع بین اثرات منفی طلسم و شما در واقع نزاع بین اراده ها است.

اگر فردی با اعتماد به نفس کامل وارد گروهی شود و کارهای خود را دقیق بداند و بدون هیچ شک و شبهه ای دیگران را به انجام کاری دعوت کند خود به خود اراده خود را بر اراده آنها مسلط کرده و سایرین ممکن است حتی خودشان هم نفهمند که چگونه تحت جذبه و اراده نامرئی آن شخص قرار گرفته اند.

وقتی اراده شما ضعیف باشد اراده فرد طلسم نویس برای آسیب به شما به راحتی می تواند جریان فکری شما را کنترل کند و به همین دلیل اثرات منفی طلسم ابتدا از تغییرات رفتاری آغاز می شود.

برای بالا بردن اراده خود به خودتان بگویید: من کنترل کننده زندگی خودم هستم و نیروهای مخرب از من دور می شوند چون من قوی تر از آن هستم که نیرویی ناخواسته بر من اثر کند.

البته واقعا باید اراده شما در تمام سطوح زندگی بالا باشد. برای مثال اعتیاد به چیزهای مختلف مثل غذا، رابطه جنسی، مواد، سیگار و … نداشته باشید چون اعتیاد در هر کدام نشان دهنده پایین بودن اراده و عدم کنترل خود است.

اگر اراده خودتان ضعیف است می توانید با کارهایی مثل دعا و توسل به نیروهای الهی، اراده دیگری را وارد کنید تا جلوی نفوذ القاهای جادوگر را بگیرد.

آیا شناختن فرد طلسم کننده می تواند مشکل را حل کند؟

شناختن کسی که شما را نفرین و طلسم می کند می تواند شرایط را وخیم تر کند زیرا پیوند جدیدی بین شما و او ایجاد می شود و با داشتن تصویر واضح تر از او امکان بروز ترس و نگرانی هم بیشتر شده و خودتان را ضعیف تر می کنید.

با کار کردن بر ارتعاشات و اراده و اتصال به منابع الهی نیازی به نگرانی در مورد افراد طلسم کننده ندارید و حتی به آنها توجه هم نکنید و به کارهای آنها لبخندی از سر بی تفاوتی بزنید.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار