ایجاد ماهنامه اینترنتی آرنوشا

بهبود رویه سایت آرنوشا

این سایت قراره که ماهنامه اینترنتی خودش رو راه اندازی کنه بنابراین هر ماه مجله اینترنتی در مورد موضوعات مختلف ماورا و روانشناسی بر روی سایت قرار میگیره. بیشتر مطالب اون توسط همین سایت تهیه میشه ولی بقیه هم میتونن مشارکت کنن. اگر افراد مطالبی رو از خودشون در مورد موضوعات زیر سراغ دارن میتونن از طریق فرم ارسال تجربه ماورایی، اون مطالب رو به ما ارسال کنن. حتما هم در عنوان فرم بنویسن که برای ماهنامه هست. مطالب در مورد:

  • تجربه های ماورایی
  • داستان ماورایی
  • آموزش موضوعات ماورایی
  • آموزش یکی از موضوعات روانشناسی
  • مصاحبه ماورایی (به این صورت که شخص در مورد قدرتهای عجیب خودش میگه و ما اون رو به شکل مصاحبه درمیاریم. حتما در اون چیزهایی مثل سن، نام مستعار، تعداد سالهایی که مشغول به امور ماورایی بوده، نظر اطرافیان، علایقش، تاثیر ماورا در زندگیش و …. بگه)

مزایای شرکت در تهیه ماهنامه این هست که فرد میتونه محصول نهایی رو که اول ماه منتشر میشه رو به صورت رایگان دریافت کنه. بنابراین برای دریافت فایل pdf اون حتما ایمیل خودتون رو در بخش فرم ارسال تجربه ماورا، درست وارد کنید. این طوری ایمیل شما وارد لیست ارسال خودکار فایل pdf ماهنامه میشه و میتونید مجله اینترنتی رو اول ماه در ایمیل خودش دریافت کنید. البته این کار برای افرادی صورت میگیره که مطالبشون مناسب مجله باشه. بقیه هم که تمایلی به مشارکت ندارن میتونن با پرداخت هزینه اندک، ماهنامه رو دریافت و استفاده کنن.

 

درباره ردای سیاه (ادمین):

تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار