قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

اگر این نشانه ها را در او دیدید جفت روحی شما نیست

تجربه ماورا
تجربه ماورا – خواب ملاقات وحشتناک من با پادشاه اجانین (نوشته مریم بوشهری)
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸
تجربه ماورا
تجربه ماورا – رویاهای تکراری (نوشته پریسا)
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸

اگر این نشانه ها را در او دیدید جفت روحی شما نیست

جفت روحی

اگر این نشانه ها را در او دیدید جفت روحی شما نیست

جفت های روحی افرادی هستند که با هم احساس سازگاری و درک متقابل را دارند. آنها به رشد مادی و روحی یکدیگر کمک کرده و نیازی به نقاب زدن در برابر هم ندارند.

اینکه تشخیص دهید جفت روحی شما چه کسی است می تواند اندکی سخت باشد. اگر حس کردید فردی جفت روحی شما است ولی نشانه های زیر را در آن فرد مشاهده کردید در این صورت او جفت روحی شما نمی باشد.

۱- عدم توانایی در نمایش واقعی خودمان

اگر در حضور کسی که فکر می کنیم جفت روحی ما است نتوانیم احساسات و افکار خود را به راحتی بیان کنیم و خودمان باشیم و از آن بدتر نقابی بزنیم تا او از ما خوشنود شود در این صورت در انتخاب خود اشتباه کرده ایم. جفت های روحی حقیقی معایب همدیگر را هر طور که هست می پذیرند و اکراهی در بیان ضعف های خود و آنچه حقیقتا هستند ندارند. آنها بیشتر، زیبایی ها و پیچیدگی های هم را می بینند و هیچ گاه قضاوت نمی کنند.

۲- عدم تمایل به ریسک آسیب پذیری

وقتی شخصی که با او هستیم تمایل ندارد قلب خود را با ما تقسیم کند و به سختی می توانیم به اعماق وجود او نفوذ کنیم در این صورت او جفت روحی ما نیست و تمایلی برای اشتراک قلب و احساسات واقعی خود با ما ندارد تا مبادا بعدا دچار شکست عشقی شود.

۳- مخفی نگه داشتن رازهایی از گذشته

اعتماد به همدیگر در جفت های روحی بسیار مهم است. وقتی آن فرد نمی تواند به ما اعتماد کند و رازهای خود را بگوید و یا سعی دارد گذشته خود را پنهان کند در این صورت جفت روحی ما نیست. فرد باید آن قدر شجاع باشد و اعتماد کند که حتی اگر تمام خاطرات شرم آور خود را بیان کرد همچنان مورد عشق و حمایت ما باشد.

۴- عدم اطلاع از عاقبت رابطه

وقتی نمی دانیم رابطه ما بلاخره به کجا ختم خواهد شد در این صورت زنگ خطری است در مورد اینکه احتمالا او جفت روحی ما نیست. اگرچه روابط کم کم به تکامل می رسد ولی صحبت در مورد آینده و سمت و سوی ادامه این رابطه یک “باید” است. وقتی ما سعی داریم در مورد آینده صحبت کنیم ولی شریک ما از این کار طفره می رود در این صورت رابطه ما با او آن قدرها هم قوی نیست.

۵- شریک ما با اهداف و احساسات ما همسو نیست

طبیعی است که هر دو دارای رویاها، احساسات و اهداف یکسانی نباشیم ولی چیزی که غلط است این است که شریک ما سعی در تحقیر و احمقانه فرض کردن رویاها و اهداف ما دارد. این نشانه این است که آن شخص با اهداف ما سازگار نیست. شاید نیازی نباشد او عقاید یکسانی با ما داشته باشد ولی لازم است که ما را در رسیدن به اهداف خود یاری و حمایت کند.

۶- ما شریک خود را مقدم بر خود می دانیم ولی او این چنین نیست

اگر ما عادت داریم که شریک خود را بر هر چیزی مقدم بدانیم و همیشه به او توجه کنیم ولی او چنین کارهایی را برای ما انجام ندهد در این صورت جفت روحی ما نیست. ولی اگر او فردی حقیقی بود همه چیز خود را به پای ما می ریخت چون رفتار او بسیار عاشقانه بود.

۷- حس فشار بر او برای دوست داشتن ما

اگر حس می کنیم که باید او را مجبور یا ترغیب کنیم که ما را دوست داشته باشد در این صورت او جفت روحی ما نیست. عشق باید به صورت طبیعی از سوی هر دو نفر جاری شده و معجزات زیادی را رقم زند.

 

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 نظر دهندگان
Mratmirzaee نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
Mratmirzaee
عضو
Mratmirzaee

بسیار عالی ممنون برای تدویس این مطلب

رفتن به نوارابزار