قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

انواع آسیب دیدگی های هاله انرژی و شفای آن

ترس
احساس ترس در زندگی و غلبه بر ترس
مهر ۲۳, ۱۳۹۷
انرژی منفی
چگونه بفهمید شخصی به شما انرژی منفی می دهد؟
مهر ۲۴, ۱۳۹۷

انواع آسیب دیدگی های هاله انرژی و شفای آن

هاله انرژی

انواع آسیب دیدگی های هاله انرژی و شفای آن

هاله انرژی شما اگر سالم باشد می تواند به خوبی شما را از انرژی های منفی اطراف حفظ کرده و تبادل انرژی مثبتی با اطراف داشته باشد. سلامت هاله می تواند روی سلامت جسم فیزیکی هم اثر بگذارد و اگر دچار انواع مشکلاتی که در زیر اشاره می شود گردد ممکن است تاثیر آن را در جسم، آگاهی و انرژی خود حس کنید.

 

هاله انرژی

 

آسیب های مربوط به هاله انرژی به چه صورت هایی دیده می شود؟

– پاره شدن هاله

هاله انرژی و یا لایه ها و کلافهای حفاظت کننده آن ممکن است در اثر عواملی دچار پارگی شود و یا شکاف هایی در آن ایجاد گردد. وقتی این حالت پیش بیاید بدون دلیل دچار دردها و ضعیف هایی شوید که مربوط به شما نیست. ممکن است درد و رنجی ناگهانی سراغ شما بیاید که حتی ندانید دلیل آن چیست.
برای شفای پارگی هاله می توانید استحمام با نمک را انجام دهید و یا از کریستالهای شفابخش استفاده کنید.

– سوراخ شدن هاله

این حالت مشابه وضعیت قبل است با این تفاوت که شدت نفوذ منفی به هاله بیشتر است و بخشی از آن کاملا سوراخ می شود و راه را برای ورود انرژی های ناخواسته و از دست دادت انرژی های مثبت شخصی باز می گذارد. درمان آن سخت تر از مورد قبلی است و تشخیص آن هم معمولا توسط یک روشن بین که می تواند لایه های هاله را به خوبی مشاهده کند انجام می گردد.
برای شفای هاله سوراخ شده، تصور کنید نوری سفید آغشته به عشق و محبت بر کل هاله شما می تابد و منافذ موجود بر آن را می بندد.

– تشکیل طناب های وابستگی در هاله

این مشکل معمولا در افرادی دیده می شود که وابستگی به یکدیگر دارند و این کار بیشتر به ضرر یکی از آنها یعنی فردی که مورد توجه است تمام می شود. طناب های انرژی از شخص دیگر به هاله او وارد شده و انرژی های حیاتی او را می رباید. برای شفای هاله این چنینی، انجام مراقبه بریدن طناب های وابستگی توصیه می شود.

– تجمع انرژی های راکد

ممکن است در هاله، توپ هایی از انرژی راکد در یک جا جمع شود و سنگینی و تراکم را در آن بخش از هاله به وجود بیاورد. این انرژی نه تنها بی مصرف است بلکه از بخش های دیگر هاله، انرژی را جذب می کند تا وضعیت خود را پایدار نگه دارد.

برای شفای هاله این چنینی، تصور کنید آبشاری روان از انرژی به همه جای هاله شما جاری می شود و همه بخش های هاله را به ارتعاش در می آورد و در آخر هم با نوری از عشق، هاله خود را متبرک کنید.

– اتصال موجودات انرژی خوار به هاله

موجودات انرژی خوار می توانند مثل انگل به هاله شما بچسبند و انرژی های حیاتی شما را تخلیه کنند. این موجودات عمدتا از عنصر زمین منشا می گیرند و محدود به بخش اولیه کره زمین هستند. برای دفع آنها تصور کنید نوری به رنگ بنفش به تمام هاله شما تابیده می شود. برای پیشگیری از هجوم آنها، این کار را هر روز (حتی در حد چند ثانیه) تصور کنید.

– اثر افکار و انرژی های درونی

هاله ما شدیدا تحت تاثیر افکار و انرژی چاکراهای ما است. مثلا اگر ما عصبانی شویم هاله ما به رنگ قرمز تغییر می کند. افکار بیهوده، بدخواهانه و ناامیدانه می تواند فورا بر کیفیت هاله ما تاثیر بگذارد و ارتعاش آن را کاهش دهد و حتی پدیده های شبیه خود که هم فرکانس هاله هستند را جذب کند. بنابراین داشتن افکار خوب و قلبی مالامال از عشق می تواند به صورت خودکار باعث افزایش سلامت و سطح ارتعاش هاله شود.

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
علی خانی (مسئول روابط عمومی) unlimited نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
unlimited
مهمان
unlimited

سلام یه ادم ی اومد منو از راه دور هاله بینی کرد
مشخص شد هاله ی من پارگی های زیادی داره
با این شرایط
برون فکنی کنم؟
چطوری هالمو درست کنم؟

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. معمولا این کار توسط انرژی درمانی قابل برطرف شدن است. اگر کسی را برای این کار سراغ ندارید خودتان تصور ورود انرژی پرانا به هاله و ترمیم آن را داشته باشید. تصور کنید با ورود نور، هاله شما پرنور و ضخیم شده و مثل تخم مرغی شما را در برگرفته و می درخشد. موفق باشید

رفتن به نوارابزار