قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

انرژی به جایی می رود که آگاهی به آنجا می رود

ارتباط با فرشته ها
ارتباط با فرشته ها و ملائکه از نظر اسلام
فروردین ۲۲, ۱۳۹۸
اثر ذهن بر ماده
آزمایشاتی در زمینه اثر ذهن بر ماده
فروردین ۲۲, ۱۳۹۸

انرژی به جایی می رود که آگاهی به آنجا می رود

انرژی و آگاهی

انرژی به جایی می رود که آگاهی به آنجا می رود

آیا تا به حال این جمله معروف را شنیده اید؟

انرژی به جایی جریان پیدا می کند که آگاهی به آنجا رود.

برای مثال فرض کنیم شما قصد دارید چاکرای قلب خود را باز کنید. باز کردن چاکرای قلب پس از فعال کردن مراکز انرژی زیرین قدم مهمی در مسیر بیداری است. مرکز قلب وقتی گشوده شود امکان شهود و ارتباط با ارتعاشات بالاتر را فراهم می کند.

ولی حتی اگر میل شدیدی به باز کردن چاکرای قلب خود دارید ممکن است آگاهی و توجه شما در ذهنتان باقی بماند. حتی اگر به این قضیه فکر کنید باز هم توجه شما در کالبد ذهنی و ذهنتان است. پس چون آگاهی شما در ذهنتان است انرژی هم در ذهن باقی می ماند.

برعکس، اگر نیاز به دانستن همه چیز را فراموش کنید و انتخاب کنید که بیشتر، تجربه کننده باشید بنابراین آگاهی از ذهن شما جدا شده و به قلبتان می رسد. همچنین لازم است که به نوری که در قلبتان است آگاهی پیدا کنید و به آن توجه کنید تا انرژی هم بدان سمت رود. به خاطر همین است که کسانی که راه قلب خود را می روند اطلاعات شهودی ای پیدا می کنند که هیچ کس با اتکا به ذهن خود نمی تواند به آنها دست پیدا کند.

وقتی به قلب خود تمرکز کنید اجازه می دهید انرژی به آنجا رفته و کم کم باعث ایجاد روشنایی و درخشش در آن شود.

مثال دیگر در مورد انرژی دهی و برکت دهی به مکان های مختلف و ایجاد وقایع مورد نظر شما است. البته گاهی این کار می تواند در جهت آسیب به خود استفاده شود. اگر خیلی درگیر اخبار حوادث و افکار و موقعیت های منفی شوید و آگاهی خود را به سمت آنها معطوف کنید در این صورت انرژی شما هم به سمت آنها رفته و مشابه آن پدیده ها را جذب و یا حداقل باعث اتلاف انرژی و احساس سنگینی شما می شود. در نتیجه ارتعاشات شما پایین رفته و پدیده های هم ارتعاش خود را جذب می کنید.

 

انرژی به جایی می رود که آگاهی به آنجا می رود

 

بنابراین به جای توجه به اخبار تاسف بار و ترس از آینده، توجه و انرژی خود را به چیزهای مثبت و سازنده جلب کنید. اگر هم می خواهید کمکی به افراد مصیبت زده کنید باید با داشتن انرژی بالا و دیدی مثبت به آنها نگاه کنید و شما عوض کننده ارتعاشات آنها باشید.

برای مثال می توانید از راهنمایان و فرشتگان خود بخواهید که به شما کمک کنند نور و انرژی مثبت را از جهان به سمت آنها روانه کنید و موجب شفای آنها شوید (مشابه مدیتیشن دو قلب).

شما سازنده جهان خود هستید

به همین دلیل است که گفته می شود شما سازنده جهان خود هستید و به هر چیزی فکر کنید و هم ارتعاش با آن شوید همان را هم در واقعیت ملاقات می کنید. شما انرژی خود را به سمتی می فرستید که آگاهی خود را به آن معطوف کنید. انرژی های شما با هر چیزی ملاقات کند هم ارتعاش با آن می شود.

نه تنها انرژی و افکار شما مهم است بلکه احساسات، عقاید، نگرش و اقداماتی که برای تغییر زندگی خود انجام می دهید هم مهم است.

اگر می خواهید ثروت، موفقیت و عشق واقعی را تجربه کنید بنابراین سطح انرژی خود را با فکر کردن عمیق در مورد آنها هماهنگ کنید و افکار مثبتی در مورد آنها داشته باشید تا انرژی مثبت و روشنی بخش را به سوی تحقق آنها روانه کنید.

یکی از کلیدهای مهم در کنترل انرژی خود، بودن در لحظه حال و عدم توجه به چیزها و افکار بیهوده است. به خاطر همین است که افرادی که در لحظه حال زندگی می کنند دارای انرژی بیشتری بوده و سطح ارتعاشات آنها بالا است. از آنجا می توانند به هر چیزی که دوست داشتند و خود انتخاب کرده اند انرژی بدهند.

فکر کردن به گذشته و آینده و غرق شدن در افکار پوچ و بیهوده باعث هدر روی انرژی شما و عدم تاثیرگذاری لازم بر آفرینش زندگی مورد نظر خود توسط روش هایی چون قانون جذب می شود.

همچنین به جای فکر کردن به چیزهایی که می دانید همیشه رخ می دهند به چیزهایی که دوست دارید اتفاق بیفتند فکر کنید. در حالت اول شما فقط در حال استحکام الگوهای قبلی هستید ولی در حالت دوم است که امکان جذب موقعیت های جدید و تحقق هر آنچه که آرزوی شما است را دارید.

 

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 نظر دهندگان
اسلام نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
اسلام
مهمان
اسلام

در نهایت بازگشت همه چیز به سمت خالق است(هر چند خیلی آگاهیت های زیبایی وخاصی درونش نهفته است)…فقط خالق :)😍 چون یک خالق واحد بیشتر نیست در اصل!

رفتن به نوارابزار