قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
مخفی کردن تجربیات ماورایی
مخفی کردن تجربیات ماورایی | آیا نباید تجربه های ماورایی خود را به کسی بگوییم؟
تیر ۳۱, ۱۳۹۷
چرا چیزهای کمیاب تر جذاب تر هستند؟
چرا چیزهای کمیاب تر جذاب تر هستند؟
مرداد ۲, ۱۳۹۷

انجام مدیتیشن در زیر دوش آب

مدیتیشن

انجام مدیتیشن در زیر دوش آب

حمام کردن برای بسیاری از افراد لذت بخش بوده و جدای از پاکیزگی فیزیکی، موجب پاکی انرژیکی و رفع انرژی های منفی سطحی می شود. بسیاری از تاثیرات منفی محیطی (چه از جانب افراد و چه موجودات غیرارگانیک) توسط آب مسدود شده و به همین دلیل اگر به محض ورود به زیر دوش آب احساس سبکی و رهایی عجیب کردید احتمالا در زندگی روزمره تحت تاثیر انرژی های منفی دائمی هستید و باید برای رفع آنها نیز چاره ای بایندیشید.

عنصر آب بر فعالیت بیشتر چاکرای دوم اثر گذاشته و این چاکرا هم مسئول بخش خلاقیت در ماست. به همین دلیل گاهی ایده های جدید و خلاقانه را در زیر دوش آب پیدا می کنیم.

در زیر، روش های مختلف مدیتیشن برای زمانی که در زیر دوش آب هستید معرفی می شود (سعی کنید این نوع مدیتیشن ها را به خاطر کم آبی و صرفه جویی در مصرف آب، به مدت کوتاه انجام دهید).

مدیتیشن اول:

به زیر دوش رفته و همان طور که آب از سطح بدن شما سرازیر می شود به خود بگویید: قطرات آب، انرژی های منفی من را زدوده و با خود می شوید و پایین می برد”. سپس تصور کنید که آب به صورت نوری طلایی رنگ است که تمام هاله و بدن انرژی شما را شستشو داده و از شما محافظت می کند و تا شعاع چند سانتی متری تان را هم فرا می گیرد.

مدیتیشن دوم:

در زیر دوش تصور کنید که با هر بار عمل دم، انرژی قطرات آب از طریق منافذ پوستتان وارد بدنتان شده و با هر بار بازدم، انرژی های منفی و زائد، از طریق پاها وارد زمین می شوند.
به جای این حالت می توانید تصور کنید که انرژی موجود در آب از طریق چاکرای تاج جذب شده و در داخل بدن شما گردش پیدا می کند و اضافی آن از طریق پاهایتان خارج می شود.

مدیتیشن سوم:

یکی از کارهای مهم در مدیتیشن، آگاه شدن از جزئیات اطراف است. یعنی اینکه ببینیم چه چیزهایی در اطرافمان در حال رخ دادن هستند و از همه جریانات آگاه شویم و در لحظه حال بمانیم. در مورد دوش گرفتن نیز می توانیم این نوع مدیتیشن لذت بخش را پیاده کنیم.
وقتی به زیر آب رفتید چشمان خود را بسته و برخورد قطرات آب به پوستتان را حس کنید. همچنین مسیرهای جاری شدن آب را احساس کنید. آب چه دمایی دارد؟ کف صابونی که به بدنتان نی زنید چه حسی دارد؟ جاهایی که زیر آب نیستند چه دمایی دارند؟ همه این جزئیات را بررسی کنید. اجازه دهید زمان متوقف شود و شما غرق در جریان آب شوید و به هیچ چیز دیگری فکر نکنید. انگار که تمام هستی شما از این ذرات آب تشکیل شده است و کاملا در لحظه حال هستید و نسبت به کوچکترین اوضاع داخل حمام آگاه هستید.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

1 دیدگاه

  1. maryam_b گفت:

    بسیار مطلب آموزنده ای بود
    من خودم دوش ثروت و سلامتی و شادابی و جوانی را انجام میدادم و الان این روش را یاد گرفتم
    متشکرم بخاطر مطالب بسیار آموزنده سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار