قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
فال گیران
اخلاقیات مربوط به فال گیران
فروردین ۱۸, ۱۳۹۸
روش های شرعی ابطال سحر و جادو
ترساندن دیگران توسط فال بینان و دعانویسان دروغین | روش های شرعی ابطال سحر و جادو
فروردین ۱۸, ۱۳۹۸

استفاده از شاقول برای ریشه یابی علت مشکلات

شاقول

استفاده از شاقول برای ریشه یابی علت مشکلات

همان طور که در پست شاقول ابن سینا اشاره شده، استفاده از شاقول می تواند جواب های باارزشی را از ناخودآگاه و حتی منبع شهودی ما بدهد و پاسخ ها معمولا در قالب بله و خیر و نمی دانم هستند.

البته ابن سینا جدول های دقیق تری حتی برای پیش بینی وضع هوا به کمک شاقول ترسیم کرده که قصد نداریم آن را بررسی کنیم. هدف ما در این پست، معرفی روشی برای استفاده از شاقول برای ریشه یابی مشکلاتی است که دلیل آنها را نمی دانیم.

مثلا فرض بگیریم شما فردا جلسه سخنرانی دارید ولی استرس بیجایی شما را آزار می دهد. با پرسش مرحله به مرحله توسط شاقول می توانید نه تنها به سنی که این مشکل ایجاد شده برسید بلکه دلیل احتمالی آن و حتی روش درمان آن را هم به کمک شاقول پیدا کنید.

تهیه شاقول

برای اینکه یک شاقول خوب پیدا کنید نیازی به زحمت انداختن خودتان ندارید چون اصلا مهم نیست جنس آن چه باشد بلکه چیزی که حائز اهمیت است نحوه گردش و حرکت شاقول به کمک حرکات نامحسوس دست شما که از سمت ناخودآگاه کنترل می شود است. قرار نیست از شاقول برای پیدا کردن منابع آبی در زمین استفاده کنید که جنس آن خیلی اهمیت داشته باشد. شما حتی می توانید از یک گردنبند و یک تکه جواهر یا سنگی که به آن وصل است استفاده کنید. بهترین گزینه استفاده از یک جسم کوچکی است که نوک آن مثل هرم گرد باشد. شاقول هر چه باشد مهم است که چند روزی همراهتان باشد تا با انرژی های شما هماهنگ شود. پس از قرض دادن آن خودداری کنید.

 

شاقول

 

آشنا کردن خود با شاقول

وقتی آرنج دست شما روی میز است و پاندول از طرف نخ آن از دست شما آویزان است قادر است حرکات بسیار نامحسوسی که دست خودتان هم نیست را از دستی که شاقول در آن است دریافت کرده و شروع به حرکت کند. این حرکات نامحسوس از طرف ناخودآگاه شما القا می شوند. برای اینکه قلق گیری این کار دستتان بیاید تمرین زیر را انجام دهید:

از شاقول بپرسید آیا اسم من … است؟ (اسم واقعی تان را بگویید)
بدون آنکه دست خود را عمدا تکان دهید منتظر باشید تا همه چیز خود به خود رخ دهد. به هر جهتی که شاقول چرخید یا به حرکت در آمد یعنی جواب، بله است.

حالا سوالی بپرسید که می دانید جواب آن غلط است. مثلا بگویید آیا من فلان سن را دارم؟ (یک عدد غلط بگویید). شاقول در هر جهتی چرخید یعنی جواب نه است.

باید به حدی در تمرین بالا مهارت پیدا کنید که همیشه جواب های درست بگیرید. قبل از هر تمرین پیشرفته بعدی هم باید از شاقول به نحوی که اشاره شد، جواب مثبت و منفی را نشانه گذاری کنید. شاید یک روز جهت حرکت شاقول در جهت عقربه ساعت نشانه جواب بله و در روز دیگر نشانه جواب خیر باشد. حداقل تا یک هفته فقط همین تمرین ساده را انجام دهید.

کار با شاقول

بخش بعدی تمرین در مورد پرسش پیرامون سوال هایی است که جواب آن را نمی دانید. این پرسش می تواند مربوط به مشکل شما باشد. از آنجا که شاقول نمی تواند واضح حرف بزند و فقط به صورت آری، خیر و نمی دانم به شما جواب می دهد بنابراین باید لیستی از سوالات را تهیه کنید.

برای مثال اگر مشکل شما کمبود اعتماد به نفس است سوالات زیر را طرح کنید و از شاقول که در واقع پاسخ ها را از ضمیر ناخودآگاه شما به دست می آورد پرسش کنید:

– آیا دلیل کمبود اعتماد به نفس من به فلان سال بر می گردد؟ (آن قدر اعداد را جا به جا کنید تا به جواب برسید).

– آیا فلان اتفاق می تواند مربوط به ایجاد این مشکل باشد؟

– فلان اتفاق چه طور؟

– آیا فلان شخص مقصر بوده؟

– آیا به خاطر فلان بیماری ام است؟

– می توانم خودم آن را درمان کنم؟

– فلان کتاب می تواند کمک کننده باشد؟

– و ده ها سوال دیگر

بنابراین با روش اشاره شده هم می توانید علت بروز یک مشکل را متوجه شوید و هم سال ایجاد مشکل و اشخاصی که در آن دخیل بودند را کشف کنید و حتی راه درمان هم برای آن پیدا کنید.

کار کردن با شاقول احتیاج به صبر و تمرین دارد و یک مهارتی است که هر چه قدر بیشتر تمرین کنید جواب های بهتری می گیرید.

 

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار