قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

از کجا بفهمیم واقعا هیپنوتیزم شدیم؟ | آموزش عمیق تر کردن خلسه

دانلود فایلهای صوتی سابلیمینال رایگان خارجی
دانلود فایلهای صوتی سابلیمینال رایگان خارجی
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
اعماق مختلف خلسه | اهمیت درجه سومنامبول هیپنوتیزم برای امور ماورایی
اعماق مختلف خلسه | اهمیت درجه سومنامبول هیپنوتیزم برای امور ماورایی
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷

از کجا بفهمیم واقعا هیپنوتیزم شدیم؟ | آموزش عمیق تر کردن خلسه

از کجا فهمیم واقعا هیپنوتیزم شدیم؟ | عمیق تر کردن خلسه

از کجا بفهمیم واقعا هیپنوتیزم شدیم؟ |آموزش عمیق تر کردن خلسه

سوالی که ممکنه برای افراد تحت هیپنوتیزم یا خودهیپنوتیزم پیش بیاد این هست که از کجا بدونیم که ما واقعا هیپنوتیزم شدیم و در خلسه به سر میبریم؟ اونها این سوال رو میپرسن چون وقتی وارد عالم خلسه میشن همچنان بیدار هستن و حس هاشون مشابه حالت بیداری هست و از همه فضای اطراف باخبر هستن. بنابراین شک میکنن که مبادا اصلا هیپنوتیزم نشده باشن.

ولی همین افراد وقتی بهشون تلقینات مثبت وارد میشه پس از چند مدت بهبودی هایی در اونها مشاهده میشه و نشون میده که هیپنوتیزم شده بودن ولی خودشون خبر نداشتن. یا اینکه وقتی تست های مربوط به عمق هیپنوتیزم در اونها انجام میشه ممکنه حتی نشون بده که در عمیق ترین حالت خلسه هستن ولی خودشون خبر ندارن چون انتظار داشتن اتفاق عجیبی بیفته. بنابراین ممکنه شما در اعماق هیپنوتیزم هم باشید ولی چون بیدار و آگاه هستید تصور کنید که اتفاقی نیفتاده.

این حالت در مورد ورود مستقیم به رویاها هم دیده میشه. فرد برای مدتی داخل رخت خواب میمونه و انتظار داره ورود به عالم خواب و رویا همراه با صحنه های عجیب باشه ولی همیشه این طور نیست. ممکنه از مدت ها پیش در عالم رویا به سر برده باشه و جسمش به خواب رفته باشه ولی خودش نفهمه و فکر کنه بیداره و یا یه مرتبه و ناگهانی در عرض  چند ثانیه صحنه های عجیب شروع شن و بفهمه که بیدار نیست و در عالم رویا به سر میبره.

بنابراین قرار نیست با ورود شما به خلسه اتفاق عجیبی رخ بده و ممکنه فقط همون علائم کلی خلسه مثل افزایش ریلکسیشن بدن، کاهش میزان حواس پرتی و ارتعاش خفیف بدن و … مشاهده بشن.

بنابراین از کجا فهمیم چه قدر وارد عالم خلسه شدیم و هیپنوتیزم ما چه قدر عمیقه؟

تست های مختلفی هم برای عمیق تر کردن خلسه و هم بررسی میزان ورود شما به عالم خلسه و هیپنوتیزم شدن وجود داره. برای مثال از شما خواسته میشه که دستتون به صورت خود به خودی حرکت کنه و بالا بیاد. یا اینکه حس سرما و یا گرمای شدید رو در بخشی از بدنتون تولید کنید. یا اگر سوزنی به بدن شما زده بشه دردی رو حس نکنید. اینها چیزهایی هستن که در درجات عمیق هیپنوتیزم اتفاق میفته و اگر بتونید اونها رو در خلسه به صورت غیر ارادی انجام بدید و مثلا واقعا حس کنید که دست شما داره از گرما آتیش میگیره و یا پاتون سبک شده و به سمت بالا میاد بنابراین نشان دهنده این هست که شما واقعا هیپنوتیزم شدید و در درجات عمیق اون به سر میبرید. همچنین انجام هر کدوم از تست ها خودش کمک کننده این هست که خلسه تون عمیق تر بشه. بنابراین فایده دو گانه دارن.

اگر مدت ها تمرین کردیم و باز هم تست های هیپنوتیزم در مورد ما جواب نداد چی؟

فرض کنیم شما چند ماه تمرینات هیپنوتیزم یا خودهیپنوتیزم رو انجام دادید و در اون نتیجه نگرفتید. در واقع افرادی هستن که هیچ کس نمیتونه اونها رو هیپنوتیزم کنه. یک سری از این مسائل برمیگرده به اعتماد به طرف هیپنوتیزم کننده و اینکه از کنترل شدن هراس نداشته باشن و مقاومت نکنن. قرار نیست اتفاق خطرناکی بیفته و همه چیز بر اساس میل فرد هیپنوتیزم شونده هست و نگهبان ضمیر ناخودآگاه اون نمیذاره تلقیناتی که مخالف با خواسته اون هست وارد ضمیر ناخودآگاه بشه حتی در خلسه عمیق. یک سری دیگه هم حتی در خودهیپنوتیزم  که قراره خودشون خودشون رو هیپنوتیزم کنن ناموفق هستن و تمریناتشون جواب نمیده. اولا از اینکه باید انتظارشون رو تصحیح کنن. برای مثال نخوان که به حالت بی هوشی برن. اگه قراره خودشون به خودشون تلقینات رو وارد کنن پس چه طوری قراره بی هوش بشن؟ و اگر قراره بی هوش بشن جریان کار رو کنترل کنه؟ شما برای تلقین پذیری نیازی به خلسه عمیق در حد بیهوشی ندارید و درجات سبک اون هم کار شما رو راه میندازه. درجاتی مثل بی هوشی بیشتر برای اموری مثل جراحی و زایمان بدون درد مورد استفاده قرار میگیره و استفاده تلقینی زیادی نداره.

اگر تست های مختلف هیپنوتیزم مثل ایجاد حس سبک شدن دست ها و بالا رفتن خود به خودی اونها، ایجاد سردی و گرمی در اعضای بدن، ایجاد توهمهای شنیداری و بینایی و لامسه و …، ایجاد بی حسی به درد و …. رو انجام دادید ولی نتیجه نگرفتید و اتفاقی نیفتاد کافیه وانمود کنید که اونها رو حس میکنید و اتفاق افتادن. برای مثال اگر دست شما خود به خود سبک نشد و به بالا نرفت عمدا دست خودتون رو بالا ببرید. نقش بازی کردن و وانمود کردن یکی از بهترین تمرینات جهت هیپنوتیزم شدن و تلقین پذیری هست. برای مثال طبق تحقیقات، افرادی که در جریان سربازی رفتن خودشون رو به بیمار بودن میزنن معمولا پس از مدتها، همون بیماری به صورت واقعی در اونها بروز پیدا میکنه. در واقع نقش بازی کردن باعث شده که تلقین بیمار بودن در اونها به تحقق بپیونده. و یا افرادی که در هیپنوتیزم های نمایشی وارد جمع افراد هیپنوتیزم شونده میشن و ادای افراد قوی رو در میارن و یواشکی به سمت تماشاچی ها زبان درازی میکنن و میخوان بگن که هیپنوتیزم نشدن پس از گذشت چند دقیقه و انجام دستورات فرد هیپنوتیزم کننده واقعا وارد عالم خلسه میشن و مثل سایر افراد هیپنوتیزم میشن. بنابراین در اوایل تمرین، اگر گفته میشه تستی رو انجام بدید تا ببینید خود به خود رخ میده یا نه میتونید نقش بازی کنید و طوری وانمود کنید که اون حس ایجاد شده. پس از گذشت چند مدت، خود به خود اون حسها در شما ایجاد میشه و دیگه نیازی به نقش بازی کردن و وانمود کردن نخواهید داشت و به راحتی میتونید عمیق هیپنوتیزم خودتون رو افزایش بدید.

برای عمیق کردن هیپنوتیزم شما و همچنین تست میزان عمق خلسه تون، فایل صوتی هیپنوتیزم توسط همین سایت تهیه شده که میتونید پس از خریداری، اون رو گوش بدید و مهارت مربوطه رو در خودتون تقویت کنید.

شرایط و قوانین و مزایای مربوط به خرید این محصول مشابه شرایط و ضوابطی است که در پست آموزش جامع خودهیپنوتیزم آورده شده. همچنین توصیه میشود افراد مبتدی که تا به حال هیپنوتیزم رو تمرین نکردند ابتدا بر روی تمرینات موجود در آن محصول کار کنند و سپس سراغ محصول فعلی بیایند.

(توجه: افرادی که به تازگی آموزش جامع خود هیپنوتیزم را خریداری کرده اند نیازی نیست این محصول را جداگانه تهیه کنند زیرا این فایل صوتی در آنجا نیز به صورت مجزا قرار داده شده است.)

زمان فایل صوتی: تقریبا ۲۰ دقیقه

فرم خرید محصول:
مبلغ قابل پرداخت ۲۰,۰۰۰ تومانadmin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
رفتن به نوارابزار