قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

ازدواج جن و انسان در باور فرهنگ های مختلف

تجربه ماورا
تجربه از ماورا – مشاهدات در خلسه و رویابینی (نوشته الی)
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷
صدای جن
صدای جن | صدای حرف زدن جن
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷

ازدواج جن و انسان در باور فرهنگ های مختلف

ازدواج جن و انسان

ازدواج جن و انسان در باور فرهنگ های مختلف

اینکه اصلا ممکنه بین جن و انسان جاذبه پیش بیاد یا نه رو حدودا تو پست جن عاشق انسان بررسی کرده بودیم.

حالا میخوایم ببینیم که اصلا ازدواج جن و انسان آیا عملی هست یا نه و در فرهنگهای مختلف چگونه هست.

از دید اسلامی این امر کاملا ممکن هست به طوری که در کتاب نوادیر الاصول پیامبر اسلام میفرماین که در بین برخی از مردم، افراد عجیب دیده میشن. عایشه ازشون میپرسه که منظور از افراد عجیب چیه؟ پیامبر هم جواب میدن اونها هستن که جن در نطفه اونها شریک شده. بنابراین به خاطر نوع ترکیب خونی و روحی عجیب هستن.

البته اینجا منظور این هست که که وقتی دو تا انسان بیان ازدواج میکنن ممکنه اون جن بیاد نطفه خودش رو با اونها ترکیب کنه.یا اگر هم جن به تنهایی از یک انسان بچه دار شه احتمالا بچه دیگه شکل انسانی نخواهد داشت و تو عالم جن باقی میمونه. کروموزمهای انسان باید نیمی از پدر و نیمی از مادر باشن و نمیشه با یک ست کروموزومی بیایم یک انسان رو تولید کنیم چون جن، کروموزوم نداره. ولی میتونن با ترکیب انرژی خودشون بچه ای از جنس انرژی به وجود بیارن.

کلا از لحاظ شرعی بودن این نوع ازدواج بحث های زیادی هست. برای مثال ممکنه جن خودش رو فقط به همسرش نشون بده. در این صورت عاقدی که اون رو نمیبینه آیا قادره بر اونها عقد جاری کنه؟ به خاطر اختلافات عقیده و اختلاف سطح انرژی معمولا ازدواج با جن نمیتونه گزینه خوبی باشه و ببشتر علما هم اون رو مکروه میدونن. کسی که با جن ازدواج میکنه به قدری انرژی از دست میده که کم کم مرگ رو به چشمانش میبینه چون تعادمل با اونها انرژی بر هست. افراد زیادی بودن که در طول تاریخ با جن ازدواج کردن و اون اجنه تونسته چیزهای زیادی برای صاحبش بیاره و مدتی هم زندگی خوبی داشته باشن ولی جان انسان به خاطر همین اختلاف انرژی و هدر روی اون به خطر افتاده و مجبور شدن جن رو از خودشون دور کنن.

در فرهنگهای دیگه هم ازدواج جن و انسان هست. برای مثال شمنها اعتقاد دارن که برخی از انسانهایی که میبینیم دورگه جن و انسان هستن و گاهی خود انسان هم ممکنه متوجه نشه که دورگه هست و تنها حس کنه تو بعضی چیزها قدرت های معنوی و فیزیکی عجیب تری داره.

در برخی از کتابهای پرواز روح به امکان ازدواج انسان و جن در عالم اختری و حتی حامله شدن زنی که به اون عالم رفته هم اشاره شده. در این صورت زن در عالم فیزیکی کمی شکمش برآمده میشه. بچه ای که به دنیا میاد از جنس روحی هست و به دنیای خودش برمیگرده. مادر میتونه پس از هر بار پرواز روح به بچه اش سر بزنه و اونو بزرگ کنه.

در اکالت هم موجوداتی به نام incubus یا معشوق مرد و succubus یا معشوقه زن هم وجود دارن از دمونهایی هستن که ممکنه با انسان هم خواب بشن.

غیرت جن بر انسان

وقتی جن عاشق یک نفر میشه به شدت نسبت به اون حسود هست. دعانویسی تعریف میکرد که خانمی تونسته بود جن مذکری رو از داخل یک جنگل ببینه که کم کم از هم خوشش اومد. جن واسش غذا میاورد و البته فقط دختره اون رو میدید. جن بهش گفته بود که با هیچ مردی حتی برادرهاتم حرف نمیزنی. کم کم که دختر مریض شد نمیذاشت بره پیش دکتر چون ممکن بود دکترا از اون خوششون بیاد یا اون از دکترا. یعنی کاملا اون رو در کلبه ای زندانی کرده بود. حتی وقتی دختر میخوابید جن اون رو بیدار میکرد تا باهاش حرف میزنه و دلش تنگ میشد. (البته من این مورد رو شک دارم رخ داده باشه چون جن به راحتی میتونه وارد عالم خواب افراد بشه و نیازی به بیدار کردنشون نداره مگر در حد آوردن اونها به خلسه).

کم کم مردم مشکوک شدن که چرا دختره تو کلبه هست و نمیاد بیرون. بعدا دیدن دختره داره با یک دیوار حرف میزنه و مردم اون جن رو نمیدیدن. پزشکی که به منطقه از عراق آوردن با اینکه تحصیل کرده بود ولی احتمال داد که شاید داره با جن صحبت میکنه. به خاطر همین یک دعانویس رو خبر کرد. دعانویس تونست با یک سال کار روی دختر کاری کنه که اون جن بره. وقتی دعانویس محل رو ترک کرد دوباره دختره دلش برای جنه تنگ شد و برگشت بهش.

متاسفانه بیشتر جنها هم مغرور و حسودن و کاری ندارن فرد مقابل ازشون خوششون میاد یا نه. در مکالمه ای که با یکی از اونها انجام شد گفت که: مهم من هستم که اون رو میخوام و یک جن قوی و نه یک انسان ضعیف هستم. من بهتر میدونم چی برای اون خوبه پس نظرات من ارزشمندتره.

چرا برخی جادوگران عاشق جن میشوند؟

هر چند که جنها از گوشت و بدن فیزیکی مشابه ما نیستن و ماهیت عشق اونها هم از زمین تا آسمون با ما فرق داره ولی امکان برقراری رابطه عاطفی با اونها زیاده و جادوگران مختلفی در فرهنگهای مختلف با جنها و دمونها رابطه عاشقانه برقرار کرده و از اونها برای پیشرفت تمرینات معنوی خودشون کمک میگیرن.

این پدیده یک چیز جهانی هست و شکلهای گوناگون عشق بین موجودات غیرارگانیک و انسانها جدای از باورهای مذهبی و عقاید محلی افراد در بین تمرین کنندگان روحی کشورهای گوناگون دیده میشه.
گاهی این عشقها به صورت تصادفی ایجاد میشه و ما کاری به اون نداریم و در پست های قبلی (از جمله جن عاشق انسان) در موردش بحث شده.

اما جادوگران چرا گاهی به صورت عمدی قصد رابطه عاطفی با جن و شیطان و دمون و روح و …. رو دارند؟ به چند دلیل:

۱- برخی از جنها بسته به حسی که شما به اونها دارید همون طور باهاتون رفتار میکنن. اگر بهشون عشق بورزید اونها هم متقابلا عشق میورزن و اگر بخواید ازشون سوء استفاده کنید اونها هم از شما سوء استفاده میکنن. پس بهتره که با اونها با حس احترام و عشق وارد بشید تا براتون خطرساز نباشن.

۲- عشق نوعی انگیزش میاره و وقتی شخص وارد رابطه عاطفی با موجودی ورای دنیای فیزیکی بشه خود به خود پیگیری خودش رو در مسائل جادویی هم بالاتر میبره.

۳- هر چه قدر رابطه عاطفی و عشقی با جن بیشتر باشه اونها کمک های بیشتر و بدون چشم داشت تری رو برای پیشرفت جادویی فرد انجام میدن و حتی میتونن به فرد انرژی بدن و در باز شدن چاکراها و انجام امورات ماورایی بهش کمک کنن.

۴- برخی از جادوگران فراتر از اینها رفته و با اونها اعمال جنسی رو انجام میدن و خودش شاخه مفصلی در بحث جادو هست و تمرینات پیشرفته ای برای این کار داره. فوایدی هم که داره عمدتا در بحث انرژی ها و فعالیت کندالینی و تغییرات آگاهی و …. هست.

متدهای مختلفی برای ارتباط عشقی با جنها وجود داره و یکی از اونها روش تصویرسازی تلسماتیک هست که توسط شاخه گلدن داون معرفی شده. تو این روش میان بر اساس اسم عبری اون موجود و حروفی که در اون به کار رفته شکلش رو در میارن و سپس یا اون رو نقاشی میکنن یا عکس متناسب با اون رو تهیه میکنن و یا مجسمه اش رو میسازن و اون رو آماده ورود روح میکنن و …. که در مورد اون تو تمرینات پیشرفته سایت دارک پرشین صحبت میکنم.

حتی انتخاب نوع جن و دمون و … هم مهمه و معمولا از انواع غیر معروف رو انتخاب میکنن چون اولا توسط مردم کمتری صدا میشه و توجه اون موجود کمتر پخش میشه. همچنین در مورد جنها و موجودات غیرارگانیک مشهور، به خاطر باورهای مردم مختلف در طول اعصار، انرژی سنگینی روی ارتباط با اون موجود هست و در سطح اختری نتیجه معاشقه اون جور که باید نیست. ارتباط عاشقانه با اونها هم معمولا خیلی دیر انجام میشه ولی با جنها ناشناخته تر راحت تر میشه ارتباط عاطفی رو انجام داد. نوع جن همه خیلی مهمه و برخی شون فقط دنبال لذت جویی هستن در حالی که انواع دیگرشون در کنار رابطه عاشقانه، دروس معنوی زیادی رو هم به فرد یاد میدن.

این نوع ارتباطات در باور اسلام چگونه هست؟ تا اونجا که تحقیق کردم اگر با جنی که به صورت فیزیکی در اومده باشه رابطه برقرار کنید (بدون محرمیت)، این رابطه حرام هست و زنا محسوب میشه ولی اگه به صورتهای دیگه باشه مشکلی نداره. حالا بازم تحقیق کنید.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

4 دیدگاه ها

  1. farhad گفت:

    میشه در مورد قبیله های جنیان و روش احضار با استخوان و روده خوک بگید؟

  2. نایت کینگ گفت:

    میشه در این موردبیشتر
    مطلب بنویسید .😊😊

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار