قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
چاکرا
روغن های حیاتی و رایحه درمانی برای چاکراها
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷
تیپ شخصیتی برون گرا و درون گرا
خرداد ۲۹, ۱۳۹۷

ارتباط وضعیت خوابیدن و فعالیت هر چاکرا

ارتباط وضعیت خوابیدن و فعالیت هر چاکرا

ارتباط وضعیت خوابیدن و فعالیت هر چاکرا

اینکه شما چند ساعت در شبانه روز می خوابید و نحوه خوابیدن شما به چه شکل است می تواند نشان دهنده این باشد که بیشتر با کدام چاکرا زندگی می کنید و کدام یک در شما غالب تر است که در مورد آن در برخی کتب سنتی آسیایی صحبت شده است.

افرادی که بیشتر از طریق چاکرای اول زندگی می کنند معمولا میزان خواب در آنها زیاد است و به ۱۰ الی ۱۲ ساعت در روز می رسد و حالت خوابیدن آنها بیشتر بر روی شکم است.

در مورد افرادی با غالبیت چاکرای دوم، ساعت خواب بین ۸ تا ۱۰ ساعت بوده و معمولا به حالت جنینی می خوابند .

در مورد چاکرای سوم، افراد خوابشان ۷ تا ۸ ساعت بوده و بیشتر به پشت می خوابند.

دقت کنید که منظور ما از این مقدار ساعات خواب آن است که فرد با چنین ساعاتی احساس خواب کافی می کند و نه اینکه مجبور باشد به خاطر کار و مدرسه زودتر از خواب بیدار شده و احساس خواب آلودگی کند. بنابراین باید تعداد ساعات خوابی که فرد بدون هیچ دغدغه ای در آن به استراحت کافی می پردازد در نظر گرفته شود.

کسانی که با غالبیت چاکرای چهارم زندگی می کنند به میزان ۵ الی ۶ ساعت خواب نیاز داشته و جهت خوابیدن آنها به سمت چپ است.

در مورد چاکرای پنجم این عدد به ۴ الی ۵ ساعت می رسد و به هر دو جهت چپ و راست به صورت تناوبی میخوابند.

شخصی که چاکرای ششمش فعال باشد گاهی به ۴ ساعت خواب هم قناعت می کنند و معمولا هم خواب آگاهانه زیاد می بینند.

کسانی که به زندگی از طریق چاکرای هفتم رسیده اند تنها جسم آنها به منظور استراحت به خواب رفته ولی ذهن آنها آگاه است و خوابشان نیز آگاهانه می باشد. دیگر چنین افرادی به صورت عادی نمی خوابند. برای یک انسانی که به روشنی میرسد دیگر بیهوش شدن در حین خواب معنا ندارد و خوابش همچون بیداری اش همراه با آگاهی است.

البته دقت کنید که این آمارها در مورد اشخاص عادی است وگرنه برخی از افراد ممکن است به دلیل برخی بیماریهای ژنتیکی و یا کار مفرط و خستگی بیش از حد به خواب بیشتری نیاز داشته باشند و الزاما به میزان فعالیت چاکراهای آنها مربوط نباشد.

بنا بر موارد گفته شده شما خودتان را چگونه ارزیابی می کنید؟ حتما دقت کرده اید که هر چه قدر معنویت اطرافیان شما بالاتر باشد معمولا سحرخیز تر بوده و به خواب کمتری هم نیاز دارند و هر چه قدر بصیرت آنها کم بوده و غرق در مادیات باشند خوابشان نیز بیشتر بوده و اگر هم مجبور باشند کمتر بخوابند ممکن است به خاطر اجبار انجام کارهای روزانه باشد و نه اینکه آن مقدار خواب برایشان کافی باشد.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار