قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

اثرات منفی خود ارضایی بر انرژی درونی و پیشرفت معنوی

تجربه ماورا
تجربه ماورایی – چشم سوم (نوشته عرفان عظمی)
شهریور ۴, ۱۳۹۷
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – شیاطین یا اجنه (نوشته رها)
شهریور ۵, ۱۳۹۷

اثرات منفی خود ارضایی بر انرژی درونی و پیشرفت معنوی

خودارضایی

اثرات منفی خود ارضایی بر انرژی درونی و پیشرفت معنوی

مقالات علمی مختلفی در مورد مضرات استمنا یا خود ارضایی و اثرات مخربی که بر جسم و روان می گذارند وجود دارند. البته برخی از مقالات سعی در توجیه مثبت بودن این کار و خالی از ضرر بودن آن دارند. در این پست قصد داریم اثرات منفی خود ارضایی بر انرژی درونی و پیشرفت معنوی و اختلالات فکری که از استمنا کردن ناشی می شود را بررسی کنیم.

اگر در هند به گروه خاصی از مرتاضان برخورد کنید به شما خواهند که یک قطره از دست دادن اسپرم مساوی است با از دست دادن چهل روز کار سخت روحی و جسمی. بنابراین اثرات منفی خودارضایی تنها از جنبه های مذهبی معرفی نمی شود بلکه از دید افرادی که دستی در علم ماورا و مباحث انرژیکی دارند هم این کار می تواند به ضرر شما تمام شود.

اثر منفی خود ارضایی بر تلقینات ذهنی

در لحظه اوج جنسی، ذهن در خلسه شدید قرار می گیرد و به شدت تلقین پذیر می شود. گفتن جملات ذهنی مخرب مانند “این چه کاری بود کردم و احساس بدی دارم” یا “نکند کور شوم؟” و … می تواند شدیدا در عمق ناخودآگاه شما نفوذ پیدا کرده و اثرات مخرب جسمی و ذهنی و عاطفی بر جای گذارد.

البته نوع دیگری از شرطی شدگی ها هم در ضمیر ناخودآگاه شما پدید می آید:

وقتی شما عادت به لذت جویی از جسم خود در هنگام تماشا صحنه های غیر اخلاقی می شوید خود به خود ذهن شما نسبت به آن تصاویر شرطی شده و هورمونها و مواد شیمیایی مسئول ایجاد حس پاداش را در مغز تحریک می کند و از آن تصاویر غیر اخلاقی برای شما بت می سازد. این حالت کم کم جای رابطه واقعی با همسر را می گیرد. حتی اگر سعی کنید با همسر خود رابطه اخلاقی داشته باشید اگر قادر نباشد همچون فیلمهای قبلی برای شما جذاب باشد و شما را راضی نکند بدن در حالی که تحریک شده و منتظر اتفاق خوشایند (ارضا شدن) است به ناگهان به نقطه ناامیدی می رسد و کم کم این طور شرطی می شود که در رابطه سالم و اخلاقی، لذتی نیست و خود به خود مغز دیگر هورمونها و ترکیبات پاداش دهنده را ترشح نکرده و نوعی سرد مزاجی نسبت به همسر ایجاد می شود.

به خاطر همین است که گاهی افرادی با وجود داشتن شرکای متعدد، همچنان استمنا را بر رابطه دو نفره ترجیح می دهند و این حالت در خانمها هم بسیار مشاهده می شود.

اثرات منفی خود ارضایی بر انرژی درونی

شما برای کارهایی چون پاکسازی انرژی های درونی، پرواز روح، بالا بردن کیفیت رویابینی و افزایش انرژی های روانی، نیاز به ذخیره انرژی پرانا در بدن دارید. اگر چهل روز خودارضایی را ترک کنید خود به خود افرایش انرژی و سبکی زیادی را تجربه می کنید. ولی با عمل استمنا شما بخش زیادی از انرژی حیاتی موجود در بدنتان را از طریق چاکراهای پایینی به سمت بیرون خارج می کنید و این می تواند روی انجام کارهای ماورایی شما اثرگذار بوده و قدرت شما را کاهش دهد.

همچنین قدرت مراقبه و تمرکز فکر هم با این عمل ناپسند تحت تاثیر قرار گرفته و باعث ایجاد حالاتی چون جدایی از محیط و گیجی موقت می شود و این مخالف با اصول مراقبه که آگاهی از خود، اطراف و افکار است و مراقبه باید در هوشیاری کامل صورت گیرد است.

تجربه های جنسی وقتی در شما حالت تعالی ایجاد می کنند که به همراه همسر خود و در حالی که هر دوی چاکرای دوم و چاکرای قلب فعال باشند و انرژی هر دو نفر با هم هماهنگ و آمیخته شوند وارد رابطه شوید.

اثرات مخرب استمنا بسیار است و تنها به چند مورد که به حوزه ماورا مربوط می شدند بسنده کردیم. اگر امکان ازدواج ندارید می توانید قوای جنسی خود را از طریق کم خوردن غذا، ورزش زیاد و …. کنترل کنید. پس از ترک عمل خود ارضایی به مدت طولانی، انرژی درونی و اراده بسیار قوی را حس خواهید کرد…

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

20 دیدگاه ها

 1. ILIYA گفت:

  یه روش ماورایی ترکش رو بزارید لطفا

 2. علی گفت:

  متاسفانه افرادی هستند که میگویند این کار حتی برای مثال ماهی یک بار و…..مفیده…….اما حتی یک صدم هم این کار مفید نیست و شدیدا ضرر و ناقص کننده از همه لحاظه….تا ابد باید پاک بود از هر گونه نجس کننده معنوی و مادی

 3. شب زنده دار گفت:

  سلام به رفقا…آقا اول به خودم میگم بعد به بقیه…این کارو نکنید!…به کجا میرسی؟به ضررهاش می ارزه؟هروقت وسوسه شدی یه دفعه به خودت بیا و بهش فک نکن و فقط بس کن…اون لحظه سریع بپّر یا بُدو دور خونه یا داد بزن کنترل بدنتو به صورت بداهه انجام بده که از فکرش بیای بیرون…چه میدونم خودتو بزن که از فکرش بیای بیرون…امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.

 4. Reza گفت:

  ببخشید استاد بزرگ شما گفتید یه قطره اسپرم معادل با چهل روز کاره ولی هر چند روز یک بار آدم خود به خود ارضا میشه وهردفعه خیلی بیشتر از یه قطره هدر میره؟؟

  • با سلام. فکر کنم آن جمله را هندوها گفتند و نه نویسنده مقاله و نوعی اغراق در اهمیت انزال نشدن باشد. البته بنده هم در کتابی خوانده ام که برخی مرتاضها یک عمر رابطه جنسی ندارند و فقط یک بار رابطه برقرار می کنند و اسپرم هایشان را به همراه انرژی به صورت آگاهانه تخلیه می کنند و با انزال خود به خودی شبانه فرق دارد.

 5. hossein گفت:

  روش ترک ندارین؟

  • admin گفت:

   درود! انجام ورزش زیاد، روزه و گرسنگی، سرگرم کردن ذهن به چیزهای آموزنده و دوری از چیزهایی که باعث تحریک جنسی می شوند و … همچنین اگه موفق شدید تا مدتی این کار رو نکنید به خودتون پاداش بدید تا ذهن شما شرطی بشه که در صورت ترک این کار مورد پاداش قرار می گیره و بیشتر با شما همراهی می کنه.

 6. مهدی گفت:

  سه تا سؤال:
  ۱-اگر این مطلب درسته پس سکس هم باید همین اثرو داشته باشه.چرا میگید سکس با خودارضایی در این زمینه فرق میکنه؟(مثالی که زدید درباره ی چاکرای جنسی و قلب باز بود و باهمسر من سکس به طور کلی رو میگم)
  ۲- گیرم که خودارضایی نکردیم چندروزی یک بار که تو خواب محتلم میشیم!خوب چه چندروز یه بار خودمون رو ارضا کنیم چه نکنیم تا دقیقا طی همون مدت تو خواب ارضا بشیم فرقش چیه؟
  ۳-من با کوچکترین تجربه ی ماورائی مثل حتی برونفکنی ناقص به شدت برانگیخته ی جنسی میشم شما میدونید دلیل این مسئله چیه؟برام خیلی عجیبه

  • با سلام. بین خودارضایی و رابطه دونفره فرق زیادی است. هم از لحاظ شرطی شدن ذهن و هم تبادل انرژی بین دو نفر. خودارضایی مفرط با احتلام طبیعی که هر چند مدت یک بار رخ می دهد و انرژی اضافی بدن را هم خارج می کند تفاوت دارد. در هنگام برون فکنی ممکن است چاکرای جنسی شما به خاطر عبور انرژی از آن تحریک شود و این اتفاقات در پرواز روح و رویابینی زیاد دیده می شود. بهتر است به آن توجه نکنید.

   • مهدی گفت:

    جوابتون به سؤال اول و سومم منطقی بود و قانع شدم
    ولی درباره ی سؤال دوم:خب اگر ما به صورت مفرط خودارضایی نکنیم و طبق همون روند طبیعی محتلم شدن (که میتونه از چندروز یکبار تا دوهفته یک بار برای اشخاص مخنلف متفاوت باشه)خودارضایی کنیم نه بیشتر از اون پس قاعدتا نباید اثر سوئی برای فعالیت های ماورائی ما داشته باشه درسته؟

    • با سلام. اینکه خودارضایی عمدی با ملتحم شدن طبیعی چه فرقی می تواند داشته باشد را دقیق نمی دانم و حتی مشخص نیست التحام موقع خواب همان میزان انرژی را آزاد می کند که در بیداری با خودارضایی آزاد می شود چون الگوی گردش انرژی ما در خواب و بیداری هم متفاوت است و در خواب بدن انرژی بیشتری را هم دریافت و جبران می کند.

  • Zjfnskqvdknqoifhak گفت:

   داداش . سکس تستستورون آزاد میکنه و خود ارضایی این کار رو نمیکنه . و این که التحاب شبانه به خاطر خالی شدن فشار جنسی هست که اونم بعد یک مدت تموم میشه . زمانی که ذهن و روحت از این کار کاملا دست برداره که دیگه عالیه . سکس هم خیلی مفیده. و کسی هم نگفته بده

 7. hossein گفت:

  با سلام
  اگر موافق باشید بنده یک پست درباره ترک این عادت زشت تهیه کنم و در سایت منتشر بشه.نظرتون چیه؟

  راستی یه سوال هم قبلا درباره این کردم که دعانویسان از کجا و چطوری شروع کردن؟شما گفتین به آقای کریمی میگین یه پست دربارش تهیه کنن ولی خبری نشد

 8. Kia گفت:

  سلام. آیا تمرینات کندالینی باعث تحریک جنسی میشه؟ در این شرایط چه کار باید کرد؟ ممنون

  • با سلام. بله اگر چاکرای دوم که در محل آلت تناسلی است بیش از حد تحریک شود این حالت رخ می دهد. گاهی با بیداری شدید کندالینی حالاتی مثل ارگاسم و برون فکنی هم رخ می دهد. بهتر کار کردن پیشرفته بر فعال سازی کندالینی را نزد یک استاد به صورت حضوری (کلاس های یوگا معمولا چنین مربیانی دارند) بگذرانید. موفق باشید

 9. Reza گفت:

  سلام مرقبه ای برای این کار سراغ ندارید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار