قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم
نوشتن غیر ارادی با فایل صوتی هیپنوتیزم (مطلب ویژه)
آبان ۲۵, ۱۳۹۷
تجربه ماورا
تجربه ماورا – دیدن شیطان و حفظ شدن سوره قرآن (نوشته یزدان)
آبان ۲۵, ۱۳۹۷

اثرات عجیب ماورایی خورشید | HRM چیست؟

اثرات عجیب ماورایی خورشید | HRM چیست؟

یکی از تمرینات کهن و قدرتمند برای فعال کردن توانایی های درون، نگاه کردن به خورشید بوده است. گفته می شده است که این کار باعث افزایش قدرت تله پاتی، شفای بیماری ها و کاهش نیاز به غذا می شده است.

 

خیره شدن به خورشید

 

این تکنیک برای مدتی توسط محققی به نام Hira Raten Manek مورد آزمایش علمی قرار گرفته و از این رو تمرین HRM نامیده می شود. به عقیده این محقق مغز ما دارای توانایی های نهفته بسیاری است که انرژی خورشید می تواند باعث فعال شدن آن شود. تنها راهی که انرژی خورشید می تواند برای این کار وارد بدن شود از طریق چشمها است.

خود این محقق توسط ناسا نیز مورد مطالعه و تایید قرار گرفته و از توانایی های عجیب این محقق، عدم نیاز به غذا خوردن (مگر گاهی کمی آب و شیر) است زیرا عقیده بر این است که انرژی مورد نیاز بدن می تواند به جای غذا مستقیما از طریق خورشید تامین شود و به همین علت از علائم مشترک تمرین کنندگان این روش پس از چند ماه تمرین، کاهش شدید نیاز به غذا خوردن است.

روش انجام HRM به این صورت است:

در هنگام طلوع خورشید که هنوز اشعات آن قوی نیست با پای برهنه به خورشید به مدت ۱۰ ثانیه خیره شوید. در این زمان از روز خورشید فاقد اشعه های خطرناک UV یا IR است و تا یک ساعت همچنان نگاه کردن به آن بی خطر است. قرار است این ده ثانیه خیره شدن روزانه را به نیم ساعت برسانید بنابراین هر روز کمی به رکورد قبلی خود اضافه کنید (هر روز ده ثانیه بیشتر).

حتما باید پاهای شما برهنه باشد و خورشید را با چشمان بدون محافظ نگاه کنید و حتی از پشت پنجره هم نباشد. توجه شود که نگاه کردن به خورشید در ساعت دیگر روز (به جز زمان طلوع و غروب) بسیار خطرناک است و این تمرین فقط باید در زمان طلوع خورشید انجام شود و هر چه قدر خورشید به سطح زمین بیشتر نزدیک به نظر بیاید بهتر و امن تر است.

این مدیتیشن باید به صورت روزانه دنبال شود. در طی مدت زمان کمی شاهد افزایش سلامتی و شفای برخی بیماری های روحی و جسمی و بالا رفتن ارتعاشات خود خواهید بود.

 

خیره شدن به خورشید

 

از فواید خیره شدن به خورشید به روش HRM می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– افزایش سطح انرژی در بدن و چاکرا ها
– تقویت قدرت های ماورایی
– تقویت چشم و بینایی
– افزایش شادی و نشاط
– کاهش استرس
– کاهش میل به غذا و سهولت در روزه گرفتن
– تحریک غده پینه آل و افزایش ترشح هورمون های سروتونین و ملاتونین که باعث افزایش شادی و بالا رفتن سطح انرژی می شوند.

 

خیره شدن به خورشید

– با افزایش سن، غده پینه آل که مربوط به برخی توانایی های روحی ماست تحلیل می رود ولی با این روش خیره شدن به خورشید رشد پیدا می کند…

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

2 دیدگاه ها

  1. مصطفی گفت:

    سلام . آیا وقتی پابرهنه می ایستیم باید حتما روی زمین باشیم یا روی بالکن خونمون هم میشه ایستاد وبه خورشیدنگاه کرد؟

    • با سلام. امروزه که ساختمان سازی به حدی رسیده است که طلوع خورشید به سختی از سطح زمین دیده می شود برخی ترجیح می دهند به بالای پشت بام بروند و این تمرین را انجام دهند. بخش نگاه کردن به نور مهم تر است ولی اگر به ساحل یا سطح زمین صاف دسترسی دارید که چه بهتر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار