قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

آیا دیدن سوالات امتحان و کنکور توسط پرواز روح ممکن است؟

یی چینگ
آموزش ویدیویی فال یی چینگ (مطلب ویژه)
بهمن ۱۸, ۱۳۹۷
تجربه ماورا
تجربه ماورایی – دیدن همسر آینده در خواب (نوشته مبینا)
بهمن ۲۱, ۱۳۹۷

آیا دیدن سوالات امتحان و کنکور توسط پرواز روح ممکن است؟

آیا دیدن سوالات امتحان و کنکور توسط پرواز روح ممکن است؟

آیا دیدن سوالات امتحان و کنکور توسط پرواز روح ممکن است؟

درود

یکی از سوالات متداولی که از ما می شود این است که آیا می توان با پرواز روح، آگاهی را از بدن خارج کرد وسوالات امتحانی و یا کنکور را دید؟

شاید این سوال برای شما عجیب باشد ولی کسانی که در سن مدرسه و امتحانات قرار دارند این نوع سوالات را بسیار جدی می دانند و به همین دلیل در مورد آن یک سری توضیحات کلی می دهم.
اینکه با پرواز روح بتوان به برخی اطلاعات دست پیدا کرد طبیعی است و چیز عجیبی به نظر نمی رسد. ولی پرواز روح درجات مختلفی دارد. برخی فقط وارد عالم اختری می شوند که هیچ شباهتی به دنیای فیزیکی ندارد. دیدن وقایعی که مربوط به این جهان می شوند به توانایی بالایی در پرواز روح نیاز دارد و شخص باید بتواند در جهان حدواسط (بین جهان فیزیکی و اختری) قرار بگیرد که نسخه ای شبیه جهان واقعی ما است و معمولا وقتی شخص آگاهی اش را از جسم خارج می کند و فضای اتاق خود را می بیند این حالت را تجربه می کند ولی با گذشت چند ثانیه ممکن است یا تمرکز و انرژی خود را از دست داده و وارد جهان اختری شود که دیگر شباهتی به محیط اطراف ما ندارد و یا اینکه ذهن رویابین او بیدار شود و رویا و خیال در تجربه او ترکیب شود و یا اینکه با وجود آنکه در جهان حدواسط است ولی بسیاری از چیزها از حالت طبیعی خارج می شوند و ممکن است چیزهای توهمی مختلفی را در اطراف خود مشاهده کند که ریشه در تخیل خود او دارد و جزء جهان حدواسط نیست.

فردی که بتواند خیلی تمیز و شفاف مدت ها در جهان حدواسط بماند و اطلاعات کسب کند قطعا تمرینات زیادی پشت سر گذاشته است و چنین کسی با این پختگی معنوی به دنبال تقلب و جاسوسی در جهان نمی گردد. او به خوبی می داند که امتحانات و کنکور برای سنجش واقعی دانش ما و بررسی صلاحیت ما به منظور ورود به دانشگاه است. امتحانات وسیله ای هستند که ما را تشویق به ارتقای دانش و پشت سر گذاشتن موانع تحصیلی و درس گرفتن از این سختی ها می کند. یک فرد آگاه شده سعی نمی کند با میان برها این چرخه را دور بزند. بنابراین اگر قدرت این کار را داشته باشد هم سعی نمی کند با تقلب، چنین کارمای سنگینی برای خود ایجاد کرده و رقابت ناصحیح و ناعادلانه ای با افراد دیگری که چنین قدرتی ندارند داشته باشد. پس از امتحانات فرار نکنید و سعی کنید با داشتن پشتکار و برنامه درسی صحیح از ظرفیت های جدید ذهنی خود استفاده کنید.

بحث دیگر اینکه دسترسی به هر اطلاعاتی حتی در حالت پرواز روح یا دید از راه دور ممکن نیست. مثلا شما نمی توانید پرواز روح کنید و با دید جدید خود به مناطق متروکه بروید و جای گنج ها را پیدا کنید هر چند شاید عده معدودی که خدا صلاح دانسته از چنین ثروتی برخوردار شوند بتوانند به چنین چیزهایی دست پیدا کنند. برای مثال زنی در تبت حتی در خواب های خود هم می توانست چنین کارهای عجیبی را انجام دهد و از محل گنج ها خبردار شود ولی آن قدر ظرفیت روحی بالا داشت که تمام آن ثروت ها را صرف امور خیر می کرد.

هر چیزی در جهان دارای حساب و کتاب است حتی اطلاعات اختری. افراد غیب بین زیادی را دیده ام که به راحتی می توانستند حتی از پشت تلفن، خانه ای که در هستم را تشریح کنند و چیزهای غیبی زیادی را در مورد زندگی ام بگویند ولی در برخی امور ادعا می کردند که اجازه ندارند یک سری چیزها را متوجه شوند. برای مثال یکی از آنها می گفت که وقتی قرار است از چیزی خبردار نشود اطراف آن چیز را تاریک می بیند و این یعنی که اجازه دسترسی ماورایی به آن اطلاعات را ندارد.

بحث دیگر قدرت به یاد آوری تجارب خارج از بدن است. ممکن است شما در طی برون فکنی اطلاعات زیادی را به دست آورده باشید ولی به محض ورود به جسم، بیشتر آنها را فراموش کنید. حتی عده ای فراموش می کنند که برون فکنی کرده اند انگار که اصلا چنین حالتی رخ نداده است. ثبت حجم زیادی از اطلاعات و انتقال آنها به ذهن هوشیار کاری دشوار بوده و معمولا درصد زیادی از آنها به محض بازگشت به بدن فراموش می شوند.

مسئله بعدی وجود راهنماهای ما هستند. راهنماهای ما در سفر پرواز روح نیز کنار ما هستند و اگر احساس کنند دانستن چیزی به ضرر ما است و یا موجب تنبلی یا کاهش سرعت پیشرفت معنوی ما می شود بنابراین اجازه دسترسی به آن اطلاعات را به ما نمی دهند. برای خودم بارها پیش آمده که خواسته ام به جای خاصی پرواز روح کنم و از چیزی خبردار شوم ولی پس از چند ثانیه حس کرده ام که نیرویی مرا می کشاند و به جای دیگری می برد. معمولا راهنماها از این شیوه برای انتقال ما استفاده می کنند.

در کنار اینها باید بدانید که آینده بر روی سنگ نوشته نشده است. وقتی سوالات هنوز طرح نشده اند یعنی به احتمال زیاد اگر سوالی را هم ببینید ممکن است در آینده دچار تغییر شود.

به نظرم در بهترین حالتی که می توانید اطلاعاتی در مورد امتحانات به دست آورید این است که بدانید کدام منابع و کدام مباحث ارزش خواندن بیشتری دارند و یا اینکه چگونه به صورت بهینه و موثر درس بخوانید. راهنماهای شما می توانند در مورد بهبود روش های درس خواندن شما کمک های زیادی کنند.

برای موفقیت در کنکور و امتحانات نیازی به قدرت ماورایی ندارید. بلکه فقط باید انگیزه و علاقه خود را نسبت به هدف خود بیشتر کرده و روش های بهتری برای درس خواندن پیدا کنید. برای مثال در مورد خودم استفاده از خود هیپنوتیزم برای به خاطر سپاری محتوای درسی و ایجاد انگیزه بسیار موثر بوده است. اگر قدرت خودهیپنوتیزم را بدانید دیگر سراغ روش های سخت و عجیب مثل پرواز روح برای موفقیت تحصیلی نمی روید.

 

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار