قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

آیا حس انرژی شدید، نشان دهنده جریان انرژی بیشتر است؟

چاکرای اول یا چاکرای ریشه
چاکرای اول یا چاکرای ریشه | باز کردن چاکرای اول
مرداد ۱۳, ۱۳۹۷
تجربه ماورا
تجربه ماورایی علی (حق الناس)
مرداد ۱۳, ۱۳۹۷

آیا حس انرژی شدید، نشان دهنده جریان انرژی بیشتر است؟

آیا حس انرژی شدید، نشان دهنده جریان انرژی بیشتر است؟

اگر شما تا به حال بدن انرژی خود را توسط روشهایی چون تصور ورود نور به بدن، انرژی درمانی، چاکرا درمانی و خلاصه هر روشی که بتوانید با آن انرژی را در بدن به گردش در بیاورید لمس کرده باشید متوجه ارتعاش، مورمور شدن و یا حرارت در همان نقطه ای از بدن که انرژی آن را برانگیخته اید می شوید.

یکی از دلایل آن تحریک سلولهای عصبی و همچنین کالبد انرژیکی شما است.

عده ای تصور می کنند هر چه قدر شدت ارتعاش انرژی را بیشتر حس کنند یعنی انرژی در آنها به طرز قوی تری جریان دارد. برای مثال فردی را میشناختم که ادعا می کرد انرژی را همچون رعد و برق حس می کند و تمام دستش همچون آتشی سوزان می شود. چنین چیزی شاید در سطح مبتدی حس شود ولی نه برای کسی که در امر پاکسازی کالبد انرژی و به حرکت در آوردن جریان انرژی حیاتی یا همان پرانا یا چی استاد شده باشد. بله درست شنیدید… شدید بودن احساس انرژی در بدن نه تنها نشانه مهارت بالای فرد در این امور نیست بلکه نشان می دهد چه قدر بدن او دارای بلاک یا موانع انرژیکی است.

 

انرژی پرانا

 

در واقع شما وقتی تازه روی کالبد انرژیکی خود کار می کنید یا حسی ندارید یا حس ها خفیف و غیرپیوسته هستند و این نشانه کمبود تحریک انرژی در آن بخش ها است. وقتی تمرینات را ادامه می دهید انرژی پرانای جدید به خاطر برخورد با گرفتگی های انرژیکی و موانع نوعی حالت مقاومت و جریان بالای انرژی را ایجاد می کند و حتی ممکن است از شدت ارتعاش بالا، دردتان بگیرد! بدن شما به ورود چنین انرژی عظیمی عادت ندارد و طول میکشد تا با آن سازگاری پیدا کند و انرژی های منفی سر راه آن پاکسازی شوند و مقاومت جریان به وجود نیاورند.

به همین خاطر است که پس از مدتی کار بر انرژی های بدن، از شدت غلیان انرژی و ارتعاشات و گزگز کم شده و این نشانه خوبی است از اینکه آن نقطه پاکسازی شده است. از آن پس شما باید انرژی را به صورت جریان آب گرم و مستمر در بدن خود حس کنید و نه یک چیز شدید و تیز و رعد گونه.

پس در هر بخشی از بدن حس کردید جریان انرژی پرانا زیاد است و ولوله به پا کرده است بیشتر روی آن بخش کار کنید تا پاکسازی سریع تر صورت گیرد. برای پاکسازی کالبد انرژیکی هم مستقیما از چاکراهای اصلی هفتگانه شروع نکنید و ابتدا روی چاکراهای فرعی پاها و دستان کار کنید و سپس سراغ چاکرای اصلی بروید.

اگر هم هیچ گاه هیچ نوع از حالات تحریک و جریان انرژی مثل ارتعاش، گرما، مورمور شدن و … را احساس نکرده اید یعنی کلا نتوانسته اید آن ناحیه از بدن را تحریک انرژیکی کنید و بهتر است سبکی از تمرینات را انتخاب کنید که موجب انتقال بهتر آگاهی شما در بخش های دلخواه از بدن شده تا به دنبال آن انرژی هم حرکت کند زیرا هر کجا آگاهی رود انرژی هم به همانجا می رود.

admin
admin
درباره ردای سیاه (ادمین): تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار