قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
ماندالا
ماندالا، از مراقبه تا تشخیص اختلالات روانی
دی ۲۹, ۱۳۹۷
گم شدن وسایل و جن
جا به جایی اجسام و گم شدن آنها توسط موجودات غیر ارگانیک
بهمن ۱, ۱۳۹۷

آموزش ساخت ماندالا (پست ویژه)

ماندالا

آموزش ساخت ماندالا (پست ویژه)

همان طور که در پست “ماندالا از مراقبه و تشخیص اختلالات روانی” گفته شد، ماندالاها طرح واره هایی از جهان هستند که روابط ما با کائنات را به خوبی به تصویر کشیده و از مجموعه ای از اشکال هندسی و نمادها و سمبل ها تشکیل شده اند.

مهمترین کاربرد ماندالاها در مراقبه برای یافتن آرامش درونی، تقویت ابعاد روحی، رسیدن به آگاهی برتر، خلسه، چاکرا درمانی، پرواز روح و … است.

اگر نمی خواهید از ماندالاهای رایج که در اینترنت هم یافت می شوند استفاده کنید می توانید خودتان یک ماندالا بسازید. در این پست نحوه ساخت ماندالا برای هدفی که در پیش دارید آموزش داده می شود. برای مثال نحوه ساخت ماندالایی که برای چاکرا درمانی استفاده می شود با ماندالایی که برای رفتن به خلسه و القای پرواز روح استفاده می شود کمی فرق دارد.

مشاهده ادامه پست توسط اعضای ویژه

You don't have permission to access this content

 

نیلوفر
نیلوفر
- دانشجوی روانشناسی بالینی و مترجم. - وظایف: مشارکت در ترجمه مقالات ماورایی و روانشناسی برای سایت - علایق: علوم ماورا و مراقبه، روانشناسی بالینی، فلسفه، روانشناسی عمومی، قانون جذب، شمنیسم، عرفان و ...

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نظر دهندگان
علی خانی (تیم مدیریت) rrrf نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع از
rrrf
عضو
rrrf

سلام. برای مراقبه میشه از ماندالای بالا استفاده کرد

علی خانی (مسئول روابط عمومی)
ادمین

با سلام. بله و حتی نمونه های دیگر در اینترنت. ماندالای بالا بیشتر برای آموزش ترسیم بوده و به شکل ساده ای طراحی شده که البته می توانید به همان نمادهای بیشتری اضافه کنید و خطوط تقسیم کننده را هم حذف کنید تا طرح یکپارچه ای به دست آید.

رفتن به نوارابزار