آموزش جامع خود هیپنوتیزم به صورت صوتی + آموزش رویابینی

آموزش جامع خود هیپنوتیزم به صورت صوتی + آموزش رویابینی

آموزش جامع خود هیپنوتیزم به صورت صوتی + آموزش رویابینی

فایل های صوتی آموزش جامع هیپنوتیزم شامل تدریس گام به گام اصول هیپنوتیزم، تمرینات مقدماتی برای ورود به خلسه و چندین نمونه فایل صوتی هیپنوتیزم برای موضوعات پرکاربرد می باشد.

مدرس این دوره آموزش هیپنوتیزم بیش از یک دهه در این علم ارزشمند تجربه عملی داشته و حاصل تجارب خود از ده ها منبع آموزشی و سمینارهای داخلی و خارجی هیپنوتیزم را در این مجموعه گردآوری کرده است.

مواردی که در این محصول قرار است دریافت کنید عبارت اند از:

–    آموزش صوتی اصول هیپنوتیزم شامل تعاریف، نحوه کارکرد ضمیرناخودآگاه و دلیل هدف قرار دادن آن در عالم خلسه، ضرورت ورود به عالم خلسه و بررسی تکنیک های آن

–    آموزش مقدماتی تمرینات هیپنوتیزم که شامل آموزش تنفس صحیح از روی الگو، تصویرسازی ذهنی و ریلکس کردن عضلات بدن و همچنین بررسی دلایل ممارست بر روی آنها است.

–    ۵ نمونه فایل صوتی هیپنوتیزم در مورد اهداف پرکاربرد به منظور آشنایی بیشتر با نحوه خودهیپنوتیزم. موضوعاتی که روی آنها کار میشود عبارت اند از هیپنوتیزم افزایش حافظه و یادگیری، هیپنوتیزم کسب آرامش و شادابی، هیپنوتیزم افزایش اعتماد به نفس، هیپنوتیزم افزایش انگیزه به زندگی و هدفها و هیپنوتیزم کسب موفقیت و ثروت. با کار کردن روی این الگوها خودتون مهارت لازم را برای خودهیپنوتیزم در مورد سایر اهداف را هم به دست میارید.

لازم به ذکر است که این مجموعه آموزشی شامل موارد درمانی و یا هیپنوتراپی نمیشود و برای حل مشکلات روحی و روانی توسط هیپنوتیزم حتما به یک متخصص درمانگر در حوزه مربوطه مراجعه شود.

افرادی که دارای اپیلپسی و همچنین سابقه بیماری های مختلف جسمی و روانی دارند قبل از تهیه این محصول حتما با پزشک خود مشورت کنند.

تفاوت این محصول با محصولات مشابه:

–    در بسیاری از محصولات صوتی هیپنوتیزم، اصول هیپنوتیزم و نحوه دقیق کارکرد آن توضیح داده نمیشود و فقط خود فایل تمرین اصلی در اختیار مخاطب قرار میگیرد که میتواند باعث سردرگمی فرد تمرین کننده و عدم درک استفاده از هیپنوتیزم برای ورود تلقینات به ناخودآگاه باشد.

–    گاهی تمرینات مقدماتی ورود به عالم خلسه مانند تقویت تصویرسازی ذهنی و نحوه صحیح تنفس و ریلکس کردن و دلایل استفاده از آنها در برخی از محصولات دیگر اشاره نمیشود و مخاطبی که در یکی از آنها مهارت کافی نداشته باشد نمیتواند وارد خلسه کافی شود ولی در مجموعه آموزشی حاضر، برای افرادی که در این توانایی ها دچار مشکل هستن بخش آموزشی مجزا در نظر گرفته شده است تا هر کس با هر سطح از توانایی ذهنی که دارد بتواند خودش را وارد عالم خلسه کند (مگر اینکه فرد بیمارهای نادر مثل عدم توانایی تصویرسازی ذهنی و …. داشته باشد و یا کلا تلقین پذیر نباشد).

–    در این محصول، تعدادی فایل صوتی الگوی هیپنوتیزم هم قراره گرفته و یک جا با قیمت مناسب در اختیار مخاطب قرار میگیرد در حالی که در برخی از محصولات مشابه تنها یک نوع فایل را به همان قیمت (حتی بدون پرداختن به مسائل آموزشی) به فروش میرسانند.

در کنار این مجموعه آموزشی، دوره آموزشی دیگری به صورت هدیه به مخاطبین عزیز تقدیم میگردد و آن آموزش رویابینی آگاهانه (آگاه شدن در خواب و رویاها) به صورت فایل صوتی و ارائه دو هیپنوتیزم مخصوص برای این کار (یادآوری رویاها و ورود مستقیم به عالم خواب و رویا) است.

تمامی حقوق این محصول متعلق به سایت arnusha.ir  است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

افرادی که محصول را خریداری میکنند از اعضای VIP سایت خواهند شد. مزایای عضو VIP شدن را میتوانید از این قسمت مطالعه کنید.
مبلغ قابل پرداخت ۶۰,۰۰۰ تومان 

درباره ردای سیاه (ادمین):

تمرین کننده و نشر دهنده علوم روحی و روانشناسی (بیشتر)

دیدگاهتان را بنویسید

رفتن به نوارابزار